Stranica 61 od 310 PrviPrvi ... 1151596061626371111161 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,001 do 3,050 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #3001

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    67

    Početno

    Citiraj snelly85 prvotno napisa Vidi poruku
    curke,moja mrva je danas 2 stanicna.
    Sutra u 9h je transfer.
    Inace to je bio moj prvi postupak ,icsi u prirodnom ciklusu,1 folikul,1 jajna stanica.
    Drzite nam fige

    Sutra samo lijepe misli, i biti će sve uredu!

  2. #3002
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    uh mislim pozitivno ali strah me,jako
    samo da moj borac ne odustane
    ipak je mrva od samo 2 stanice

  3. #3003

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    67

    Početno

    Ma uopće ti nema pravila.. Samo polako, i javi nam sutra kako je prošlo.. P.s gdje ideš nas postupak i koja je dijagnoza?

  4. #3004
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    u vg....ja imam epi,hidrocefalus,hiper i smanjen amh
    mm-asthenoteratooligo spermija.

  5. #3005
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Cure,tuzna sam jako.
    Neki vrag me tjeral da idem citat strane forume koja je uspjesnost da se 4 stanicni embrij 3. dan transfera uspije implantirat....
    I naravno postoci su jadni
    Nisam ja odustala od svoje mrve,nadam se i dalje jer mi to jedino preostaje.
    Nadam se samo da kad sutra dodem gore da cu cut da se pravilno podijelio i da ima barem tih 4 stanice.
    Vjerovatno ce mi i embriologica rec sta mogu ocekivat....
    Drzim fige i molim se da ne odustane do sutra
    Ne znam primila me takva tuga
    Da bar nisam nista citala,kad se samo sjetim kak sam bila sretna kad sam cula da ima 2 stanice Mislila sam da je to savrseno jer nisam znala.
    Blazeno neznanje.Od sada odcujem da nema vise citanja,postotaka i svega ostalog kaj me samo brine i rastuzuje.
    Jednostavno nema pravila,kad te krene onda te krene.
    I ja na to nemrem utjecat

  6. #3006

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    145

    Početno

    snelly85, jedan prirodni ivf, dobila stanicu, oplodila se i čekaš transfer. Bolje nije moglo!
    Jučer ujutro tvoja mrva imala dvije stanice, znači jučer cijeli dan i danas je imala da se još dijeli... sutra te može lijepo iznenaditi i ja ti želim da je tako
    Želim ti reći da se pokušaš smiriti i nemoj si unaprijed vrtiti po glavi loše scenarije kad do sada ide sve ko po špagi.

  7. #3007
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Hvala na utjesnim rijecima
    Moram te ispravit,danas ujutro je imala 2 stanice,tak da evo za 8 h idem po svoju 4 stanicnu mrvu.
    Osim ako se u 24 sata uspjela podjelit na 6 stanica
    Pokusavam pozitivno ali san ipak nejde na oci.
    Samo se molim da nije odustala
    Cujemo se sutra....
    Drzite fige

  8. #3008

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    145

    Početno

    Držimo

  9. #3009
    laura33 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    Snelly85 drzim da danas dobijes svoju mrvicu na cuvanje, sve to ona moze nadoknaditi in utero...
    Znas i sama da ni transfer savrsenih blastica ne jamci uspjeh, a neko uspije i sa 4-st zametkom, to nema pravila jer u ivf-u je nekako bitan i taj faktor srece - da se poklopi masu stvari.

    Od srca ti zelim srecu jer znam tocno sto prolazis, prosli transfer sam imala istu situaciju.
    I ja sam stalno guglala i istrazivala, al sam izmedju ostalog shvatila da pravilo ne postoji.
    Zato sam u iscekivanju ishoda ovog postupka malo ohladila od toga i nadajmo se svi skupa najboljem, to je najvise sto mozemo uciniti za mrve koje cuvamo.
    Posljednje uređivanje od laura33 : 22.11.2015. at 07:31

  10. #3010
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    hvala curke na figama
    evo nas gore u bolnici i nestpljivo cekamo red na mrvicu
    javim kak je proslo i sve vas

  11. #3011
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Sretnooo snelly, drzim fige

  12. #3012
    laura33 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    Citiraj snelly85 prvotno napisa Vidi poruku
    hvala curke na figama
    evo nas gore u bolnici i nestpljivo cekamo red na mrvicu
    javim kak je proslo i sve vas
    Sretno i javi obavezno!!!! .

  13. #3013
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Snelly, sretno!
    Laura, kad će testić?

    Cure, svima puno sreće...


    Oplodnja, zigota, blastomere, morula, blastocista... Embriologija nije jednostavna, ali mnoge naše forumašice puno znaju i vrlo su informirane. Hvala svima koje ste uvijek spremne na forumu dati informacije Evo, još malo...


    1. oplodnja

    -za uspješnu oplodnju (in vivo, tako i in vitro) potreban je zreli spermij (spermatozoon) koj ima hapolodini set kromosoma (23 kromosoma) i zrela jajna stanica (oocita) koja je u stadiju metafaze druge mejotičke diobe
    -ulazak spermija u oocitu dovodi do završetka druge mejotičke diobe u oociti i dovodi do formiranja haplodinog broja kromosoma (23) u oociti

    -nezrele jajne stanice-ne mogu se oploditi
    -neki laboratoriji koriste metode dozrijevanja nezrelih jajnih stanica (da li to koristi ijedan naš labos nije mi poznato-javite, ako znate)


    -nakon toga, uz čitav niz složenih procesa, stvara se zigota u kojoj su ujedinjeni pronukleusi spermija i jajne stanice-zigota ima diploidni set kromosoma (46)
    -nakon formiranja zigote, vrlo brzo, slijedi mitotska dioba tj. prva replikacija diplodidnog seta kromosoma
    -stvaranjem 2 stanice (blastomere) oplodnja završava
    -od ulaska spermija u jajnu stanicu do stvaranja zigote i prve diobe zigote prođe oko 24 sata
    (idealno bi bilo da nam embrioolgica/embriolog 24 sata od iniciranja spermija u js (ako se radi ICSI) kaže da je js oplođena i da se zigota podijelila), mala odstupanja su prihvatljiva, veliko kašnjene u procesu oplodnje tj. formiranja zigote i njene prve diobe-nisu dobre vijesti

    2. predimplantacijska dioba

    -2 blastomere nastavljaju mitotičku diobu
    -obično 24 sata od prve diobe zigote (oko 48 sati od početnog spajanja spermija i js) embrij ima 4 blastomere, 72 sata nakon početnog spajanja gameta, embrij ima 8 blastomera
    -ova dioba ne mora ići sinhronizirano, tj. dioba se ne mora vršiti prema sekvenci 4, 8, 16, 32, 64... blastomere, već se blastomere individualno dijele tako da u svakom trenutku može biti bilo koji broj blastomera
    -otprilike 96 sati nakon prvog kontakta js i spermija (4. dan), embrij bi trebao doseći stadiju morule i imati oko 16 blastomera
    -morula se kompaktira tj. stvara vanjski sloj stanica-trofoblast koji štiti unutrašnji sloj stanica (embrioblast) od vanjskih utjecaja
    -istovremeno se stvara unutrašnji šuplji prostor i na taj način 5. dan je formirana blastocista koja ima embrioblast, unutarnju šupljinu blastociste i vanjski sloj-tofoblast

    -formirana blastocista napušta ovoj unutar kojeg se razvijala (zonu pellucida), izliježe se iz tog ovoja i započinje proces implantacije i daljnjeg razvoja embrija

  14. #3014

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    Žene moje, ja sam tak jadna
    još uvijek nikakvih simptoma.. ni cice ni napuhnutost.. ovo je bio totalan promašaj.. čemu sam se uopće nadala?

  15. #3015
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Suncokret,misli pozitivno.
    Nije nista propalo dok ne dode vjestica,a nadam se da ni jednoj od nas nece doc.
    Svi smo razliciti i uvijek ima nade.
    Evo meni sad bio transfer 4 stanicnog 3.dan i opet nije sve savrseno ni po spagi ali nade ima.
    Drzim ti fige

  16. #3016

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    67

    Početno

    Curke mislimo pozitivno.. Ja također nemam nikakvih simptoma, i sutra bi trebala ići vaditi betu.. Vjerujte mi, nekako bi to željela prespavati pa da se samo probudim sa velikim bušom.. Baš imam neki osjećaj da će biti 0.. Ali ako se ne nadamo onda ovo sve nema smisla, zar ne? Moramo biti jake,kakav god ishod bio.. Sve ste mi u mislima i nadam se da će nas uskoro netko iznenaditi sa velikom betom i dati nama koje pokušavamo vjetar u leđa.. Držim fige za sve nas! Snelly85 vjeruj u svoju mrvicu, i nemoj biti tužna..

  17. #3017
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    joj mislila sam da je najgore proslo....ali sad mi je jasnoo da cu poludit cekajuci tih 12 dnt.....
    Mene sad nekaj malo bolucka kod maternice...valjda je to normalno....
    Meni je samo cudno kaj ja nemam nikakvih simptoma od duphastona....
    Meni je cura koja je bila samnom na trnsferu rekla da su njoj vec sad bolne cice,napuhnut trbuh.....ne kuzim???!!!
    nije valjda da na mene ne djeluje???






    molim vas ako netko zna oko bolovanja kak se sad to rijesava?
    ja sam do 27.11 na godisnjem jel onda sutra zatvaram godisnji i otvaram bolovanje ?
    ili bolovanje otvaram 27.11 kad zavrsava godisnji?

  18. #3018
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Citiraj snelly85 prvotno napisa Vidi poruku
    joj mislila sam da je najgore proslo....ali sad mi je jasnoo da cu poludit cekajuci tih 12 dnt.....
    Mene sad nekaj malo bolucka kod maternice...valjda je to normalno....
    Meni je samo cudno kaj ja nemam nikakvih simptoma od duphastona....
    Meni je cura koja je bila samnom na trnsferu rekla da su njoj vec sad bolne cice,napuhnut trbuh.....ne kuzim???!!!
    nije valjda da na mene ne djeluje???






    molim vas ako netko zna oko bolovanja kak se sad to rijesava?
    ja sam do 27.11 na godisnjem jel onda sutra zatvaram godisnji i otvaram bolovanje ?
    ili bolovanje otvaram 27.11 kad zavrsava godisnji?
    Bolovi su normalni, i vjeruj najgore je proslo, sad slijedi cekanje i nadanje , preispitivanje simptoma, usporedivanje...
    Ja sam u oba postupka potpuno drugacije reagirala , 1.put nisam skoro nista osjecala , a drugi put simptomi izrazeni na najjace.tijelo jednostavno reagira drugacije , ne mora nuzno znaciti da je negativo.ima puno primjera cura koje nisu imale nikakve simptome i uspjelo je...vazno je da se sada opustis sto vise , budi pozitivna ...znam da se cini dugo do 12 dana , ali evo zadnji put mi je sporo prolazilo do 5 dana , pa nekako do 10 dana , preletilo vise sam se kretala, druzila sa dragim ljudima, a kad je dosao dan bete , nekako sam htjela da se vratim na 8-9 dan dok sam jos uvijek vjerovala i nadala se da cu uspjeti.
    :fige da brzo prodje vrijeme i da ugledas plus!!

  19. #3019
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Istina,ova 3dana su mi stvarno bila grozna.
    Sad me pak strah da zato kaj je 4 stanicni da se nece nastavot dijelit,iako je embriologica rekla da se lijepo pravilno podjelil do sad.
    U otpusnom pismu pise beta za 12 dana,ali kaj to nije prerano sa obzirom da je transfer 4 stanicnog zametka?

  20. #3020
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Citiraj snelly85 prvotno napisa Vidi poruku
    Istina,ova 3dana su mi stvarno bila grozna.
    Sad me pak strah da zato kaj je 4 stanicni da se nece nastavot dijelit,iako je embriologica rekla da se lijepo pravilno podjelil do sad.
    U otpusnom pismu pise beta za 12 dana,ali kaj to nije prerano sa obzirom da je transfer 4 stanicnog zametka?
    Bitno da je u bušici !!
    Mislim da nije prerano sto je beta za 12 dana , meni je bila isto 12 dan 8- stanicni ( 3 dnevni), a na vv kad je vracena blastica bila je 14- dan, sve super savrseno se djelilo, eto pa ipak nista , tako da nema bas pravila , mozda je bas tvoj 4-stanicni borac ! vjerujem da oni ipak znaju najbolje. Vec 12 dan ce beta ako je pozitivna imati odredenu vrijednost, mozda manju tako da eventualno onda ponavljas ! : fige : fige

  21. #3021
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Citiraj suncokret19 prvotno napisa Vidi poruku
    Žene moje, ja sam tak jadna
    još uvijek nikakvih simptoma.. ni cice ni napuhnutost.. ovo je bio totalan promašaj.. čemu sam se uopće nadala?
    Draga suncokret19 , svi te razumijemo , znamo kako se osjecas, zelim ti svu srecu! Drzi se , ne zamaraj se puno simptomima to je zaista za izluditi, ali znam tako i ja nemogu si pomoci, jedino mi je lakse kad se necim zaokupiram pa mi vrijeme prodje.
    U sljedecem postupku cvrsto sam odlucila da cu potpuno normalno vodit zivot, necu nikome oko sebe ni govoriti da idem u postupak , jer mi svi stvaraju pritisak sa svakodnevnim pitanjima.znat cemo samo mm i ja i naravno vi cure, bez vas ne bi mogla

  22. #3022

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    Hvala na utjehi!! Mm je jučer rekao da je on 100% siguran da sam trudna
    nekako mi je od onda lakše, i dalje se nadam..
    Kad se najranije može napraviti kućni test? transfer je bio prošli ponedjeljak, 1 blastica.

  23. #3023
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Suncokret19, test bi mogla radit vec 9 dan nakon transfera.sretno!

  24. #3024

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    Tako sam si i ja mislila!! Ah, kako me strah

  25. #3025
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj suncokret19 prvotno napisa Vidi poruku
    Tako sam si i ja mislila!! Ah, kako me strah
    suncokret19 test mozes raditi i sutra na 8 dnt kad je u pitanju blastica....naravno ako zelis.
    Curama se i na 6 i 7 dnt pokaze plusic
    Sretno ~~~~~~~~~~~~
    Posljednje uređivanje od sara79 : 23.11.2015. at 10:19

  26. #3026
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno


    red moja draga!!!
    naravno da neću odustati...uvijek bila i ostala klasa optimist!
    Citiraj red pepper prvotno napisa Vidi poruku
    bubicezubice baš mi je žao što nije uspjelo.Ali nemoj da ti padne na pamet odustati. Dok ima jajnih stanica ima i šanse. Glavu gore i smišljaj strategiju za idući pokušaj.Bar ti si optimist

  27. #3027
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno


    svim čekalicama bete...nemojte se previše zamarati čitajući sve i svašta,guglajući o simptomima,postocima(govori vam ona koja to inače i unezvjereno radi po cijele dane)..jer pravilo je -da pravila nema..bit će kako netko drugi odluči,bit će kako bude.
    Na vama je da budete samo pozitivne,optimistične,sretne!!!

  28. #3028
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    cure, danas je svecano moj 1.dpt
    Danas idem do ginekologice i jos si razmisljam otvoriti bolovanje ili ne????
    Znam da ne utjece mirovanje na implantaciju jer prvi put kad sam prirodno ostala trudna sam radila.Istina,bilo je puno manje posla .
    Inace radim u prodaji,u shopping centru.Znate kak to ide,vuku se teske stvari,cjeli dan stajanje,penjem se po lojtrama konstantno,skacem sa visine cca 1m u skladistu sa polica.Uglavnom nekako sam smirenija kad sam doma.
    Inace ja sam ok,tek je 1.dpt pa nemrem imat nikakve simptome.
    Svim betocekalicama zelim svu srecu i da nam dani produ brzo,prije nego kaj prolupamo od cekanja.
    Sad me samo zanima,menga ako dode dolazi normalno na dan kad bi trebala stic?

  29. #3029

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    67

    Početno

    Rezultati bete su 0,5 Iznenađujuće sam dobro, termin za kontrolu imam 11.01. pa ćemo tad u nove pobjede..

  30. #3030

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    Na stranu to što nemam simptome, nene više muči taj moj filing da nisam trudna i da nije uspjelo..prati me već 4 dana, onako, diboko u srcu to osjećam.
    Sutra ću kupiti test i napraviti ga u srijedu, pa što bude..

  31. #3031

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    snelly ja bi na tvom mjestu uzela bolovanje..

  32. #3032
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    evella zao mi je Ali dobro da se odmah odlucili krenut dalje,svaki korak blize bebici
    Suncokret,osjecaj nekad stvarno zna prevarit....mozda se iznenadis.Ni ja u prvoj prirodnoj trudnoci nisam imala bas nikakav feeling.Postalo mi je jasno a sam trudna tek kad se vidlo srce.a ni onda se nisam osijecala trudno.
    Ja mislim da cure koje imaju simptome puno lakse osvjeate taj osjecaj trudnoce.
    Ja ih nisam imala.

  33. #3033

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    67

    Početno

    Suncokret,ne želim te razočarati ali nažalost upravo sam ja takav osjećaj imala i danas beta samo potvrdila moje osjećaje.. Ali nemoj o tome razmišljati, moja šogorica ostala trudna i sada je u 7 mjesecu trudnoće a i dalje nikakvih simptoma nema.. Držim fige da ti budeš jedna od onih koja nije imala simptome.. ::

  34. #3034

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    evella, žao mi je zbog tvoje bete.. grlim puno!!!!
    osjećala sam ja probadanja dolje, i sad me nešto štrecne, nekad si mislim da me sise zabole, kao zapeču, ali na dodir definitivno nisu bolne..
    Vidim koliko me to muči da se već nekoliko noći stalno budim, imam loše i čudne snove, jednostavno podsvjesno psiha radi svoje..
    Sztra kupujem,test i u srijedu ga radim.. ja za aebe neću biti toliko razočarana koliko će me boljeti opet za supruga.. njegov tužan pogled... ah..užasno je sve to..

  35. #3035
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    ja sam odlucila da necu radit testove.
    Vec sam masu puta bila uvjerena da sam trudna i imala sve lude simptome i uvijek test negativan....

  36. #3036

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    Ja bi ae htjela rješiti te nedoumice čim prije.. pa ako bude negativan da u petak prije vikenda odem izvaditi betu i da do ponedjeljka nekako odbolujem i počnem s nekom pauzom jer mi je ovo bilo preburnih 6mjeseci.. treba mi vremena da se malo posvetin sebi jer će to sigurno doprinjeti i daljnjim postupcima..

  37. #3037
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Ma i ja bi da vec sutra mogu saznat.....
    Ali nekako mi je lakse kad vidim brojku crno na bijelo i onda vise nema nedoumica....
    Ovak ak napravim test uvijek postoji ono ako.....mozda prerano,mozda lazan rezultat.....
    I onda me to jos vise izludi....
    Ovak lijepo nema sto ako.....pise tocno i jasno....
    Eto,svako ima svoje,a ja sam skuzila da mibje ovak najlakse
    Uglavnom sretno svima

  38. #3038

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    67

    Početno

    Suncokret možda da pustiš do bete, može ti biti test negativan pa ćeš se razočarati a beta bude visoka.. Ja sam se baš plašila raditi test iako sam imala predosjećaj da će biti negativan.. Ha mislim da sam trenutno dobro jer nisam sama,a nekada imam osjećaj da nikad neću biti trudna.. Baš je ovo sve teško

  39. #3039

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    4

    Početno

    Zdravo curke, citam vas ima nekih par godina nisam nikada pisala do sada. Imam pitanje za sve vas danas sam imala transfer, i zanima ne zbog cega mi je doktor dao inekciju decapeptyl sutra ujutro.hvala vam

  40. #3040

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    Evella hvala na savjetu, ali ipak ću napraviti test. Sve sam si isplanirala... samo ne mogu da isplaniram kako ću zapravo reagirati na minus, jer se unatoč svemu ipak nadam..

  41. #3041
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    joj cure,kak se mrak spusti tak je mene primila neka tuga
    Pokusavam pozitivno ali nejde
    Tolko me sad strah da se mrva nije nastavila dijelit
    Tak bi najrade da se mogu nakljukat nekim tabletama i spavat iducih 10 dana.

  42. #3042

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    67

    Početno

    Citiraj suncokret19 prvotno napisa Vidi poruku
    Evella hvala na savjetu, ali ipak ću napraviti test. Sve sam si isplanirala... samo ne mogu da isplaniram kako ću zapravo reagirati na minus, jer se unatoč svemu ipak nadam..
    Suncokret nadam se velikom + i držim ti ::fige :: :: javi nam se kad napraviš test..
    Snelly tako i ja,preko dana nekako uspijem biti "normalna " a kad se mrak spusti onda neke crne misli naviru.. Mislim da ću biti puno gore kad procurim... Počela sam razmišljati da pokušam privatno kod dr Lucingera.. Znate li vi šta o tome? Kolika je cijena i postoji li veća mogućnost kad se ide privatno?

  43. #3043
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj evella prvotno napisa Vidi poruku
    Suncokret nadam se velikom + i držim ti ::fige :: :: javi nam se kad napraviš test..
    Snelly tako i ja,preko dana nekako uspijem biti "normalna " a kad se mrak spusti onda neke crne misli naviru.. Mislim da ću biti puno gore kad procurim... Počela sam razmišljati da pokušam privatno kod dr Lucingera.. Znate li vi šta o tome? Kolika je cijena i postoji li veća mogućnost kad se ide privatno?
    evella imas cijelu temu o privatnim klinikama, prouci nadam se da ces naci sto te zanima.
    Sretno i nadam se da ti nece ni trebati!

  44. #3044
    Medeja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    757

    Početno

    Citiraj evella prvotno napisa Vidi poruku
    Suncokret nadam se velikom + i držim ti ::fige :: :: javi nam se kad napraviš test..
    Snelly tako i ja,preko dana nekako uspijem biti "normalna " a kad se mrak spusti onda neke crne misli naviru.. Mislim da ću biti puno gore kad procurim... Počela sam razmišljati da pokušam privatno kod dr Lucingera.. Znate li vi šta o tome? Kolika je cijena i postoji li veća mogućnost kad se ide privatno?
    Žao mi je zbog neuspjelog postupka, ali rijetkim uspije isprve.
    Probaj dati šansu još kojem postupku prije nego kreneš razmišljati o odlasku privatniku.

  45. #3045

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    67

    Početno

    Citiraj Medeja prvotno napisa Vidi poruku
    Žao mi je zbog neuspjelog postupka, ali rijetkim uspije isprve.
    Probaj dati šansu još kojem postupku prije nego kreneš razmišljati o odlasku privatniku.
    Hvala na savjetu, iskreno sam ga uzela u obzir i mislim da si u pravu.. Svašta čovjeku pada na pamet kad osjeti neuspjeh.. Na trenutak sam pomislila da ću prije doći do svog cilja privatno ali kad sam malo bolje razmislila i porazgovarala sa mužem shvatila sam da zapravo mi već činimo sve i kome je suđeno nije bitno gdje će se postupak odvijati već kada će doći tvoje vrijeme..
    Nadam se da ćemo sve mi ubrzo osjetit ljepotu majčinstva..

  46. #3046
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Evella, predstavi nam se malo. Koliko godina imaš, koje su vam dijagnoze? Koliko se ste pokušavali ostvariti trudnoću prije kretanja u mpo? Kako je prošao postupak u bolnici? Koliko bi u bolnici morali čekati na novi postupak?

  47. #3047

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    67

    Početno

    Ja imam 25g,suprug 37. Već 2 godine pokušavamo (zapravo sad će ubrzo i tri nagodinu) u prvih godinu dana pokušavanja imala sam tri biokemijske trudnoće, ja imam problema sa ovulacijom (sve biokemijske trudnoće sam imala uz klomifene), malo je imam pa malo nemam a mm oligozoospermija. Jučer sam dobila termin 11.01 za kontrolu, pa ću tada više znati.. Sada nemam pojma kad bi opet mogla u postupak..

  48. #3048
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    evella,bas si jako mlada joj da mi je opet 25
    Medeja ti dobro kaze da ne trebas odmah trcat privatniku.
    daj jos koju sansu i biokemijska trudnoca je dobar znak.
    u kojoj si bolnici?

  49. #3049
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Evella, kako je prošao prvi ivf? Koju terapiju si imala, koliko js, koliko embrija?

  50. #3050
    laura33 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    Cure moje evo da i tu javim da od 8 dnt imam "+" na testu, a jučer je beta na 9dnt bila 59, 81.....
    Ali sad slijedi onaj ALI....

    Krvarenje je i dalje prisutno, svjetlo crvena krv, ponekad malo, ponekad ništa, ponekad i onak kapi ko kod ciklusa.
    Uglavnom doktor kontaktiran i rekao je da nažalost tu ništa ne možemo učiniti vise nego čekati hoće li se zametak izvuci ili neće...

    Tako da ja sam vam totalno izvan sebe....ovakav ishod bas i nisam očekivala....
    Posljednje uređivanje od laura33 : 24.11.2015. at 11:03

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •