Pokazuje rezultate 1 do 50 od 2501

Tema: Potpomognuta na VUK VRHOVCU

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Samo hormone nemam nalaz, moj gin.kaze da to cu kod njih vaditi

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    dana77, tako je kako je bubekica napisala.
    Ja sam u 9.mjesecu isto vadila krv za iste nalaze 3-5dc. Nazvala sam sestre 1.dc ciklusa i rekla mi je da dođem ujutro s uputnicom do njih, jer ako se naručujem preko onog drugog šaltera (onaj preko puta sobe 403) onda se duže čeka tj.možda čak sljedeći ciklus.
    Sestra iz mpo.gin. me naručila i u sobi 403 sam došla brzo (za cca.10min.) na red.
    Ako nisi iz ZG, onda ih zamoli nek ti pošalju nalaz doma.
    Sretno!
    Posljednje uređivanje od Bananka : 19.11.2014. at 20:31

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •