Ne znam da li si saznala od koga info.koja te zanimala,ali u kratkim crtama:prvi pregled tj.konzultacije plaćaš 300 kn,u daljnjem postupku ne plaćaš ništa ako ideš preko hzzo-a(lijekove,folikulometrije,punkcije i transfere).Ja sam imala i dva smrzlića,ali sam nakon 6 mj.kad sam išla na fet platila odmrzavanje i transfer(tad sam prošla dobnu granicu za besplatne postupke).

Citiraj black_woman prvotno napisa Vidi poruku
Pozdrav svima,
koliko sam uspjela skuziti po forumu ako se ide u Polikliniku Škvorc preko HZZO-a ne plaća se ništa od kada se krene u postupak. Osim naravno za neke konzultacije i preglede prije samog postupka. Ispravite me ako griješim.
Nisam uspjela saznati, a što ako ostane embrija za smrznuti kako to onda funkcionira sa plaćanjem?
I još samo ako netko zna koliko se dal se u postupak kod njih kreće čim se sva papirologija i svi pregledi i nalazi riješe ili se npr. čeka po nekoliko mj.? Naravno ako im HZZO produži Ugovor i nakon 1.4.2016.