Stranica 212 od 310 PrviPrvi ... 112162202210211212213214222262 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 10,551 do 10,600 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #10551

    Datum pristupanja
    Dec 2017
    Postovi
    9

    Početno

    Ostavite se tih testova to je igra sa zivcima. Mogla bi kucu kupit koliko sam para potrosila na njih. To triba zakonom zabranit. Samo BETA. Ja danas tjedan dan bez cigarete i bas se dobro osjecam osim sta nemogu frizider napunit koliko jedem. Docu ka

  2. #10552

    Datum pristupanja
    Dec 2017
    Postovi
    9

    Početno

    Nemoj padat u depru...meni ti je drugi ivf bija negativan test a sutra beta priko 200. Tako da jos nije gotovo sve. Drzim fige za veliku betu u sridu

  3. #10553
    Lagunas avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    119

    Početno

    Pozdrav cure!

    Tonkica, bas mi je krivo da nema plusica i zaista ne zelim davati laznu nadu (ali) toliko puta sam citala o negativnim testovima i pozitivnim betama nakon toga da je jedino sto ti mogu preporuciti je da se pripremis na lose a nadas najboljem..
    Ja kad sam izvadila betu 10dnt bila je mala i 4 naredna dana sam svejedno plakala i mislila da nista od toga nece biti...pogotovo jer sam i tada krvarila. Tako da ja ne volim ni te rane bete..

    Kod mene je ujutro super stanje, dok popodne pocne krvarenje... Danas test jos tamniji na 15dnt.

    Little Ivy i ja vibriram da objema stane krarenje!

  4. #10554

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    67

    Početno

    Citiraj tonkica prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure I ja se prijavljujem u cekalice, danas 5dnt dvije blastociste FET, Leeloo sretno, imas li kakvih simptoma
    Simtomi konstantni bolovi u krizima iz dana u dan.Dva testa,s razmakom od dva dana pozitivna!Sad cu iduci tj.betu,valjda ce biti u redu?

  5. #10555

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    67

    Početno

    Tonkice zelim ti srecu,jos ima nade,drzi se!

  6. #10556
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Drage moje suborke... vjerojatno se prerano prijavljujem na ovu temu jer mi je danas evo tek 2.DC i popodne tek krecem s Enolvom 150. Citam vas dugo, na forumu sam puno previse godina, ponekad cesce ponekad rjedje. Zadnjih mjeseci prozivljavala sam s vama vase postupke u pripremi za moj dugoocekivani. Iz potpisa mozete vidjeti da sam odavno u ovim vodama, jedini moj postupak, ujedno i uspjesan sa zdravom bebom koju evo upravo ovih dana pucaju predpubertetske situacije davne 2005. na VV kod dr. Jukica.
    Nakon toga FET sa katastrofalnim rezultatima s obzirom da sam tada imala transfer na vanmatericnu trudnocu koju nitko nije vidio... tad sam ostala bez svih embrija (uslijed najgoreg zakona o MPO, bilo 7 smrznutih, tvrdili da su samo dva prezivjela). Odradjena laparo, odstranjen i drugi jajovod i naravno, bez uspjeha. Tad sam odjednom izgubila 3 bebe u mojoj glavi... Nakon toga par godina tugovanja, velike zivotne promjene i evo me na pocetku.
    Strasno si zelim drugu bebu vec godinama. Moje godine - 36, priblizavam se onoj dobi koju sam si davno zacrtala za najkasniji eventaulni drugi porod. Iznimno teska protekla godina privatno, iznimno teski protekli dani ponovo sa smrtnim slucajevima u uzoj obitelji...ali s velikom vjerom u nadolazeci postupak.
    Pacijentica sam na Petrovoj, zadnjih mjeseci odgadjali smo zbog losih nalaza hormona, bakterija u ejakulatu, imala sam godinama PCOS koji vise nije slucaj (nisam znala ni da je to moguce). Jedina stimulacija koju sam ikad imala (puno gonalaF) rezultirala je sa hiper, ali i sa 21 js i 8 blastica, jedna vracena usprkos HS i odatle pubertetlija ������������. Nadam se da ce i ova biti barem upola uspjesna. Jutros odradila uzv, sve savrseno, popodne cu primiti Enolvu i cekam nakon toga prvi uzv zakazan za 7. DC.
    Oduzila sam...ali rekoh, da vam se predstavim pa da je kasnije sve lakse.
    S obzirom na danasnji datum.... zelim vam svima uspjesne buduce postupke, svim betocekalicama visoke bete, a ponajvise zdravlja, ljubavi.... i malo srece u Novoj 2018. godini!
    Posljednje uređivanje od katka22 : 31.12.2017. at 13:10

  7. #10557

    Datum pristupanja
    Dec 2017
    Postovi
    9

    Početno

    Dage moje forumasice svima nam zelim sretnu,zdravu i plodnu 2018 godinu i da u novoj godini pomirisemo najlispi miris na svijetu miris nase bebe
    Posljednje uređivanje od Mary86 : 31.12.2017. at 13:31

  8. #10558

    Datum pristupanja
    Dec 2017
    Postovi
    9

    Početno

    Leeloo i mene leda bole uzasno i pozitivna beta tako da to je to sigurno. Drzim fige za ogromnu beturinu

  9. #10559

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    67

    Početno

    Hvala na lijepim zeljama i sretno svima!Mary nadam se da ce biti ok beta,planiram vaditi tek za par dana,ali dok me bole ledja nekako sam u pozitivnom filmu

  10. #10560
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    S obzirom na danasnji datum.... zelim vam svima uspjesne buduce postupke, svim betocekalicama visoke bete, a ponajvise zdravlja, ljubavi.... i malo srece u Novoj 2018. godini!
    Tek sam sad shvatila da sam krivo napisala...naravno da nam svima zelim puno, puno srece...

  11. #10561
    Lagunas avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    119

    Početno

    Dobra vecer svima i Sretna Nova!

    Draga Katka, zelim ti svu srecu da ovaj put uspijete ama bez ikakvih problema!
    Da sve zenice ovdje vec do kraja ove godine drze jedan mali smotuljak...ili dva! :D

    Ja sutra odoh do ginekologa. Bar da se uvjerim da je trudnoca na pravom mjestu. Nije mi ni malo svejedno uz ovo krvarenje...a citam svasta. Potrosila sam sve testove i kao za inat, danas, taj zadnji bude zeru svjetliji nego dan prije.. Eto ti vraga u moje misli...

    Tonkica, kako si? Ti ides u sri vaditi betu?

    Leelooluna kad je tvoj dan?

    Pixxie sretno sutra i javi novosti!

  12. #10562
    little ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    278

    Početno

    Dobar večer svima i želim vam sretnu i najsretniju novu godinu da dočekate svoje smotuljke sto prije

    Katka od srca sretno
    Lagunas sretno sutra na kontroli i da bude sve uredu. Kod mene mirno zadnja 2 dana.... ma bit ce to sve dobro.
    Hvala na vibrama cure

  13. #10563

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Cure sve najbolje u novoj vam zelim.
    Lagunas sutra ujutro vadim betu, nakon onog nisam vise testova radila.
    Dali je moguce da estrofem neda mengi da dodje?

  14. #10564
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    Sve najbolje u novoj godini, da nam se ostvare sve nase zelje!! Lagunas koliko si ti tt? Tonkica ne znam za estrofem jer nisam koristila, ali ja sam svaki put dobila ako nije bila trudnoca bez obzira na utrogestane..sretno!!

  15. #10565
    Lagunas avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    119

    Početno

    Upravo podignula nalaz. Danas. 17 dnt beta 537. Molim vas utjesite me da je i ovo ok.

  16. #10566
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    http://www.betabase.info/chart/basic/single

    jesi se cula s lijecnikom?

  17. #10567

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    78

    Početno

    Curke sve najbolje u novoj godini

    Lagunas, meni se čini ok beta, no opet ja sam prilično friška u svemu ovome. Držim fige da je sve dobro!

  18. #10568
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    Lagunas jesi ponavljala betu? Od visine bete bitnije je da se dupla! Sta je s krvarenjem? Tonkica jesi ti vadila betu? Pixxie jesi ti obavila uzv? Sretno cure ~~~~~

  19. #10569

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    1.2 opet nista

  20. #10570

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    78

    Početno

    jesam. vidi se gestacijska no prazna je, pa sam ponavljala betu koja je 18789 i moram u petak opet na uzv

  21. #10571

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,761

    Početno

    Citiraj pixxie prvotno napisa Vidi poruku
    jesam. vidi se gestacijska no prazna je, pa sam ponavljala betu koja je 18789 i moram u petak opet na uzv
    Pixxie koji dan od transfera je bio uzv?
    Ja sam u obe trudnoce 21 dnt isla na prvi uzv bas iz tog razloga da se vidi dal je plavilna gv + žv pa tako da to nije rano sto si pitala da tako brzo ides vec na prvi uzv.
    I koliko si sada tt od zadnje m.? Da li se to puno razlikuje od punkcije jer je punkcija zamisljena ovulacija. Odnosno od punkcije oduzmes 14 dana pa vidi dal se to puno razlikuje od prvog dana ciklusa.
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 03.01.2018. at 11:48

  22. #10572

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,761

    Početno

    Citiraj Lagunas prvotno napisa Vidi poruku
    Upravo podignula nalaz. Danas. 17 dnt beta 537. Molim vas utjesite me da je i ovo ok.
    Lagunas jesi bila kod dr.? Samo cu napisati da je ovdje bilo toliko pozitivnih ishoda sa puno nizom betom od tvoje pa tako da je najbolje da za par dana odes na uzv da se vidi stanje. Sretno!!!

  23. #10573
    Lagunas avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    119

    Početno

    Sutra ide druga beta pa cu znati vise, nadam se. Krvarenje prestalo.

    Pixxie, u prvoj mojoj T mi nisu vidjeli embrij, tek na 6+3 i embrij i srce kako kuca a dan prije me pripremali na kirerazu.. Poslije pretpostavili da se nije vidjelo zbog hematoma. Tako da svemu treba dati i sansu i vremena.

    Tonkica jako mi je zao. Istuguj i izbaci sve van i polako u nove borbe. Grlim!

    Ostale cure, ima li kakvih promjena, simptoma, novosti?

  24. #10574

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    78

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Pixxie koji dan od transfera je bio uzv?
    Ja sam u obe trudnoce 21 dnt isla na prvi uzv bas iz tog razloga da se vidi dal je plavilna gv + žv pa tako da to nije rano sto si pitala da tako brzo ides vec na prvi uzv.
    I koliko si sada tt od zadnje m.? Da li se to puno razlikuje od punkcije jer je punkcija zamisljena ovulacija. Odnosno od punkcije oduzmes 14 dana pa vidi dal se to puno razlikuje od prvog dana ciklusa.
    22 dnt je bio UZV. Danas je točno 7 tjedana od zadnje menge s time da je ovulacija bila mislim 21. ili 22. dan ciklusa i 5 dana poslije toga transfer. FET je bio tako da nisam imala punkciju ovaj put.

  25. #10575
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    Tonkice zao mi je jako, grlim...Lagunas za duplanje sutra ~~~~~ pixxie meni racuna aplikacija da sam danas 5+2 tt po zadnjoj menstruaciji, a danas mi je 23dnt. Tek 15.1. Idem na uzv, tada ce mi biti 7tt. Nadam se da je rano i da zato nista ne vide...u kojoj si ti klinici? Sretno u petak!!!

  26. #10576

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    78

    Početno

    u petrovoj sam. znači nas dvije smo imale isti dan transfer. i ja se nadam da je rano i da će u petak nešto biti.
    iako, doktorica je spomenula da se ženama kojima je beta veća od 1500 na uzv tako rano ponekad zna nešto i pokazati. možda sam zato išla tako rano.

  27. #10577
    Lagunas avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    119

    Početno

    Citala sam ovdje negdje da postoji neka studija o niskim betama i icsi postupcima. Zna li netko nesto vise o tome i gdje da potrazim ili ima kakav link?

  28. #10578
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Ja sam čula da je u FETovima niža beta, nego u svježim transferima.

  29. #10579
    Lagunas avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    119

    Početno

    Sad bas citam na temi "Jos jedna statistika, beta poslije transfera" na prvoj str se spominje icsi i niske bete.

    Ginger bas sam tvoju betu uocila i ne mogu a da se ne hvatam za slamku. ❤

  30. #10580

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    78

  31. #10581
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Citiraj pixxie prvotno napisa Vidi poruku
    Zanimljiv kalkulator, bas mi se svidja. Fora mi je ovo racunanje ovisno o broju beba.

  32. #10582

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Hvala cure, idemo dalje u nove pobjede, nemam vise smrzlica pa sad kad bude opet u protokol.
    Sretno svima, trudilicima da sto prije postanu okrugle, a trudnicama cestitam od srca.

  33. #10583
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    tonkica žao mi je
    Lagunas vibramo za duplanje danas i da sve bude super!! jesi javila mpo dr betu i šta on kaže?
    pixxie ~~~~~~~~~~~~~ za uzv u petak!!!
    leelooluna kad nam ti vadiš betu?
    mary86 imaš ti kakvih simptoma?

  34. #10584
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Ajd da se i ja sramežljivo prijavim.

    21.12. punkcija, dobili 4 lijepe A klase jajne stanice, sve se lijepo oplodile, išli na blastociste
    26.12. transfer jedne blastociste, 1+2 zamrznute. Odonda sam na Clexaneu, Duphastoneu, Crinone gelu i Decortinu uz moj Euthxrox.
    Rekao je dr. 14dnt vaditi betu.

    Danas mi je 9. dnt, nikakvih simproma nemam, blaga HS koju sam imala se smirila, trbuh normalan, ne osjećam jajnike, ništa me ne stišće niti ne žiga dolje. Jedino su mi cicke osjetljive i malo bolne a ni blizu kao prije - puno manje. Imam sulude promjene raspoložeja, od depresivne do histerične, užas jedan. Jelo kritično: na momente mi se niš ne jede i niš mi nije fino, pa bi onda za čas pojela sve kaj postoji... Čokolada ide ko podmazana, nemrem prestati . Ma divota od hormonalnog roller-coastera!

    Frka me raditi test ikako bi već mogla danas sutra...

    Sretno svim čekalicama !

    Moram priznati da mi najteže pada suzdržavanje od odnosa, nedostaje mi intime i malo stres release-a nakon svega . Dr. rekao do bete ništa. Kak ste vi po tom pitanju?

  35. #10585
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj Isabel prvotno napisa Vidi poruku
    Ajd da se i ja sramežljivo prijavim.

    21.12. punkcija, dobili 4 lijepe A klase jajne stanice, sve se lijepo oplodile, išli na blastociste
    26.12. transfer jedne blastociste, 1+2 zamrznute. Odonda sam na Clexaneu, Duphastoneu, Crinone gelu i Decortinu uz moj Euthxrox.
    Rekao je dr. 14dnt vaditi betu.

    Danas mi je 9. dnt, nikakvih simproma nemam, blaga HS koju sam imala se smirila, trbuh normalan, ne osjećam jajnike, ništa me ne stišće niti ne žiga dolje. Jedino su mi cicke osjetljive i malo bolne a ni blizu kao prije - puno manje. Imam sulude promjene raspoložeja, od depresivne do histerične, užas jedan. Jelo kritično: na momente mi se niš ne jede i niš mi nije fino, pa bi onda za čas pojela sve kaj postoji... Čokolada ide ko podmazana, nemrem prestati . Ma divota od hormonalnog roller-coastera!

    Frka me raditi test ikako bi već mogla danas sutra...

    Sretno svim čekalicama !

    Moram priznati da mi najteže pada suzdržavanje od odnosa, nedostaje mi intime i malo stres release-a nakon svega . Dr. rekao do bete ništa. Kak ste vi po tom pitanju?
    lijepo je vidjeti poznate nickove, svu sreću ti želim

  36. #10586
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Isabel možeš ti već danas slobodno test, znam da je sve igra živaca. Kad planiraš vaditi betu? Ponedjeljak?

  37. #10587
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Isabel, ja bih čekala s testom i razmišljala kako sam trudna, ali to sam ja Držim fige!!

    Lagunas, kako si ti? Imaš li nalaze bete?

    Tonkice, žao mi je. Šaljem jakost i snagu za dalje!

  38. #10588
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Sretno cure svima ~~~~~~

    Ali, molim vas, pogledajte potpis od Frixie

    e, pa... tome vrijedi nazdraviti
    Posljednje uređivanje od Inesz : 04.01.2018. at 12:26

  39. #10589
    Lagunas avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    119

    Početno

    Evo produljenje muka....
    Beta je 948. O muko moja. Sve ovo treba zakonom zabraniti ahaha (smijem se od muke).

    Inesz imas pravo. Svakom je njegova muka najgora dok ne vidi da moze i gore.

  40. #10590
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj tonkica prvotno napisa Vidi poruku
    1.2 opet nista
    Draga, zao mi je...


    Citiraj Isabel prvotno napisa Vidi poruku
    Ajd da se i ja sramežljivo prijavim.


    ...Frka me raditi test ikako bi već mogla danas sutra...

    ...Moram priznati da mi najteže pada suzdržavanje od odnosa, nedostaje mi intime i malo stres release-a nakon svega . Dr. rekao do bete ništa. Kak ste vi po tom pitanju?
    Vibriram za super betu...ja npr. ne volim testove...nikako ih ne volim...znam da je igra zivaca, ali danas bi vec i beta bila super vidljiva zar ne? A odnosi...ne znam sto bi ti rekla, ja sam se nekako pomirila da ih necu imati sljedecih 10 mjeseci.

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno cure svima ~~~~~~

    Ali, molim vas, pogledajte potpis od Frixie

    e, pa... tome vrijedi nazdraviti
    Cestitke!!!
    Posljednje uređivanje od katka22 : 04.01.2018. at 12:50

  41. #10591
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Ali, molim vas, pogledajte potpis od Frixie

    e, pa... tome vrijedi nazdraviti
    Hvala ti.

  42. #10592
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    ... ali danas bi vec i beta bila super vidljiva zar ne...
    Bi, ja sam prošli transfer vadila 9 i 11dnt5d. I vidjela se, al je bila bk.

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Cestitke!!!
    Hvala

  43. #10593
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    Frixie čestitam
    cure sretno svima s testovima, betama i uzv-ima!!!
    ja čamim čekajući moj uzv 15.1. i nadam se da će biti sve ok..

  44. #10594
    Lagunas avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    119

    Početno

    I da se opet malo pojadam...
    Zvala sam Ri da prenesu/zapisu moje trenutno stanje, da bi mi neimenovana sestra rekla " a zasto ste vadili ranije kad znate da S.S. ne voli to" Ja na to objasnim krvarenja i razloge zabrinutosti, ona opet ponavlja isto i neka sutra javim visinu bete (koju najvjerojatnije necu vaditi jer sam danas) i da "uostalom, S.S. je na go i ne mogu nista" Ja na to odgovaram da bar zapise razine bete pa nek stoje....nope. Sutra neka se javim...
    Samo sto ne spalim na zivce!
    Znam da me bar vi razumijete..

    Kameleon drzim sve prste prekrizene da sve bude bas kaki treba! Koji tt je 15-tog?

    I da, nikad mi se vise nije sexalo nego u trudnoci a muz od straha me nije htio ni pipnuti. Ufff I onda idem citati 50 nijansi sive!! Ne zelite znati koje sam snove sanjala....

  45. #10595
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    joooj Lagunas žao mi je što pokraj svega moraš još i to slušati...
    i šta ćeš sad, zoveš opet sutra i javljaš današnju betu? ili ćeš ići opet vaditi?
    hvala ti, po mom izračunu trebalo bi biti točno 7tt

  46. #10596
    Lagunas avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    119

    Početno

    Necu ih sutra zvati, odustala sam od njih sto se ove trudnoce tice, pa kako god da zavrsi.
    Sutra sam kod svoje gin koja je isto u Ri na dospecijalizaciji pa ce mi ona valjda biti od pomoci. Mozda da vadim betu u pon/uto ili jos bolje, da cekamo 6+tt i uzv.

  47. #10597

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    78

    Početno

    S obzirom na ponašanje sestre, tvoja gin će ti sigurno biti od veće pomoći, osim ako i ona nije neka baba roga

  48. #10598

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    67

    Početno

    5838 moja beta 18.dnt 2je blastice...❤Sad s obzirom da mi je dr dao 8.1. vadjenje bete treba li ponavljati?

  49. #10599

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    67

    Početno

    Lagunas kad je tebi bilo vadjenje bete i koliko si ranije vadila?Ja se uopce ne.bi zivcirala sto S.S.misli o tome...

  50. #10600
    Lagunas avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    119

    Početno

    Citiraj Leelooluna prvotno napisa Vidi poruku
    Lagunas kad je tebi bilo vadjenje bete i koliko si ranije vadila?Ja se uopce ne.bi zivcirala sto S.S.misli o tome...
    Trebala sam vaditi 5.01. Vadila sam 02.01 i danas 04.01. Nije da sam vadila 9dnt vec su to 17 i 19dnt.

    Tvoja beta je meni savrsena! Mislim da ovu brojku ne treba ponavljati vec cekati/naruciti se za prvi uzv.
    Meni je u prvoj T 21dnt bila preko 7tis.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •