Stranica 24 od 149 PrviPrvi ... 1422232425263474124 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,151 do 1,200 od 7432

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #1151

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    3

    Početno

    Citiraj sejla prvotno napisa Vidi poruku
    Draga kidy, postala si mama curke nekih 9 mj prije mene bravo za planiranje odlaska po pojacanje Znaci, smrzlica nemate?
    Da, tada kad smo mi isli jos se mogla dobit refundacija. Mi smo se namucili, ali uspjeli pa nas postupak nije nista kostao. Fet hoce, ali ne toliko.
    Drzim fige da vam sve dobro prodje i da cim prije odete po bracu il seku Sretno!
    Nemamo, mi smo curku dobili iz FET-a a ostala dva nisu preživila odmrzavanje.

    Znači ni na ljekove nemamo pravo Ovo je stvarno too much, koja smo mi država
    Mislim da onda ništa od našeg odlaska, imamo pre malo vremena za skupiti toliko novaca, možda još jednom pokušamo sa inseminacijom, to je povoljnije.

  2. #1152

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    152

    Početno

    15 dnt beta 3102,7

    U srijedu ultrazvuk!


  3. #1153
    mikipika32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    164

    Početno

    Cestitam Nadice ) Vidim da se pratimo dan razlike Ja u utorak imam ultrazvuk


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #1154

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    103

    Početno

    Citiraj sejla prvotno napisa Vidi poruku
    Anna Banana, dobro nam došla Lijepo što si nam se priključila!
    U kojoj ste sada fazi? Planirate u Prag na pgd ili donaciju js?
    Sretno u svakom slučaju i piši nam kako napreduješ, a i slobodno pitaj što god te zanima
    Hvala na dobrodoslici
    Dosta nalaza sam radila tijekom godine, pa sam poslala mail u utorak u PFC i Pronatal..
    Iz pronatala su odmah javili da su na go do 6.1.2016, a iz PFC-a mi se javila Ksenija da joj ispunim neke upitnike i poslala mi je cjenik.
    Jako je ljubazna i strpljiva, ali kad sam vidjela cijene zavrtilo mi se u glavi...

  5. #1155

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    152

    Početno

    mikipika32 sretno danas na uzv. Javi kako je prošlo!

  6. #1156
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    Cure čestitam na lijepim betama
    Sretno na ulz. ~~~
    I ja sam sutra opet na ulz..uh nadam se da bude sve ok

  7. #1157
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Ajme kiki
    meni je promakla tvoja objava bete....
    Čestitam od sveg srca!


    Sretno do kraja!

  8. #1158
    mikipika32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    164

    Početno

    Cure evo imamo dvije gestacijske vrecice. Jedna je veca i nazire se plod dok je druga manja i ne nazire se plod. Danas sam 5+4 i iduci utorak opet ultrazvuk


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #1159

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    152

    Početno

    Citiraj mikipika32 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure evo imamo dvije gestacijske vrecice. Jedna je veca i nazire se plod dok je druga manja i ne nazire se plod. Danas sam 5+4 i iduci utorak opet ultrazvuk


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Bit će to sve ok! Samo hrabro!!

  10. #1160

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    152

    Početno

    Evo nas sa uzv. Imamo gestacijsku vrećicu s žumanjčanom i embrionalni odjek! Trudni smo 5+2 tt. I presretni smo! Slijedeći tjedan idemo čuti srčeko!!

  11. #1161
    mikipika32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    164

    Početno

    Cestitam Nadice )))


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #1162
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    Nadica čestitam !
    Jucer sam ja vidjela svoju mrvicu koja ima 15mm i odgovara trudnoci 8+1.
    Kontrola za tri tjedna.
    Drage cure želim vam sretne blagdane

  13. #1163
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno


  14. #1164
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,364

    Početno


  15. #1165
    s_iva avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    703

    Početno

    Kiki suuuuuuper

  16. #1166
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Bravo kiki

    Drage cure, svima želim od srca sve najbolje povodom božićnih i novogodišnjih blagdana

  17. #1167

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    103

    Početno

    Bravo Nadice i Kiki!
    prekrasne vijesti...bravi božićni dar

    Svima želim sretan Božić i Novu godinu, i da nam se svima ispune naše najveće želje

  18. #1168

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    152

    Početno

    Drage moje cure! Nisam se javljala, jer sam drugi dan od uzv, tj.na Badnjak, završila u bolnici. Dobila sam pravi odljev,krvarila da to nije bilo normalno. Ali, hvala Bogu, mrvica je s nama! Ovo je bilo neko čišćenje, tj.kako oni kažu abnormalni zaostatci nakon ivf-a. Sad se to smirilo, danas me pustili kući uz strogo mirovanje. Bebici kuca srce, veliki smo 3,8mm i razvoj je primjeren dobi od 6+2tt.

  19. #1169
    mikipika32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    164

    Početno

    Jao Nadice preplasila si me! Hvala bogu da ste dobro Da nije bio neki hematomcic? Ja sam jucer bila na ultrazvuku. Kuca srceko a drugi je blighted ovum.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #1170
    Thisted avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    81

    Početno

    A i mi smo juce imali biser.
    28 sam nedelja trudnoce moja dr je naravno spojila sve dane koje je mogla i nema je do 4.1.
    Juce se nesto jako cudno desilo.
    Beba se nije pomerila 16 h , ni makac.
    Kad je muz dosao sa posla odjurili smo na hitnu u panici.
    Međutim srce kuca i sve je u najboljem redu samo se " malo " uspavala.
    Odsekla sam se od straha.
    E sad se javlja vec od 4 h ujutro. I puuuuno mi je lakse!

  21. #1171
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    U takvim situacijama dobro dodje naglo popiti tri dcl vode ili pojesti malo čokolade, pa se 'razbude'.
    Sretno do kraja.

  22. #1172
    Thisted avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    81

    Početno

    Cure, svu srecu u Novoj 2016 god

  23. #1173

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Citiraj Thisted prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, svu srecu u Novoj 2016 god
    Zahvaljujem i upućujem iste želje svim Česima i Čehinjama

  24. #1174

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    33

    Početno

    Cure imam pitanje: nedavno mi je dijagnosticirana preuranjena menopauza, a od sljedećeg mjeseca krećem u MPO priču kod nas. Mislila sam pokušavati cca godinu dana, pa ako ne uspije put Praga po donaciju... MM ima ok nalaz. S obzirom da punim 39 godina, mislite li da će za godinu dana biti prekasno? Išla bih i ranije, ali s obzirom da sam imala 1 prirodnu trudnoću (završila abb u 9tt) mislila sam ipak pokušati i koji put privatno. Svaki savjet je dobrodošao! (I čestitam svim novopečenim trudnicama - vidim da vas se skupilo oko Božića)


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #1175

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    33

    Početno

    Ne "privatno" nego sa svojim js


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  26. #1176

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    152

    Početno

    Citiraj drzimfige prvotno napisa Vidi poruku
    Cure imam pitanje: nedavno mi je dijagnosticirana preuranjena menopauza, a od sljedećeg mjeseca krećem u MPO priču kod nas. Mislila sam pokušavati cca godinu dana, pa ako ne uspije put Praga po donaciju... MM ima ok nalaz. S obzirom da punim 39 godina, mislite li da će za godinu dana biti prekasno? Išla bih i ranije, ali s obzirom da sam imala 1 prirodnu trudnoću (završila abb u 9tt) mislila sam ipak pokušati i koji put privatno. Svaki savjet je dobrodošao! (I čestitam svim novopečenim trudnicama - vidim da vas se skupilo oko Božića)


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Drzimfige, tvoja situacija je slićna mojoj, preuranjena menopauza, a muž ok. Jedino što sam ja 2 god.mlađa od tebe...
    Moraš sama odlučiti. Ja sam krenula prvo u državnu bolnicu, pa kod privatnika koji me je uputio u Prag. Nisam pogriješila, jer u meni napokon kuca jedno malo srce!
    Sjedni, zbroji si u glavi, pričaj s mužem...Što god odlučila bit će dobro, jer to će biti tvoja odluka! Želim ti svu sreću ovoga svijeta!

  27. #1177
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Držimfige, s 40 neće biti prekasno da se odlučiš na donaciju, važno je kako ti je maternica. Razumijem želju i potrebu da prvo pokušaš sa vlastititim stanicama, pa u slučaju da ne uspije, ostaje donacija kao opcija. Dobro se posavjetuj s dr mpo, traži i više mišljenja ako treba, kako bi stekla što `realniju´ sliku o svemu i kako bi mogla pravovremeno donijeti odluke.
    Ako su ti potrebna iskustva iz donacije js, slobodno mi piši
    Sretno!!!!!!

  28. #1178
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Držimfige, neki dan sam čitala ovu prezentaciju:
    K. Kuna, I. Bolanča: Prijevremena menopauza i IVF

    http://www.hdhr.org/brijuni/subota/d..._POI_I_IVF.pdf

    A što se tiče trudnoće, svakako je bolje ranije nego kasnije jer s porastom godina se smanjuje opća razina ženskog zdravlja što može imati negativne posljedice na trudnoću.

  29. #1179

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    33

    Početno

    Hvala cure...

  30. #1180

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    152

    Početno

    Malo zatišje na ovoj temi...
    Cure što se događa?
    Evo, mi dobro...Čekamo slijedeći četvrtak, pa ćemo na uzv vidjeti naše malo čudo. Danas sam 8+3 tt. Još mirujem i za sada je ok!

  31. #1181
    mikipika32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    164

    Početno

    Cure se valjda pripremaju pa je zatisje ali sigurna sam da ce uskoro biti lijepih postova ) Mi smo isto dobro, beba i ja Danas smo 8+6 Jedino me mice mucnine ali rekla sam da se necu zaliti i da cu izivati u svakom simptomu Nadice mi smo onda u terminu


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  32. #1182

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    152

    Početno

    Citiraj mikipika32 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure se valjda pripremaju pa je zatisje ali sigurna sam da ce uskoro biti lijepih postova ) Mi smo isto dobro, beba i ja Danas smo 8+6 Jedino me mice mucnine ali rekla sam da se necu zaliti i da cu izivati u svakom simptomu Nadice mi smo onda u terminu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    I ja imam mučnine, al ne povračam...Ne mogu skoro ništa jesti, a meso mi je totalno bljak! Čak sam i smršavila 5 kg od kada smo krenuli u ovu avanturu...
    Da!Baš mi je drago...Tu smo negdje, koji dan razlike...Prema mojem izračunu termin mi je 22.8., al sad ću sve čuti kad budem išla na pregled. Jesi ti radila neke pretrage(krv...).?

  33. #1183
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Drage trudnice, podsjecam na ovu temu http://forum.roda.hr/threads/58317-S...dnoći/page330

  34. #1184

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    46

    Početno

    Draga ekipice, eto mi iduci tjedan počinjemo s pripremama za KET. Uspjela sam spustiti TSH na 1.6 Nadam se da mi nece podivljati kao zadnji put..... nakako mi se cini besmisleno uopće kao ići. Rekli nam da imaju fragmentacije i ono kao" okej su za zamrznuti", pa sve mislim ako nije uspjelo s ona sva koji su bili super sta sad radim.... Znam da je puno cura uspjelo bas tako , al opet sjetim se rjeci svog MPO- a sve je u kvaliteti embrija....No dobro nema druge, idemo početkom veljače i nadamo se najboljem. Puse svima

  35. #1185
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    Chilly sretnoo !!
    Evo da vas sve pozdravim..Ja sam sad 11+4 ..pred par dana opet malo curila..tako sam se prestrasila da mi tlak skocio i ostavili me jednu noc ubolnici.Neznam od cega je curilo jer hematoma nema..zatvorena..
    Uvijek nesto bitno da je mrva dobro..ima 4 cm i nadam se da je bilo dosta šokova

  36. #1186
    mikipika32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    164

    Početno

    Kad smo ood sokova evo ja jucer 9 tjedana tocno i ispadne mi veliki ugrusak kad sam se digla iz kreveta. Odmah na hitnu i zadrzali me do daljnjega. Danas nema krvi a terapija isat kao do sad propisana u Pragu. Beba je dobro. Nadam se da necu imati ovakvih sokova a i meni je tlak skocio u nebo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  37. #1187

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    152

    Početno

    Citiraj mikipika32 prvotno napisa Vidi poruku
    Kad smo ood sokova evo ja jucer 9 tjedana tocno i ispadne mi veliki ugrusak kad sam se digla iz kreveta. Odmah na hitnu i zadrzali me do daljnjega. Danas nema krvi a terapija isat kao do sad propisana u Pragu. Beba je dobro. Nadam se da necu imati ovakvih sokova a i meni je tlak skocio u nebo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Mikipika...i ovdje...Što nas ne skrši, to nas ojača!! Bit će sve ok! To su mali lavići koji se bore!!!

  38. #1188
    mikipika32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    164

    Početno

    Imas pravo mali lavici borci )


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  39. #1189
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Kvragu i s tim krvarenjima Držte se curke i čuvajte, hrabre ste i vi i vaši mali lavići


    Chilly, sretno s pripremama
    Posljednje uređivanje od sejla : 18.01.2016. at 07:15

  40. #1190

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    152

    Početno

    Mikipika, šaljem ti privatnu poruku, al mi neće otići. Pa da ovdje pitam...Kako si? Još u bolnici?

  41. #1191
    mikipika32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    164

    Početno

    Dobro sam evo jos sam u bolnici. Sutra ce mi raditi ultrazvuk i ako bude sve pustaju me doma na mirovanje. Javim svakako Ocistit cu i inbox


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  42. #1192

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    103

    Početno

    Super vijesti za vas cure! Drzite se i uzivajte u svim simptomima, neke se jos borimo da ih osjetimo

  43. #1193

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    46

    Početno

    Hello ekipica ! Pa sta nema nikoga da se sprema na postupak ili transfer ? Samo ja?

  44. #1194
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Chilly, ima nas još...samo ja to potiho, jer strah me da mi se opet nesto ne izjalovi. Evo baš sutra idem po uputnice, zadnja vađenja krvi, i nadam se onda dobiti protokol pa....ali vezano za uputnice...imam problem sa dr. op i gin, ne mogu se dogovoriti koja mi treba dati godišnju uputnicu za endokrinologiju, za štitnjaču. opća praksa kaže da je to vezano uz trudnoću/postpupak i da mi ona ne može dati up, a ginička pak nema pojma kakve veze štitnjača ima veze sa postupkom. u svemu tome a ludim, jer sad već dva mjeseca nisam kontrolirala, a trebala bih sada. vi koji imate, ili ste imali tih situacija kako ste to rješavali? tko vam je dao up?

  45. #1195
    mikipika32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    164

    Početno

    Za endokrinologo mi daje opca praksa.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  46. #1196
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    Meni isto dr opce daje uputnice...
    Rominka , chilly sretnoo
    Mikipika kako si ti..jesi izasla iz bolnice ..

  47. #1197
    mikipika32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    164

    Početno

    Evo kazu sutra ujutro me pustaju. Imala sam bas sad ultrazvuk. Beba je dobro i vrlo je zivahna Druga vrecica bez ploda je jos uvijek tu a i hematom. Moram strogo mirovati i biti spremna na jos jedno ovakvo krvarenje. Ako dode do toga opet tu na hitnu pa opet malo odlezati u bolnici.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  48. #1198

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    103

    Početno

    Curke, imam jedno tehničko pitanje...
    Dogovorila sam prve konzultacije u Pragu za 22. veljače.
    Zanima me da li moram poslati zahtjev prema HZZO-u za sufinanciranjem 1000 eura prije tih početnih/prvih konzultacija ili nakon konzultacija kada stvarno budem znala da me primaju, daju mi termin i kažu okvirnu cijenu postupka?
    Sada ne znam nista o postupku pa ne znam nis ta da kažem HZZO-u u zamolbi....
    hvala svima od

  49. #1199

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    152

    Početno

    Citiraj AnnaBanana prvotno napisa Vidi poruku
    Curke, imam jedno tehničko pitanje...
    Dogovorila sam prve konzultacije u Pragu za 22. veljače.
    Zanima me da li moram poslati zahtjev prema HZZO-u za sufinanciranjem 1000 eura prije tih početnih/prvih konzultacija ili nakon konzultacija kada stvarno budem znala da me primaju, daju mi termin i kažu okvirnu cijenu postupka?
    Sada ne znam nista o postupku pa ne znam nis ta da kažem HZZO-u u zamolbi....
    hvala svima od

    Mislim da ti je bolje sačekati što ćeš tamo dogovoriti, pa tek onda slati papire na HZZO. Ako je donacija, čekat ćeš nekoliko mjeseci dok nađu donora/cu...a za to vrijeme sređuješ HZZO.

  50. #1200
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Rominka, uputnice za štitnjaču sam uvijek dobila od opće prakse, a kad sam hitno htjela izvadit hormone, otišla sam privatno pa nazvala endokrinologinju da joj kažem nalaz. Imam sreće što je toliko pristupačna i spremna pomoći.

    AnnaBanana, na konzultacijama će vas staviti u bazu, ako će biti donacija onda još nećete tada dobiti termin jer će tek tada početi tražiti donorku prema tvojim osnovnim karakteristikama. To traje minimalno nekoliko mjeseci. Okvirna cijena ti je 4500 E. Ako će pak biti pgd, moći će vam konkretnije reći termin.
    Mi smo slali na hzzo nakon konzultacija, ali mi smo išli u postupak tek godinu i pol dana nakon pa produživali rješenje hzzo-a (tako smo isplanirali i htjeli, nismo toliko dugo čekali postupak da te ne uplašim )

    Drage moje trudnice

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •