Pokazuje rezultate 1 do 50 od 2240

Tema: "azoo statistika" 2

Threaded View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #11
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj tinkerbell83 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage devojke hvala vam na brzim odgovorima. Kontaktirala sam Prag i Skoplje, dobila brze odgovore, cene se razlikuju i sada krece malo detaljnija pretraga po forumima.
    xoxo
    tinkerbell83 ja kad sam zvala i slala upite i sve nase nalaze cijene su bile tu negdje. U Skoplju je recimo zamrzavanje embrija skuplje al zato je ivf u Pragu skuplji i to ti ispadne na isto. Bar prije par mjeseci kad sam znaci kontaktirala. U Skoplju je cijena fiksna a u Pragu sve posebno racunaju i onda pacijenti misle da je jeftinije. Bas je neki dan na temi Ceska to netko pisao i na kraju su im zaracunali vise. Tako da dobro svi pitajte koliko sto kosta i sto je u to uracunato sve.
    Citala sam od laralana postove (predpostavljam da si i ti jer imaju samo dvije strane na mpo u makedoniji)...znaci razlika je u cijeni donorskog sjemena.....donacija js je cijena ista.

    Laralana je sve cijene napisala i hvala joj doista na tome.
    Nisam stekla dojam da je hvalila svoju kliniku u kojoj je ostvarila trudnocu sto je i sama napisala u zadnjim postovima na temi mpo u makedoniji.

    Mozes i ovdje malo procitati i informirati se
    https://www.google.hr/search?ie=UTF-...Faio8weBk7PYAQ
    Posljednje uređivanje od sara79 : 05.01.2016. at 14:15 Razlog: tipfeler

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •