Stranica 146 od 310 PrviPrvi ... 4696136144145146147148156196246 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 7,251 do 7,300 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #7251

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    145

    Početno

    Cure čestitam!! Rekla sam vam da morate biti pozitivne...
    I meni sad treba pozitivnosti jer od sinoć imam smećkasti iscjedak...sad je gotovo nestao...ali ujutro ću kod doktorice!

  2. #7252

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    @sjuskica vidi postove malo unazad od naše @pine.
    I ona je javila da je imala blago krvarenje koje se riješilo, hvala Bogu
    No sikiriki, a naravno, odi k doktoru sutra.

  3. #7253

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    74

    Početno

    Cestitam cure na plusicima...navijam za velike bete!
    A vi nama napisite od kojeg dana ste pocele osjecat kakve simptome?

  4. #7254

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    @bond hvala..
    Nažalost nemam ti nikakve super simptome ni sama. Od 1dnt samo pritisak kao pms i molim Boga da mi ne pomuti optimizam.
    Ja se ni na što nisam mogla osloniti jer sve bolucka kao pred M. Evo čak i vcrs pomalo.. Malo se tamno smedih mrlja javilo i nestalo tokom dana. Nadam se kako je to ostazak impl. Slažete se??....

    Ne znam još jesu li simptomi, al zna zaparati jajnik malo jače od 7,8dnt i zadnjih par dana me odjednom uhvati glad kao da 5 dana nisam jela. Zatim 2, 3 večeri u noći se budim oznojena, al totalno mokra. Nisam mjerila temp, al mislim da je mogla temperatura malo skočiti jer spavam u rasblađenoj sobi.
    I da presmiješno, al vjetrovi mi paraju utrobu pa makar se samo i vode napila! Al netko je vjetrove već spomenuo kao simptom t. haha!!
    Cujemo se, sretno nam svima na beti. Laku noć!
    Posljednje uređivanje od glow : 12.03.2017. at 23:37

  5. #7255
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Glow,nisam znala da su vjetrovi znak trudnoce hahaha
    Onda sam ja sigurno trudna
    Evo danas bolova nema
    Ja se ipak nadam da je to to.
    Simptome ne proucavam jer od utrogestana 3x2 i crinone gela uvecer tesko da mogu razlikovat ista.
    Ali svejedno se nadam
    Drzite mi fige da izdrzim do 16.3 kad je beta
    Sretno svima
    Posljednje uređivanje od snelly85 : 13.03.2017. at 08:31

  6. #7256
    PinaColada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    168

    Početno

    @glow cekamo tvoju veeeliku betu danas
    Sto se tice protokola, nakon vadjenja bete 10-12 dana ide pregled UZV kod ginekologa. To je meni danaaaas jedva cekam premda mi se desilo ono malo krvarenje pa sam od 8.3. prelezala i sada cekam podne da idem na uzv.
    Sretno betocekalicama, danasnjim betovadilicama, i svima koji nesto cekaju
    Sto se tice krvarenja u periodu od ET do bete, meni su dr napusali da je moguce oko 7-9 dana kada bi mogla biti implatacija, no moja preporuka je da se za svaku promjenu od normalnog javite svom doktoru!

  7. #7257
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Yarmmai, di si?

  8. #7258
    Yarmmai avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    68

    Početno

    tugujem... opet. vadila sam u subotu betu... jedna velika 0!

  9. #7259
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Citiraj Yarmmai prvotno napisa Vidi poruku
    tugujem... opet. vadila sam u subotu betu... jedna velika 0!
    Ajme jako mi je zao, bas sam se nadala da slavis, mislim na tebe od subote

  10. #7260
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    Citiraj Yarmmai prvotno napisa Vidi poruku
    tugujem... opet. vadila sam u subotu betu... jedna velika 0!
    Ajme baš mi je žao . A već si vadila betu u subotu, pa koji ti je bio dpt? ja ću sutra raditi test ako M ne dođe, bit će 12dpt, ali isto me svega strah, ako se tvoj 6-stanični nije primio, di će se moj manji...

  11. #7261
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Yarmmai žao mi je.

    fusa ne mora značiti, i same smo svjedoci 100 puta da u mpo nema pravila. Sretno

  12. #7262

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    74

    Početno

    Yarmmai bas mi je zao!
    Snelly kad radis test?
    Posljednje uređivanje od Bond : 13.03.2017. at 11:46

  13. #7263

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    33

    Početno

    Yarmai , bas mi je zao. Bude! Bude!!

    GLOW, jedva čekamo tvoju Beticu

  14. #7264

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    Citiraj glow prvotno napisa Vidi poruku
    @bond hvala..
    Nažalost nemam ti nikakve super simptome ni sama. Od 1dnt samo pritisak kao pms i molim Boga da mi ne pomuti optimizam.
    Ja se ni na što nisam mogla osloniti jer sve bolucka kao pred M. Evo čak i vcrs pomalo.. Malo se tamno smedih mrlja javilo i nestalo tokom dana. Nadam se kako je to ostazak impl. Slažete se??....

    Ne znam još jesu li simptomi, al zna zaparati jajnik malo jače od 7,8dnt i zadnjih par dana me odjednom uhvati glad kao da 5 dana nisam jela. Zatim 2, 3 večeri u noći se budim oznojena, al totalno mokra. Nisam mjerila temp, al mislim da je mogla temperatura malo skočiti jer spavam u rasblađenoj sobi.
    I da presmiješno, al vjetrovi mi paraju utrobu pa makar se samo i vode napila! Al netko je vjetrove već spomenuo kao simptom t. haha!!
    Cujemo se, sretno nam svima na beti. Laku noć!
    Glow: koliko si ti cekala of prve injekcije do punkcije. Ja naime startam ovaj tjedan cekam da dodje m pa krecem s elonvom 2dc. Pitam zato sto bih trebala znati radi uzimanja bolovanja i dogovora na poslu!

  15. #7265

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    @juhu, ja sam ovaj put išla u prirodnom ciklusu, znači stoperica i za dva je bila dana punkcija tog vodećeg folikula. Al koliko se sjecam od prvog puta, terapija ide već od drugog dana pa svako par dana folikulometrije do punkcije.

    @snelly meni to jedini oriđiđi simptomi haha drugo je sve kao što kažeš. Ništa osobito drugačije od pmsa.
    sretno!!

    @pina jedva čekamo dojmove s prvog uzv !!
    Uhf sad na wcu.. 11dnt mi danas i ostaci utrogestana izlaze smeđe sivi. Kao od starih krvnih ugrusaka. Nadam se da je to od ostatka impl. (jutros mi treci test pokazao +.. ) zvat cu dr. iza 6h nakon bete.

    @yarmm jako mi je zao, nemam riječi za utjehu osim da odtugujes svoje i hrabro dalje po svoju bebicu!!..

    @fusa ne odustaj, zbilja. I tako mali zametak ima svoju šansu za dijeljenje inače ti ga ne bi vratili.

    Sretno nam cure.

  16. #7266
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Bond,ja necu radit test....16.3 idem vadit betu

  17. #7267
    Pipe avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Grad Zagreb
    Postovi
    40

    Početno

    Kao prvo cestitam svim novim pozitivnim betama, a ostalima samo hrabro.

    Ja sam 6.3. bila sluzbeno narucena za betu, posto je bila dosta visoka dr. me gledala na uzv i vidjela se vrecica, ali za srce je jos rano. Posto to nije bila moja doktorica narucila me na novi uzv tek 21.3. Danas dobijem poziv na tel od svoje doktorice da dodjem na uzv 15.3. Sad me zanima da li bi se vec trebalo vidjeti srce? To je znaci 6 punih tjedana.

  18. #7268

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    wow @pipe!!
    Mislim da bi se moglo čuti, jutros gledala ovaj clip, mislim da je rekla za srčeko u 5.tom tjednu!!

    https://youtu.be/PmIo-1Y70eA

  19. #7269
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    cure pitanjce ... jučer i danas (10 i 11dpt) mi dolje curi kao voda do sad mi je crinone gel išao kao u grudicama van, tj još ide tako, al neznam otkud to mokro?!? baš mi se gačice namoče, a nema miris, ni boje kako izgleda...nemam pojima...
    Posljednje uređivanje od fusa : 13.03.2017. at 17:53

  20. #7270
    Pipe avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Grad Zagreb
    Postovi
    40

    Početno

    @glow - hvala na videu,bas ga idem pogledati...jooj uzasno smo nestrpljivi
    @fusa - tako se i meni dogadja gotovo svako jutro nakon crinone gela. Samo voda. Cak mi jako rijetko budu grudice nego cesce tako voda.
    Posljednje uređivanje od Pipe : 13.03.2017. at 18:10

  21. #7271

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Citiraj Pipe prvotno napisa Vidi poruku
    Kao prvo cestitam svim novim pozitivnim betama, a ostalima samo hrabro.

    Ja sam 6.3. bila sluzbeno narucena za betu, posto je bila dosta visoka dr. me gledala na uzv i vidjela se vrecica, ali za srce je jos rano. Posto to nije bila moja doktorica narucila me na novi uzv tek 21.3. Danas dobijem poziv na tel od svoje doktorice da dodjem na uzv 15.3. Sad me zanima da li bi se vec trebalo vidjeti srce? To je znaci 6 punih tjedana.
    Pipe, i mene je doktorica ovaj tjedan narucila za prvi uzv, idem u srijedu ili cetvrtak. I isto sam u 6tt kao i ti.

  22. #7272

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    Bok cure, prijavljujem betu na 11.dnt, 87.3 wuhu
    Očekivala, ali još ne vjerujem haha

    Hvala @mimsi na savjetu da uranim s betom; za posao mi je dobro došao rezultat danas, riješit ću prijavu

    E sad javila sam se dr i rekao je za betu super, al na moje pitanje jel to sad trudnoća, kaže da, beta je u redu, ali ponovite mi još za 2 dana da vidimo hoće li se poduplati pa ćemo dogovoriti uzv. Pitam pa hoće li se duplati?? Sta da radim, nista veli, opustit se, odmarati i uzimati terapiju.

    OK, čekamo preksutra, rekao je cca bi trebalo pookazati 170..

  23. #7273

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    @fusa daaaaa, i meni islo zadnja 2 dana kao voda, sjećam se da sam se dizala da vidim sto je sad?? Suuuper, navijamo

    @biska, @pipe - sretno na prvim UZV!!!
    @pina, a tebe čekamo s dojmovima uzv!!
    Posljednje uređivanje od glow : 13.03.2017. at 18:47

  24. #7274
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    Ajme glow cestitam na beti! Ma biti ce ona dupla za dva dana!
    I tebi je znaci bilo tako, ajde super, kad je tako nekome ko ima poz betu! Ja cu ujutro javiti jel + ili - , tad bi se trebalo vec vidjeti.

  25. #7275

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Citiraj glow prvotno napisa Vidi poruku
    Bok cure, prijavljujem betu na 11.dnt, 87.3 wuhu
    Očekivala, ali još ne vjerujem haha

    Hvala @mimsi na savjetu da uranim s betom; za posao mi je dobro došao rezultat danas, riješit ću prijavu

    E sad javila sam se dr i rekao je za betu super, al na moje pitanje jel to sad trudnoća, kaže da, beta je u redu, ali ponovite mi još za 2 dana da vidimo hoće li se poduplati pa ćemo dogovoriti uzv. Pitam pa hoće li se duplati?? Sta da radim, nista veli, opustit se, odmarati i uzimati terapiju.

    OK, čekamo preksutra, rekao je cca bi trebalo pookazati 170..
    Juhuuuuu Glow, čestitam!!!! Ma opusti se, to je normalno da trazi ponavljanje preksutra, bit ce sve ok!
    I samo da napomenem, obvezno vadi u istom laboratoriju...ja sam vadila u drugom drugi put pa mi nije bila bas dupla i onda sam strahovala jos dva dana dok ne ponovim u prvom labu...joj kad se sjetim

  26. #7276

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    145

    Početno

    Pipe,meni je na 6+2 vec kucalo kao veliko,ali zbog punkcije na 12dc se racuna da je to 6+4... Tako da imam i dva termina!
    Glow,sve ce to biti u redu! Zato mi u Rijeci vadimo betu 21dnt...tad gotovo nema ponavljanja jer se vec tada iz nje moze zakljuciti kakva je situacija.

    Ja sam danas bila na pregledu i imam mali hematomčić ispod ploda pa nema straha....samo utrogestan i puuuuno mirovanja!!!
    Sretno svima!

  27. #7277

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    Hvala mimsi!! Nadam se da je to normalno i da će biti sve u redu. Vadim u istom labosu dobro je znati. Sretno na uzv

    Citiraj mimsi prvotno napisa Vidi poruku
    Juhuuuuu Glow, čestitam!!!! Ma opusti se, to je normalno da trazi ponavljanje preksutra, bit ce sve ok!
    I samo da napomenem, obvezno vadi u istom laboratoriju...ja sam vadila u drugom drugi put pa mi nije bila bas dupla i onda sam strahovala jos dva dana dok ne ponovim u prvom labu...joj kad se sjetim

  28. #7278

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    @fusa imam dobar osjećaj za tebe, to nam je baš isti simptom.
    hvala ti!
    Javim se preksutra
    @sjuskica hvala puno
    Posljednje uređivanje od glow : 13.03.2017. at 20:11

  29. #7279

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    38

    Početno

    Pozdrav svima, dugo vremena vas citam i pratim i odlucih se i ja pridruziti, moram vam reci da su mi vasi postovi jako puno pomogli odnosno inspirirali me

  30. #7280

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    38

    Početno Nova :)

    Pozdrav svima, vec duze vrijeme vas pratim, citam i osjecam se kao da sam dio vas pa sam se odlucila i ja prikljuciti. Ovaj mjesec je bio nas 1 stimulirani ivf dobili smo 14j.s od cega se 12 oplodili i 5 dan smo vratili 2 blastice za koje je doktor rekao da su jako dobre spominjao je neku zonu pelucidu da je jako dobra da se stanjila i vec krenila pucati

  31. #7281
    Anci272 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Glow, Yeeeeeeeeee! Bas mi je drago zbog tebe.
    Ne brini što te doktor salje da za 2 dva dana ponovis betu, to ti je normalna procedura u nekim klinikama. Ja sam na Vuk Vrhovcu i tako sve sa pozitivnim betama šalju. i onda nakon druge bete, za koja 2 tjedna još ideš na UZV da provjere jel se vidi bebin otkucaj srca i ako je sve ok, onda se prebacuješ svom ginekologu.

  32. #7282
    Anci272 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    187

    Početno

    A 87.3 je baš lijepa beta za 11dpt s obzirom da ti je vraćen 8-stanični 3 dan. Tako da samo se opusti i uživaj u prvim danima trudnoće.

  33. #7283

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    74

    Početno

    Ja sad dobila drugu crticu na testu, 8 dan blastocista. U cetvrtak radim betu. Uhhhh nemogu vise spavat a srce lupa ko ludo.

  34. #7284

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    Joj hvala ti Anči na lijepim riječima, osobito da je ovo dobra beta. Lakše se čeka druga

    @bond jeeeee!! Ja isto vise ne spavam od prvog plusića haha al neka!!!

    Sretno nam
    Posljednje uređivanje od glow : 14.03.2017. at 05:59

  35. #7285

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    74

    Početno

    Glow tvoja beta je super! Sad jos druga i to je to...
    Sretno svima nama!

  36. #7286

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Bond, braaaavoooo!!!
    Joj, sto su fino krenuli plusici i bete, bit ce veselo proljece!

  37. #7287

    Početno

    Kako ste, betočekalice? Želim vam puno strpljenja i velike bete , trudnicama iskrene čestitke . Ako bude sreće, družimo se idući mjesec na ovoj temi, pozzz!

  38. #7288
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    jutro cure! evo da javim, napravila test i negativan je (12dpt / 4stanični)...a noćas me sve rasturalo dolje, ne kao inače kad trebam dobiti , drugačije, vjerojatno zbog progesterona, i znala sma da bude minus ujutro, ali sam morala napraviti test jer sam obečala svojim curama... sad čekam da dođe gospođa M pa da idemo dalje u borbu nema odustajanja!

  39. #7289

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    @fusa baš mi je žao, ali bravo za pozitivu!! S takvim stavom nema da ne uspije!!

    @this hvala i samo hrabro naprijed

    Sretno

  40. #7290

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    74

    Početno

    Fusa bas mi je zao! Kad neko kaze da je minus ko da je moj,jer znam kolko muke i zivaca i borbe treba da se uopce dode do transfera a kamoli dalje.
    Evo ja sam prosla 7stimuliranih ivf-a, 3 feta itd..i da je danas bio minus nebi odustala nego opet hrabro dalje i borba za +.

  41. #7291

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Fusa, kada vadiš betu?
    Nećeš stati s terapijom prije vađenja je li tako?

  42. #7292
    Iva86 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    100

    Početno

    Čestitam curama na visokim betama i plusevima, Tužnicama šaljem zagrljaj

    Nadam se da ću Vam se i ja uskoro pridružit u čekanju bete..

    Čekalica123 dobro nam došla, i nadam se što prije prešla na trudnićki forum.
    Tvoj rezultat stimulacije mi se čini odličnim i obečavajućim, Gdje si u postupku? Kakva Vam je dijagnoza?

  43. #7293
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    Citiraj biska prvotno napisa Vidi poruku
    Fusa, kada vadiš betu?
    Nećeš stati s terapijom prije vađenja je li tako?
    imam još 2xcrinone gel, pa ću ponoviti test za 2 dana, jer sam rastavila onu plastiku sa testa iz dm-a i ispod vidim sjenu!? neznam što da mislim ali vidjet ću kako bude išlo dalje...betu imam za vaditi tek 23.3. , a ne mogu privatno ići jer nemam labos ovdje na otoku...

    Bond čestitam na plusu!!!

  44. #7294
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Citiraj fusa prvotno napisa Vidi poruku
    imam još 2xcrinone gel, pa ću ponoviti test za 2 dana, jer sam rastavila onu plastiku sa testa iz dm-a i ispod vidim sjenu!? neznam što da mislim ali vidjet ću kako bude išlo dalje...betu imam za vaditi tek 23.3. , a ne mogu privatno ići jer nemam labos ovdje na otoku...

    Bond čestitam na plusu!!!
    Ceekaj onaj first sign iz dm-a? Ma daj to je meni bilo negativno 8dnt blastica, kad sam vec dva dana piskila pluseve! Ne prekidaj terapiju prije bete, i obavezno napravi pouzdaniji test - gravignost, geratherm ili cyclo test, mozes i intimplus iako je plava crta, ali trebala bi biti jasna, a ne sjena.

    Čestitam curama na plusevima, bilo je vrijeme da se zaredaju

  45. #7295
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    Citiraj Sybila prvotno napisa Vidi poruku
    Ceekaj onaj first sign iz dm-a? Ma daj to je meni bilo negativno 8dnt blastica, kad sam vec dva dana piskila pluseve! Ne prekidaj terapiju prije bete, i obavezno napravi pouzdaniji test - gravignost, geratherm ili cyclo test, mozes i intimplus iako je plava crta, ali trebala bi biti jasna, a ne sjena.

    Čestitam curama na plusevima, bilo je vrijeme da se zaredaju
    da taj iz dm-a sam koristla,
    ajme sad si me tako utiješila, idem do ljekarne da vidim kakve imaju, jer ja stvarno vidim sjenu...
    vidjet ću što će biti od toga...

  46. #7296

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    33

    Početno

    Cure, prijavljujem Betu 11dnt 2 petodnevne blastociste!
    Beta je 631 :D
    "I kako to opisati, ne mogu od sreće disati"

  47. #7297

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    pa ovdje ima puno divnih vijesti!!!!
    cestitam svima!

  48. #7298

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Šarlota, krasna, najkrasnija beta!
    Čestitam od srca!

  49. #7299

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Citiraj Cekalica123 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima, vec duze vrijeme vas pratim, citam i osjecam se kao da sam dio vas pa sam se odlucila i ja prikljuciti. Ovaj mjesec je bio nas 1 stimulirani ivf dobili smo 14j.s od cega se 12 oplodili i 5 dan smo vratili 2 blastice za koje je doktor rekao da su jako dobre spominjao je neku zonu pelucidu da je jako dobra da se stanjila i vec krenila pucati
    Draga Cekalica123, dobrodošla!!!

    O, pa te tvoje blastice su znači u ekspandiranom stadiju, samo što se nisu "izlegle", odlično je to
    Koliko ste blastica dobili ukupno, jeste li koju smrznuli?
    Kada je bio transfer, a kada bi trebala vaditi betu?

  50. #7300
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    Citiraj Šarlota prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, prijavljujem Betu 11dnt 2 petodnevne blastociste!
    Beta je 631 :D
    "I kako to opisati, ne mogu od sreće disati"
    ČESTITAM!!! prekrasna beta!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •