Stranica 83 od 310 PrviPrvi ... 3373818283848593133183 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 4,101 do 4,150 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #4101
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    ... sad sam mirnija a opet me lovi strah bete da ne bi bilo padanja...

    Romeo85 ti svu srecu stvarno ima beta raznoraznih ja sam imala ogromnu u 2 postupku pa je sve propalo zato drzim fige za duplanje...
    Majja neka bude i u tebe plusic brzo ... A beta lijepa

    Fabijana to je super novost blizanci auuuu bit ce veselo kod vas...

  2. #4102

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    24

    Početno

    Citiraj chiara prvotno napisa Vidi poruku
    ... sad sam mirnija a opet me lovi strah bete da ne bi bilo padanja...

    Romeo85 ti svu srecu stvarno ima beta raznoraznih ja sam imala ogromnu u 2 postupku pa je sve propalo zato drzim fige za duplanje...
    Majja neka bude i u tebe plusic brzo ... A beta lijepa

    Fabijana to je super novost blizanci auuuu bit ce veselo kod vas...
    To su lijepe vijesti sutra će beta više reći a možda i kod tebe budu dvojceki kad je tako rano plus se pokazao
    Jel imaš nekih simptoma?

  3. #4103

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    179

    Početno

    Toooooooooooooooo Chiara! Ja sam isto radila jutros, ali opet s trakicom. Crtica je jača, čak ima i rozu boju i pojavila se ful brzo!Nije loše za 9dnt. Digitalac čuvam za sutra. Kad vadiš betu, ja tek idući ponedjeljak. Ne znam kako ću izdržati do tad.
    Od simptoma imam samo napade vručine navečer i ujutro ko neku drhtavicu. Nemam temperaturu, ali su mi se zato počele iscrtavati plave kapilare na cikama.
    Romeo, sretno sutra!
    Majjaa, ajde baci i ti jedan testić pa da se proveselimo i za tebe!

  4. #4104
    Katjuša avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    196

    Početno

    chiara čestitam!!
    Majjaa samo i ti nastavi niz

    Romeo neka se beta lijepo dupla, sretno sutra!

  5. #4105
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Cure hvala na podrsci...sutra popodne cu znati kakav je nalaz pa vam javim.

    Chiara drzim fige da bude lijepa beta. Cestitke za +...

    Lea, mislim da je to to....

    Majja pisni jedan pa nam javi.

  6. #4106
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Lea, sad sam tek vidjela da si pitala jel imam smrzlica. Imam ih jos 9, i da prvi je postupak. Ako ne upali sada napadamo za dva ciklusa ponovno.

    Fabjana, odlicna beta, cestitam.

  7. #4107
    rebecca avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    57

    Početno

    Citiraj LF2 prvotno napisa Vidi poruku
    Nista nije potrebno za FET...ides sljedeci ciklus i to je to. Drzim fige.
    Mene zanima ako je netko bio na kariogramu, kako ide procedura? Naruceni smo u 5.mj.na Rebru.
    Odlucila sam radit kariogram i faktore trombofilije sad kad cekam svoj prirodni IVF. Sta cu...
    Za kariogram na Rebru - mi smo bili početkom 9/2015 i nalaze čekali 2 mjeseca, dobili ih početkom 11/2015. Najprije smo imali razgovor sa doktorom, samo je sa mnom dr razgovarao, a onda smo išli oboje na vađenje krvi. Rekli su ako nešto ne bude ok da će nas zvati.

  8. #4108

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    179

    Početno

    Cure što ima kod vas novog? Kod mene nisu baš sjajne vijesti. Jutros mi je bilo malo crvene svježe krvi na papiru. Do sada se nije ponovno pojavilo. Napravila sam digitalni test, pokazao se plus.Ginekolog mi je dao uputnicu za betu. 11dnt samo 35,2 . U srijedu ponavljam, nisam baš optimistična, iako dr. kaže da je samo bitno da se pravilno poveča u srijedu, a da je do krvarenja moglo doći zbog čišćenja sluznice, jer to očekivano vrijeme menstruacije. Baš se osječam totalno dotučena.
    Romeo, izgleda da smo ja i ti u sličnoj situaciji. Molim te, javi lijepe vijesti!

  9. #4109

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    179

    Početno

    10 dnt mi je danas , ne 11. Vidi se da sam u totalnoj komi. Imam osjećaj kao da ću svaki čas procuriti!

  10. #4110
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Cure, danas beta 3.80
    Vise srece drugi puta. A to ce biti uskoro, u 6 mj trcim po smrzlice.. Sad cekam mengu..smeđarenje je tu, stalno nesto cekam
    Ludnica...

    Lea, ne mora to biti losa beta, ipak je to te 11dnt, ja sam radila dva dana poslije pa je bila 10 niza. Zelim ti lijepo duplanje i neka te preskoci ova moja situacija. Samo pozitivno i polako.

  11. #4111
    antonija15 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    174

    Početno

    brzo će 6.mj.,ja sam u 10.mj.imala transfer kako su rekli savršene blastociste pa ništa,a veću 12.sam imala FET blastice koja nije bila baš neke kvalitete,a ta "ne baš kvalitetna"blastica upravo se koprca u mom trbuhu tako da samo hrabro naprijed

  12. #4112
    Yarmmai avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    68

    Početno

    uh što volim čut takve pozitivne priče kad "ne baš kvalitetna" blastica uspije! To daje nadu!
    Čestitam antonija!

  13. #4113

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    179

    Početno

    Citiraj Romeo85 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, danas beta 3.80
    Vise srece drugi puta. A to ce biti uskoro, u 6 mj trcim po smrzlice.. Sad cekam mengu..smeđarenje je tu, stalno nesto cekam
    Ludnica...

    Lea, ne mora to biti losa beta, ipak je to te 11dnt, ja sam radila dva dana poslije pa je bila 10 niza. Zelim ti lijepo duplanje i neka te preskoci ova moja situacija. Samo pozitivno i polako.
    Hvala, ako ne uspije pratit ćemo se u 6 mj. danas mi je ipak 10. a ne 11. dnt,ali se bojim da ću procuriti. Samo da se opet nešto ne zakomplicira, tipa vanmaternične i slično. Dobro je, kad već nije rasla, da se beta spusti prema nuli. Bar tu možeš odahnuti.

  14. #4114
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Ako je 10dan onda jos bolje... mislim da ce to sve biti dobro, jos je jako rano za suditi, javi u srijedu.
    Da, bar znam da ne budem morala na kiretazu, ovako ce otici samo. Ja ti zelim srecu, nemoj sada ni razmisljati sta ces ako ne uspije. Za to imas vremena, pricekaj da vidis kakva ce biti situacija, drzim fige da sve bude ok.

    Antonija, bas mi je drago cuti takvo iskustvo, odmah me nahrani pozitivnom energijom.... sretno do kraja, nek se bebica koprca, to je jako bitno...
    Posljednje uređivanje od Romeo85 : 25.04.2016. at 17:01

  15. #4115

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    227

    Početno

    Romeo nek sljedeci put bude dobitni
    Lea13 drzim fige za pravilno duplanje

  16. #4116
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Romeo zao mi je. Ali svaka biokemijska dobar je znak da se moze uloviti.

  17. #4117
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    Romeo zao mi je al samo hrabro dalje nema odustajanja...)

    Lea nije to strasno malo jer je 10 dan budi optimisticna i zelim cuti za dva dana da se poduplala...
    Ja sutra idem vaditi betu pa vam javim nalaz nisam htjela danas jer su mi iz ivf-a napisali na 12dnt da javim pa eto jedva cekam sutra...

  18. #4118
    Katjuša avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    196

    Početno

    Romeo žao mi je Neka bude uspješno sa smrzlićima
    lea13 kakvo je stanje? Nije bilo više sukrvice? Nadam se lijepoj beti sutra kod tebe

    chiara kad su rezultati bete? Jesi vadila danas?

  19. #4119
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    12dnt beta 213,50.... Jupiiii sad cekamo duplanje... Sta mislite koliko je to visoko jel moguce da su se oba primila....???

  20. #4120

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    227

    Početno

    Chiara

  21. #4121

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    179

    Početno

    Super Chiara. Beta je odlična! Katjuša, krvarenja nije bilo od onog jučer ujutro, ali mi je iscjedak od utrića onako žučkast,nije više skroz bijel i sad je bilo jedna, dvi smečkastie mrvice, što inače upućuje na smeđarenje, tako da se ne nadam previše. Bilo bi mi draže da sutra beta bude manja, nego da se ne poveća dovoljno. Imam još uvijek traume od vanmaternične. Javim se sutra!

  22. #4122

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    179

    Početno

    Maajja, gdje si se ti sakrila? Što je s tobom? Jesi radila test?

  23. #4123

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    24

    Početno

    Citiraj lea13 prvotno napisa Vidi poruku
    Maajja, gdje si se ti sakrila? Što je s tobom? Jesi radila test?
    Lea, ja sam imala dvije vanmatericne trudnoće i dobro znam kako je to, a ovaj put smeđarenje, pozitivan test ali na žalost biokemijska danas mi beta samo 8 tako da za sad ništa....tebi još ima nade da bude sve ok što ti od srca želim..javi se sutra sa lijepim vijestima

  24. #4124

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    24

    Početno

    Citiraj chiara prvotno napisa Vidi poruku
    12dnt beta 213,50.... Jupiiii sad cekamo duplanje... Sta mislite koliko je to visoko jel moguce da su se oba primila....???
    Jeeeej čestitam, neka budu duplici...

  25. #4125
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Chiara, odlicna beta....
    Ostale cure

  26. #4126
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    Cure hvala vam...sa vama je sve lakše...

    Majja joj jako mi je žao baš sam mislila kako smo se pratile da će i tebi biti uspješno...ali nema predaje hrabro dalje...

    Lea drzim fige da beta sutra puno skoči....

  27. #4127

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    109

    Početno

    Chiara ,evo moje iskustvo, 3.dan vracena dvije 8stanicne mrvice, 10dan transfera beta 124 ,jedna mrvica odlucila ostati
    Tako da po mom nekom proracunu mislim da je jedna...ali ko zna

  28. #4128
    Yarmmai avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    68

    Početno

    Chiara - ma neke budu i dvije
    Lea - držimo fige da danas javiš dobre vijesti

    ja moram priznati da se sve više brinem. Betu vadim u petak, al sad više ne osjećam apsolutno nikakav simptom. Spava mi se - al kakvo je vrijeme nije ni čudno. Idem češće piškit al tak mi je hladno da mi ni to nije čudno.
    Isto tako mislim da si umišljam da mi je povremeno malo muka - ne znam.

    Cure kakve vi imate sve simptome? Danas mi je 9 dnt 3 js.

  29. #4129
    ema 1 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    129

    Početno

    Yammai
    Sutra već možeš test napraviti

    Lea gdje si čekamo dobre vjesti

  30. #4130

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    109

    Početno

    Ja cu ti reci iz svog iskustva s obzirom na to da sam kao i svi svaki dan kao luda iscekivala simptome...do 8.dana sam imala neka boluckanja ,grceve, grudi me bolile a onda cini mi se da je bio 8.dan svi simptomi su prestali mislila sam gotovo je, onda deveti dan test pozitivan,deseti dan lijepa betica
    Tako da ne brini ako nema simptoma....

  31. #4131

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    179

    Početno

    Evo me s očekivano lošim vijestima. Beta s 35,2 pala na 32,6. Da je bar pala više. Valjda neće biti nikakvih posljedica. Nisam uhvatila svog dr., već je bio zatvorio, ali na svoju ruku prestajem s utrićima i naravno s fragminom. Sutra mi dr. radi popodne pa ću mu odnijeti nalaz, mislim daneću morati ponavljati, pogotovo ako prokrvarim. Što vi kažete.

  32. #4132
    Yarmmai avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    68

    Početno

    Citiraj ema 1 prvotno napisa Vidi poruku
    Yammai
    Sutra već možeš test napraviti
    i budem

  33. #4133
    ema 1 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    129

    Početno

    Lea nadam se da nećeš morati na kiretazu moja nije padala nego je rasla pa sam morala u 9 tt na kiretazu.
    Kakvi su ti planovi za dalje?
    Ja idem prije feta na konzultacije i eventualno dodatne pretrage histeroskopiju Itd. Nakon 4 transfera i 1 blighted ovum bi valjda trebalo jos nesto napraviti.

  34. #4134
    Yarmmai avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    68

    Početno

    Citiraj angie17 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja cu ti reci iz svog iskustva s obzirom na to da sam kao i svi svaki dan kao luda iscekivala simptome...do 8.dana sam imala neka boluckanja ,grceve, grudi me bolile a onda cini mi se da je bio 8.dan svi simptomi su prestali mislila sam gotovo je, onda deveti dan test pozitivan,deseti dan lijepa betica
    Tako da ne brini ako nema simptoma....
    hvala ti angie!

  35. #4135

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    179

    Početno

    Citiraj ema 1 prvotno napisa Vidi poruku
    Lea nadam se da nećeš morati na kiretazu moja nije padala nego je rasla pa sam morala u 9 tt na kiretazu.
    Kakvi su ti planovi za dalje?
    Ja idem prije feta na konzultacije i eventualno dodatne pretrage histeroskopiju Itd. Nakon 4 transfera i 1 blighted ovum bi valjda trebalo jos nesto napraviti.
    Ja sam radila dodatne pretrage nakon 5. neuspješnog transfera, kariogram ,čimbenike trombofilije itd. sad kad sam imala vanmaterničnu mi je dr. rekao da je iskoristio laporaskopiju da pregleda jajnike, ovaj jajovod što je ostao i maternicu i da mu sve izgleda ok. Trenutno nemam snage za bilo kakve daljnje pretage tipa histeroskopije itd. Imam pravo na još dva stimulirana, pa ako sad bude sve ok. i normalno dobijem mengu pokušati u 6 mj. ponovo na stimulirani, i na jesen odraditi koji FET, ako bude smrzlića. Ako ne uspije pokušat ću privatno jedan postupak. Razmišljam o Citu u Splitu. Ima li tko iskustva tamo, ili preporučujete neku drugu privatnu kliniku?

  36. #4136

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    24

    Početno

    Lea žao mi je....

  37. #4137

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Ja sam radila faktore trombofilije nakon jednog IVF-a i jednog FET-a. Prije toga dvije biokemijske i vanmaternicna.
    Imam super ginekologicu pa mi dala uputnice. Jos bi i histeroskopiju i onda cu pricat o sreći. Jer mi ovo nema smisla da nas se ne salje na nikakve pretrage, stimulira nas se, rade punkcije, transferi....i ak uspije uspije...Ocito nesto nije u redu da bi se moglo ostaviti slucaju. Nismo svi isti i trebalo bi nas se gledati kao individue a ne sve po istoj špranci.
    Morala sam ovo izbacit iz sebe ljuta sam i tuzna kad nekom ne uspije...
    I sve te stimulacije...nadam se da necemo imati nikakve posljedice od toga...

  38. #4138

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    179

    Početno

    Majjaa, hvala ti. I meni je zao zbog tebe. Baš smo se izredale ovh dana s tim biokemijskim.
    LF2, potpisujem sve što si napisala! Znači ja i ti smo u sličnoj situaciji. C

    Majjaa i LF,kako su vam se dogodile vanmaternične? Prirodno ili iz postupka?
    Ne mogu izdržati a da ne pitam, što ove biokemijske znače. Vidila sam na forumu riječi utjehe da je to dobar znak, ali me nije toliko prije interesiralo. Pa me zanima, jesu li to stvarno riječi utjehe ili ima nešto u tome.

  39. #4139
    Yarmmai avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    68

    Početno

    Citiraj angie17 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja cu ti reci iz svog iskustva s obzirom na to da sam kao i svi svaki dan kao luda iscekivala simptome...do 8.dana sam imala neka boluckanja ,grceve, grudi me bolile a onda cini mi se da je bio 8.dan svi simptomi su prestali mislila sam gotovo je, onda deveti dan test pozitivan,deseti dan lijepa betica
    Tako da ne brini ako nema simptoma....
    hvala ti angie!

  40. #4140

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj lea13 prvotno napisa Vidi poruku
    Majjaa, hvala ti. I meni je zao zbog tebe. Baš smo se izredale ovh dana s tim biokemijskim.
    LF2, potpisujem sve što si napisala! Znači ja i ti smo u sličnoj situaciji. C

    Majjaa i LF,kako su vam se dogodile vanmaternične? Prirodno ili iz postupka?
    Ne mogu izdržati a da ne pitam, što ove biokemijske znače. Vidila sam na forumu riječi utjehe da je to dobar znak, ali me nije toliko prije interesiralo. Pa me zanima, jesu li to stvarno riječi utjehe ili ima nešto u tome.
    Dvije biokemijske, jedna prirodno druga sa klomifenom. Iskreno za njih mozda ni ne bi znala da nisam manijakalno vadila bete...al bolje znati.
    Nakon toga vanmaternicna, ciljani odnosi stimulirana Puregonom. Nemam lijevi jajovod.

  41. #4141

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Po meni su biokemijske dobar znak jer kod mene konkretno dolazi do oplodnje al zasto se ne moze zadrzati ili dalje razvijati??? I na IVF-u sve super. Od 4 jajne stanice sve 4 se oplodile. Prije toga...od nekoliko ciljanih odnosa ispada da sam tri puta ostala trudna (biokemijske i vanmaternicna). Jos cemo i taj kariogram pa cemo vidjet, makar ne vjerujem da je to. Faktori trombofilije su za sad dobri...jos cekam 2-3 pretrage.
    Kod mene su ti dugi ciklusi, vrlo oskudne menge i ne bas uvijek prisutne ovulacije.

  42. #4142

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    179

    Početno

    Citiraj LF2 prvotno napisa Vidi poruku
    Dvije biokemijske, jedna prirodno druga sa klomifenom. Iskreno za njih mozda ni ne bi znala da nisam manijakalno vadila bete...al bolje znati.
    Nakon toga vanmaternicna, ciljani odnosi stimulirana Puregonom. Nemam lijevi jajovod.
    A ja sam ostala bez desnog. Što su ti rekli za ove biokemijske?

  43. #4143

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    179

    Početno

    Valjda smo istovremeo pisale post....

  44. #4144

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    179

    Početno

    Citiraj LF2 prvotno napisa Vidi poruku
    Po meni su biokemijske dobar znak jer kod mene konkretno dolazi do oplodnje al zasto se ne moze zadrzati ili dalje razvijati??? I na IVF-u sve super. Od 4 jajne stanice sve 4 se oplodile. Prije toga...od nekoliko ciljanih odnosa ispada da sam tri puta ostala trudna (biokemijske i vanmaternicna). Jos cemo i taj kariogram pa cemo vidjet, makar ne vjerujem da je to. Faktori trombofilije su za sad dobri...jos cekam 2-3 pretrage.
    Kod mene su ti dugi ciklusi, vrlo oskudne menge i ne bas uvijek prisutne ovulacije.
    Ajde bar nešto. Kod mene je sve ok, i menge i ovulacije, super broj stanica na IVF-u, dobro se razvijaju itd., svaki put se oplode,ali opet ništa. Bitno da je ti kariogram bude dobar, ja imam mutacije PAI i MTHFR, i otkad sam na andolu dogodila se ta vanmaternična i ova biokemijska. Možda i bude nešto od svega toga.

  45. #4145

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    227

    Početno

    Lea žao mi je

  46. #4146
    ema 1 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    129

    Početno

    Lea kod mene su kratki ciklusi, endo i jos svašta nesto, pa sam odlučila potražiti drugo mišljenje prije feta, jer u državnoj bolnici kažu da netreba ništa dodatno radit, meni to nema smisla jer godine mi idu a ništa se ne događa. Valjda se neće doktori ljutit sta idem na svoju ruku po drugo mišljenje jednostavno nemogu vise. Možda ce neko drugi vidjet problem koji oni ne vide. Tako da cu napraviti sve sto budem mogla u 8 mj planiram histero sa biopsijom privatno odradit i onda u idućem ciklusu naFET .

  47. #4147

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    I ja sam mislilla nakon ovog prirodnog IVF-a, ako ne bude nista, na histeroskopiju privatno. Glupo mi je sto se ljute, pa moje zdravlje je u pitanju. Nek mi onda oni naprave.
    Ova moja bolnica je i poznata po tome da se dure jedni na druge.
    Na kraju krajeva svi mi imamo izbore...pitat cu ga.

  48. #4148
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Lea kad opet vadis betu? Zao mi je sto je pocela padati... mozda se ipak desi neko cedo, daj Boze.... ako nista, mozda se ipak budemo pratile u 6 mj. Ja danas napokon procurila, zivi potop...

    Yarmmai, drzim fige da sutra budu dvije crtice

  49. #4149

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    179

    Početno

    Citiraj Romeo85 prvotno napisa Vidi poruku
    Lea kad opet vadis betu? Zao mi je sto je pocela padati... mozda se ipak desi neko cedo, daj Boze.... ako nista, mozda se ipak budemo pratile u 6 mj. Ja danas napokon procurila, zivi potop...

    Yarmmai, drzim fige da sutra budu dvije crtice
    Danas poslijepodne idem kod svog dr. , pa ću vidjeti.U kliniku nisam još ništa javljala. Već sinoć mi je krenula lagano svježa krv,tako da menga samo što nije. Mislim da beta pada, bar se nadam, ne bi ni htjela da sad malo poraste, jer realna sam , to bi bilo samo mučenje, i šanse da bude nešto su ravne nuli, samo se može nešto zakomplicirati. Ne volim sama sebi davati lažne nade. Nemam snage ići u stimulirani u 6 mj, ali se nadam da ću je skupiti, jer ako odgodim idu godišnji, u 9. mj ne mogu, tek u 10. i eto prođe ova godina. Tako da mislim do Nove godime još ispucati ovaj postupak s Fet-ovima ako ih bude, pa ću u novi postupak pokušati privatno. Jedan neka ostane za rezervu.

  50. #4150
    Yarmmai avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    68

    Početno

    Nažalost nije bilo druge crtice jutros. I onda sam još obrisala par kapi roze krvi.... tak da mislim niš od mene u ovom postupku.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •