Stranica 64 od 149 PrviPrvi ... 1454626364656674114 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,151 do 3,200 od 7433

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #3151
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Ziggy40 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni su vec u 5 mj rekli za 6.8. Iskreno vec sam nestrpljiva da jedva cekam a malo mi i tesko pomjerati radi go..ali necu se ja tako lako dati..kad osjetim da sam spremna ja cu se dignuti..istina za svoje novce i sto sve prolazimo nesmijemo se dati tako lako
    zene su isle van iz klinike 10mn nakon transfera jer su takav let imale i primilo se....taj nulti dan ti nista ne znaci...ides s klinike u hotelu pa tam lezis do mile volje!! ja sam lezala 30 mn i pitala sam dali mogu ici...i primilo se..jos sam cekala ispred klinike taxist sime sigurno sat vremena jer je vozio jednu zenu na aerodrom...i nisam otisla odma u sobu nego smo jos presli na pizzu kod makedonca...i u 23h smo imali bus za doma...sjedila 11 sati u busu...e kad sam dosla doma tu sam bas mirovala 4 dana i to je to...

  2. #3152

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Hahahhaha..pizza je bila dobitna kombinacija

  3. #3153
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Ziggy40 prvotno napisa Vidi poruku
    Hahahhaha..pizza je bila dobitna kombinacija
    i pivica nakon toga...mmmm prava ceska piva

  4. #3154

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    i pivica nakon toga...mmmm prava ceska piva
    E pivica je sigurno priljepila malu mrvicu

  5. #3155

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Mi možeš obasniti zasto je kasnije bitno mirovati?
    Meni rekli obrnuto.Tolko informacija na sve strane da ako uhvatim i bocu vode koju hladim u frizideru imam griznju savijesti, a i kad lezim stalno mislim da ti nije ok za protok krvi.
    P.s. čitam ovu temu jer mi se svidja da u pragu koriste nove metode, pa mislim da ako ne uspijem u rh, da cu tamo slijedeci put

  6. #3156
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Antonija sigurno j dr. J ili Š. meni se petrova gadi do boli...jeste vidili koja peticija kruzi po f...odi privatno...nema sanse da imad vise krocim u tu bolnicu to je b. za otpis.mm

  7. #3157
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Cure nakon neg.bete (svjezi ET) u pon.3.7. popijenog estrofema i vag.utrića ujutro pa stop sa svime....evo dobila vjesticu 7.7. znaci nakon 4 dana skolski bas...
    1. Ma zanima me onak jel vi koje ste kao ja presle 42. ista dobivate od soc.ginekologa na recept kod pripreme za ET/FET?
    2. Koji su vam bili protokoli za FET?
    3. Nasla sam super tekst tj. Dilomski o implantaciji ukucjate Petra Vukovic diplomski rad...
    Kad se sjetim da mi je najvise moja endokrinologica i hormone i (trombofilije sve moguce nalaze) pomogla umjesto svih ginekolga od Petrove na dalje dode mi da ih sve zadavim...

  8. #3158
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Jos jedna stvar nemojte si zacrtati unaprijed embriogen i embriogle bez konzultacije se dr. Embriologom jer nije receno da ce funkcionirat pa si lijepo ustedite novceke...jer eto ja sam inzistirala pa nista od toga...to je samo pomocno sredstvo ako sve ostalo funkcionira...pusek cure

  9. #3159
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Ženica75 prvotno napisa Vidi poruku
    Antonija sigurno j dr. J ili Š. meni se petrova gadi do boli...jeste vidili koja peticija kruzi po f...odi privatno...nema sanse da imad vise krocim u tu bolnicu to je b. za otpis.mm
    dr jurkovic?

  10. #3160
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Ženica75 prvotno napisa Vidi poruku
    Jos jedna stvar nemojte si zacrtati unaprijed embriogen i embriogle bez konzultacije se dr. Embriologom jer nije receno da ce funkcionirat pa si lijepo ustedite novceke...jer eto ja sam inzistirala pa nista od toga...to je samo pomocno sredstvo ako sve ostalo funkcionira...pusek cure
    ja sam predhodni fet transfer obavila bez icega...beta 0a sad sam i laser i embriogen iprimilo se...e sad dali to pospjesuje ili ne

  11. #3161
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj maritas prvotno napisa Vidi poruku
    Mi možeš obasniti zasto je kasnije bitno mirovati?
    Meni rekli obrnuto.Tolko informacija na sve strane da ako uhvatim i bocu vode koju hladim u frizideru imam griznju savijesti, a i kad lezim stalno mislim da ti nije ok za protok krvi.
    P.s. čitam ovu temu jer mi se svidja da u pragu koriste nove metode, pa mislim da ako ne uspijem u rh, da cu tamo slijedeci put
    mirovati...ne biti prikovana za postelj!!! znaci nisam usisavala,nisam ves vadila,nisam tesko dizala...bas sam odmarala full...a svaki dan sam slagala rucak...pa opet u polulezecem polozaj...

  12. #3162
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Ženica75 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure nakon neg.bete (svjezi ET) u pon.3.7. popijenog estrofema i vag.utrića ujutro pa stop sa svime....evo dobila vjesticu 7.7. znaci nakon 4 dana skolski bas...
    1. Ma zanima me onak jel vi koje ste kao ja presle 42. ista dobivate od soc.ginekologa na recept kod pripreme za ET/FET?
    2. Koji su vam bili protokoli za FET?
    3. Nasla sam super tekst tj. Dilomski o implantaciji ukucjate Petra Vukovic diplomski rad...
    Kad se sjetim da mi je najvise moja endokrinologica i hormone i (trombofilije sve moguce nalaze) pomogla umjesto svih ginekolga od Petrove na dalje dode mi da ih sve zadavim...
    ja imam 45...sve dobijem na recept...osim estradot flastere to moram nadoplatiti 13kn...i da ovaj put sam si nabavila progesteron depo 250mg al to si kupim sama

  13. #3163
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    zene su isle van iz klinike 10mn nakon transfera jer su takav let imale i primilo se....taj nulti dan ti nista ne znaci...ides s klinike u hotelu pa tam lezis do mile volje!! ja sam lezala 30 mn i pitala sam dali mogu ici...i primilo se..jos sam cekala ispred klinike taxist sime sigurno sat vremena jer je vozio jednu zenu na aerodrom...i nisam otisla odma u sobu nego smo jos presli na pizzu kod makedonca...i u 23h smo imali bus za doma...sjedila 11 sati u busu...e kad sam dosla doma tu sam bas mirovala 4 dana i to je to...
    Neradi se o tome nego da svako za sebe odluci i nema pravo niko da me tjera a taj nulti dan je vazan i te kako i nije istina da nista ne znaci

  14. #3164

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Sto se tice mirovanja..nijedan mi nikad nije savjetovao potpuno mirovanje niti nulti dan niti sljedece..uvijek je bilo ne dizati nista tesko i ne raditi pregibe u podrucju trbuha..setnjica dopustena..mislim da je bitno nista forsirati

  15. #3165

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Cure kako ste placale u Pfc sa eurima ili krunama

  16. #3166
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Ziggy40 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure kako ste placale u Pfc sa eurima ili krunama
    mi smo u eurima kes....

  17. #3167
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Ženica75 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure nakon neg.bete (svjezi ET) u pon.3.7. popijenog estrofema i vag.utrića ujutro pa stop sa svime....evo dobila vjesticu 7.7. znaci nakon 4 dana skolski bas...
    1. Ma zanima me onak jel vi koje ste kao ja presle 42. ista dobivate od soc.ginekologa na recept kod pripreme za ET/FET?
    2. Koji su vam bili protokoli za FET?
    3. Nasla sam super tekst tj. Dilomski o implantaciji ukucjate Petra Vukovic diplomski rad...
    Kad se sjetim da mi je najvise moja endokrinologica i hormone i (trombofilije sve moguce nalaze) pomogla umjesto svih ginekolga od Petrove na dalje dode mi da ih sve zadavim...
    od prvo dana ciklusa na estrofem,decortin,folacin,aspirin...obzirom da su mi bile morule onda 4 dana prije transfer pocela s utrogestanom...i to je to

  18. #3168
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    Neradi se o tome nego da svako za sebe odluci i nema pravo niko da me tjera a taj nulti dan je vazan i te kako i nije istina da nista ne znaci
    u kojoj klinici ides u prag?

  19. #3169
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,736

    Početno

    Citiraj Ziggy40 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure kako ste placale u Pfc sa eurima ili krunama

    Koliko znam, kao stranac u Ceskoj moras placati eurima. Oni nisu u mogucnosti izdati ti racun u krunama. Mozes platiti karticom, a ako si u Zg banci onda nemas naknada na karticno placanje.

  20. #3170
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,736

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    Neradi se o tome nego da svako za sebe odluci i nema pravo niko da me tjera a taj nulti dan je vazan i te kako i nije istina da nista ne znaci
    To koliko mirovanje na taj dan transfera znaci, nije pravilo. Ja nisam nikad strogo mirovala, jer inace nisam tip koji to moze i znam, sigurna sam, da meni mirovanje napravi vecu skodu nego korist. To je individualno. Nisam trcala maraton, nisam hodala deset km, ali da sam od klinike do app prohodala, jesam. Da smo otisli u setnju, jesmo. Isli smo i na veceru, i hodala sam po stepenicama. I ovaj put je uspjelo. Ne mozes Kaji tako kategoricki tvrditi da je taj nulti dan toliko vazan. Na kraju krajeva, u potpomognutoj mogu sve do onog trena kad transferiraju. Tada sve ostaje na embriju. Treba naci mjeru, svatko za sebe. Ako si pratila moju pricu iz ovog postupka, mogla si primijetiti da su meni savjetovali mirovanje. Mirne duse ih nisam poslusala. Jer sam osjecala da mi setnje odgovaraju, da mi noge ne trnu, da mi je cirkulacija bolja. I kao sto rekoh, dogodila se biokemijska.

  21. #3171
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    To koliko mirovanje na taj dan transfera znaci, nije pravilo. Ja nisam nikad strogo mirovala, jer inace nisam tip koji to moze i znam, sigurna sam, da meni mirovanje napravi vecu skodu nego korist. To je individualno. Nisam trcala maraton, nisam hodala deset km, ali da sam od klinike do app prohodala, jesam. Da smo otisli u setnju, jesmo. Isli smo i na veceru, i hodala sam po stepenicama. I ovaj put je uspjelo. Ne mozes Kaji tako kategoricki tvrditi da je taj nulti dan toliko vazan. Na kraju krajeva, u potpomognutoj mogu sve do onog trena kad transferiraju. Tada sve ostaje na embriju. Treba naci mjeru, svatko za sebe. Ako si pratila moju pricu iz ovog postupka, mogla si primijetiti da su meni savjetovali mirovanje. Mirne duse ih nisam poslusala. Jer sam osjecala da mi setnje odgovaraju, da mi noge ne trnu, da mi je cirkulacija bolja. I kao sto rekoh, dogodila se biokemijska.
    Ja isto radim i nemirujem, maraton inace netrcim pa ni poslije transfera. To svako za sebe mora odluciti. Ja dam sve od sebe a ostalo je sto se kaze u bozijim rukama. Prva tri dana je vrijeme implantacije ( kod morule i blaste ) i tada se odlucije sve ili nista. Ako neko misli da to nije vazno isto akceptiram. Ja sam samo rekla svoje misljenje i stojim iza toga.

  22. #3172
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    To koliko mirovanje na taj dan transfera znaci, nije pravilo. Ja nisam nikad strogo mirovala, jer inace nisam tip koji to moze i znam, sigurna sam, da meni mirovanje napravi vecu skodu nego korist. To je individualno. Nisam trcala maraton, nisam hodala deset km, ali da sam od klinike do app prohodala, jesam. Da smo otisli u setnju, jesmo. Isli smo i na veceru, i hodala sam po stepenicama. I ovaj put je uspjelo. Ne mozes Kaji tako kategoricki tvrditi da je taj nulti dan toliko vazan. Na kraju krajeva, u potpomognutoj mogu sve do onog trena kad transferiraju. Tada sve ostaje na embriju. Treba naci mjeru, svatko za sebe. Ako si pratila moju pricu iz ovog postupka, mogla si primijetiti da su meni savjetovali mirovanje. Mirne duse ih nisam poslusala. Jer sam osjecala da mi setnje odgovaraju, da mi noge ne trnu, da mi je cirkulacija bolja. I kao sto rekoh, dogodila se biokemijska.
    tako smo i mi u prvom mj smo isli na fet i lezala sam kod nji vise sat vremena...jedino kaj sam pjesacila 5 mn do stana i zatim 3 dan sam mirovala i presli doma...beta 0 sad kad smo ponovo bili pol sata sam lezala i ostatak nisam...presli smo jesti od restorana do hotela ima sigurno 15mn hoda...pa presli do lidla da si kupimo za put...lezala 3 sata u hotelu i zatim na bus 11 sati voznje...i eto beta pozitivna...mislim da implatacija i uspjeh nema veze s mirovanjem

  23. #3173

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Kako bi ja znala reci vazan je dobar embrij i j....sreca....a sve ostalo radimo individualno kako se tko osjeca da je spreman

  24. #3174
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Mala88 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure moje,imam pitanje: receno mi je da se obicno punkcije u pronatalu rade 13 dan donatorkinog ciklusa. E sad ako njen 13 dan pada da bude nedjelja,dali ce raditi tada ili ce odloziti za ponadjeljak,dali je neka imala iskustva sa tim?
    za pronatal nemam pojma ...aza PFC znam da rade jer punkcija donatorke se ne rade u novoj klinici nek di su bili prije iselenje...sigurno ce se netko javiti iz pronatala

  25. #3175
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Cure moja soc. ginekologica meni ne zeli prepisati utrogesran, esteofem i decorton ja sam to sama placala ..jer sam na vrsila 42.e sad ja sam njoj objasnila da ja odem na ivf s doniranom js i tih postupaka nema kid nas ali da ni ti lijekovi trebaju za pripremu?!wtf!?nijw mi htjrla dati niti za betu pa sam joj ja rekla a sta da sam prirodno ostala...pa mi je dala...al je rekla kad odtanem trudna da ce mi dati?!!? Kako sad antonija moze ima 45 ja ne migu...ima li jos koja je presla 42.?!zovem klovicevu pravnu sluzbu ne javljaju se...

  26. #3176

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Ja sam u 40 i meni redovito sve da na recept..trazi da ti napismeno to napise da ne zeli izdati i potpise..ili mjenjaj gin

  27. #3177
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Ti imas 40 pa toje je sve free...ali po zakonu o umjetnoj opodnji hzzo pokriva lijekove za ivf do 42. Godine to znaci da se do 42.mozes lijeciti po bolnicama besplatno nakon toga mozes nastaviti privatno ili u tim istim bolnicama placas kao da ides privatno...ali ovdje se ne radi o klasicnim lijekovima za ivf vec za pripremu za fet s doniranim js koje nema u HR...utrog.,estrofem i decortin?! Antonija tebi tvoja gin.normalno izdaje recepte?

  28. #3178

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Ako netko sluzbeno uputi pitanje, mene isto zanima da li sluzbeno duzni dati ako ides privatno? Bez obzira na ispucane besplatne postupke.
    Bilo bi i fer da bar onima koji nisu ispucali stimulacije u rh, daju i lijekove za stimulaciju ili refund

  29. #3179
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Ženica75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ti imas 40 pa toje je sve free...ali po zakonu o umjetnoj opodnji hzzo pokriva lijekove za ivf do 42. Godine to znaci da se do 42.mozes lijeciti po bolnicama besplatno nakon toga mozes nastaviti privatno ili u tim istim bolnicama placas kao da ides privatno...ali ovdje se ne radi o klasicnim lijekovima za ivf vec za pripremu za fet s doniranim js koje nema u HR...utrog.,estrofem i decortin?! Antonija tebi tvoja gin.normalno izdaje recepte?
    reci svojoj ginekolgici da si se raspitala o svojim pravima, i da ćeš, ako ti uskrati lijekove, morati napisati pismenu prijavu ministarstvu i hzzo-u

    inače, zakon o medicinski potpomognutoj oplodnji, kaže ovako:
    "(4) Pravo na medicinski pomognutu oplodnju na teret Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje ima žena u pravilu do navršene 42. godine života. Liječnik koji provodi postupak medicinski pomognute oplodnje, iz osobito opravdanih zdravstvenih razloga može omogućiti pravo na medicinski pomognutu oplodnju i ženi nakon navršene 42. godine života."

  30. #3180
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    To koliko mirovanje na taj dan transfera znaci, nije pravilo. Ja nisam nikad strogo mirovala, jer inace nisam tip koji to moze i znam, sigurna sam, da meni mirovanje napravi vecu skodu nego korist. To je individualno. Nisam trcala maraton, nisam hodala deset km, ali da sam od klinike do app prohodala, jesam. Da smo otisli u setnju, jesmo. Isli smo i na veceru, i hodala sam po stepenicama. I ovaj put je uspjelo. Ne mozes Kaji tako kategoricki tvrditi da je taj nulti dan toliko vazan. Na kraju krajeva, u potpomognutoj mogu sve do onog trena kad transferiraju. Tada sve ostaje na embriju. Treba naci mjeru, svatko za sebe. Ako si pratila moju pricu iz ovog postupka, mogla si primijetiti da su meni savjetovali mirovanje. Mirne duse ih nisam poslusala. Jer sam osjecala da mi setnje odgovaraju, da mi noge ne trnu, da mi je cirkulacija bolja. I kao sto rekoh, dogodila se biokemijska.
    Evo slažem se sa tobom.Ja sam u Španjolskoj istog trena nakon transfera odsetala dalje. Nema tamo ležanja ni sekunde. Mogla sam isti dan i letjeti doma da se tako potrefilo, sve u dogovoru sa dr. U brošuri koju sam dobila o ponašanju nakon ETA piše nastaviti normalne dnevne aktivnosti osim dizanja teških stvari, trčanja, aerobika čak nije zabranjeno ni kupanje u moru. Popiskila sam plus 4dnt, uhvatile su se obadvije blastice.
    Mislim da možemo mi i na glavi dubiti, ako su embriji dobri oni će se ugnijezditi ako nisu nema tu pomoći

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  31. #3181
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Ženica75 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure moja soc. ginekologica meni ne zeli prepisati utrogesran, esteofem i decorton ja sam to sama placala ..jer sam na vrsila 42.e sad ja sam njoj objasnila da ja odem na ivf s doniranom js i tih postupaka nema kid nas ali da ni ti lijekovi trebaju za pripremu?!wtf!?nijw mi htjrla dati niti za betu pa sam joj ja rekla a sta da sam prirodno ostala...pa mi je dala...al je rekla kad odtanem trudna da ce mi dati?!!? Kako sad antonija moze ima 45 ja ne migu...ima li jos koja je presla 42.?!zovem klovicevu pravnu sluzbu ne javljaju se...
    nemam ti kaj lagati...isprintala sam mail s pragua i donesla svom ginekologu..da vidi kaj mi sve treba...on je to unesao s misem u moj karton i to je to...cak kad sam bris radila za prague sad drugi put za fet naplatio mi je 60kn...da bi me sestra zvala da mi vracaju novce jer kao da je bezplatno iako idem u drugu državu

  32. #3182

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    zenica75..MIslim da bi ti trebao bez obzira na tvoje godine dati te ljekove na recept, jer se to ne daje samo kod mpo..dakle mislim da je ipak rijec o tome da ne zeli

  33. #3183

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    pak..oprosti sto te ovako pitam..vidim da ste isli u spanjolsku..postoji neki razlog, dali ste pokusavali i negdje drugdje (ako je bila donirana js) ili si isla sa svojim
    i da cestittttttttaaaaaammmm na veliko

  34. #3184

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Antonija Mia..ti sutra ides na uzv?

  35. #3185
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Evo da se i ja javim sa novostima. Dobila sam odgovore od obe klinike. Nakon toga znala sam još manje nego prije. Nije se bilo lako odluciti gdje ici. Iz Pfc su mi se javili i nas i njemački koordinator. Ljubazni oboje,odgovorili na sva moja pitanja i više od toga. Prvi dojam je bio: kod njih želim pokusati. Onda hladan tus: kod njih ne mogu odraditi potrebne nalaze

  36. #3186
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    I opet mi skrati poruku, a ja roman ispisala. Iz Pronatal su se tako je javili,ljubazni,ali malo škrtiji na odgovorima. Ipak smo se zbog nalaza odlučili za Pronatal i idemo u Avgustu na konsultacije i po lijekove. U oktobru krecemo sa postupkom. Prije ne možemo zbog posla.
    Sad me interesu je da li ja nešto pogrešno računam ili će me postupak sa lijekovima koštati oko 4500 €? To bez puta i smještaja.

  37. #3187

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Sos15..ides sa doniranom js?

  38. #3188
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Ziggy40 prvotno napisa Vidi poruku
    Sos15..ides sa doniranom js?
    ne...jer moj je rekao da tamo vise ne krocim...sutra idem u suncu privat!! a danas sam ponovila betu pa sad cekamooooo....

  39. #3189

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Antonija Mia...javi beticu velikuuu

  40. #3190
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj sos15 prvotno napisa Vidi poruku
    I opet mi skrati poruku, a ja roman ispisala. Iz Pronatal su se tako je javili,ljubazni,ali malo škrtiji na odgovorima. Ipak smo se zbog nalaza odlučili za Pronatal i idemo u Avgustu na konsultacije i po lijekove. U oktobru krecemo sa postupkom. Prije ne možemo zbog posla.
    Sad me interesu je da li ja nešto pogrešno računam ili će me postupak sa lijekovima koštati oko 4500 €? To bez puta i smještaja.
    neznam tocno...ali ono sto znam je da nemaju za sve eu zemlje jednake tarife...kao za nas ex-ju je najeftinije...trebate ih pitati koliko dojde postupak...a za hormone kaj ih nemate pravo kod sebe dobiti?? kak su i nek nase zene imale jedan dio priznati trosak preko hzzo..

  41. #3191
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj sos15 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da se i ja javim sa novostima. Dobila sam odgovore od obe klinike. Nakon toga znala sam još manje nego prije. Nije se bilo lako odluciti gdje ici. Iz Pfc su mi se javili i nas i njemački koordinator. Ljubazni oboje,odgovorili na sva moja pitanja i više od toga. Prvi dojam je bio: kod njih želim pokusati. Onda hladan tus: kod njih ne mogu odraditi potrebne nalaze
    ne kuzim...koje nalaze bi kod nji radili?? mi smo sve svoje nalaze radili kod sebe...osim za spolne bolesti iako ga je muz radio u zg morao ga je ponavljati kad je predao ejakulat...jer po njihovom zakonom ne smije biti stariji od 4 dana

  42. #3192
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,736

    Početno

    Citiraj sos15 prvotno napisa Vidi poruku
    I opet mi skrati poruku, a ja roman ispisala. Iz Pronatal su se tako je javili,ljubazni,ali malo škrtiji na odgovorima. Ipak smo se zbog nalaza odlučili za Pronatal i idemo u Avgustu na konsultacije i po lijekove. U oktobru krecemo sa postupkom. Prije ne možemo zbog posla.
    Sad me interesu je da li ja nešto pogrešno računam ili će me postupak sa lijekovima koštati oko 4500 €? To bez puta i smještaja.

    Draga Sos, to ti je cijena s lijekovima. To je ona velika razlika izmedju PFC-a i Pronatala. Pronatal inzistira na dva dolaska. Prvi koji obuhvaca konzultacije, razgovor, pregled (2 dc), i dogovor oko protokola te davanje lijekova za isti. Zatim, dolazak u postupka kad se dogovorite. U koji Pronatal idete? Sretno

  43. #3193
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Ziggy40 prvotno napisa Vidi poruku
    Antonija Mia...javi beticu velikuuu
    nadam se!! reci mi vi sami sve placate ili vam hzzo nesto refundira?? ispucali ste sve postupke u hr?

  44. #3194

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    nadam se!! reci mi vi sami sve placate ili vam hzzo nesto refundira?? ispucali ste sve postupke u hr?
    Sve sami placamo..tu sam napravila sve pretrage na hzzo, a tamo smo o svom trosku

  45. #3195
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj Ziggy40 prvotno napisa Vidi poruku
    pak..oprosti sto te ovako pitam..vidim da ste isli u spanjolsku..postoji neki razlog, dali ste pokusavali i negdje drugdje (ako je bila donirana js) ili si isla sa svojim
    i da cestittttttttaaaaaammmm na veliko
    Da mi smo bili sa doniranim j.s i sjemenom u Španjolskoj.
    Češka nam je bila prvi izbor zbog financija ali smo ipak otišli u Španjolsku iz razloga jer imam tamo obitelj i spojili smo ugodno sa korisnim i na glasu su kao jedni od jačih klinika.

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  46. #3196

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Citiraj pak prvotno napisa Vidi poruku
    Da mi smo bili sa doniranim j.s i sjemenom u Španjolskoj.
    Češka nam je bila prvi izbor zbog financija ali smo ipak otišli u Španjolsku iz razloga jer imam tamo obitelj i spojili smo ugodno sa korisnim i na glasu su kao jedni od jačih klinika.

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
    I nakon toliko postupaka i godina uspjeli iz prve...predivno

  47. #3197
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    ziggi...zake idete na donaciju?? problem je??

  48. #3198

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    ziggi...zake idete na donaciju?? problem je??
    Ja sam low responder, a nazalost mi je i kvaliteta losa..jednostavno nemam snage vise toliko iscrpljivati sebe sa jakim dozama hormona, dobijem uvijek 1 js..koja je prvih 3 dana super a onda se jednostavno prestane razvijati

  49. #3199
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Ziggy40 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam low responder, a nazalost mi je i kvaliteta losa..jednostavno nemam snage vise toliko iscrpljivati sebe sa jakim dozama hormona, dobijem uvijek 1 js..koja je prvih 3 dana super a onda se jednostavno prestane razvijati
    potpuna ista situacija kod mene...bila sam kod lucingera pokusali i nula...doslo do transfera a beta 0...on nas je uputio na donaciju...pronatal ili pfc...poslali smo mailove a od pronatal nikad nismo odg dobili stoga se odlucili za dr lazarovsku skojom smo jako zadovoljni...i nismo pogrijesili!! iako su obe klinike kvalitetne i kompetentne u tom poslu.

  50. #3200

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Ja sam isto tako pokusavala kod nas u vinogradskoj i u Mariboru..nazalost nista..vec su mi i prije rekli da su mi sanse male ali htjela sam pokusati..kad sam zadnji put shvatila da moji embriji teako dodu do morule a blastice nikako, jednostavno sam shvatila da trebamo krenuti ovim putem i nisam pozalila. Jedva cekam 8 mj i da krenemo

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •