Cure, dečki - tko još nije vidio, tko je zaboravio, tko je u mogućnosti:
http://forum.roda.hr/threads/84150-T...nosti-donacije
Hvala![]()
Cure, dečki - tko još nije vidio, tko je zaboravio, tko je u mogućnosti:
http://forum.roda.hr/threads/84150-T...nosti-donacije
Hvala![]()
Dobila sam danas Brevactid 2 praška i dvije ampule s otopinom.Pretpostavljam da oba praška idu s jednom ampulom?Ili ne...Please..