Stranica 4 od 8 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 386

Tema: Kupnja autosjedalice

  1. #151
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Trebam savjet, preporuku
    Za drugi auto, u kojem ce se cura voziti minimalno, 3 minute do vrtica i 5 min do neke aktivnosti, trebam booster s naslonom
    Ima li tko preporuku za neki koji je prosao dobro na testovima, a da nije preskup?
    Ne mora imati isofix
    Opcija bez naslona nije prihvatljiva, jer je to za srednju curu koja ne zadovoljava uvjete za to
    Najstarija ce se voziti u boosteru bez naslona, ona moze

    U glavnom autu imamo sve sa isofixom, s dobrim ocjenama na testovima, al preskupo mi je ponavljati
    Ovo je stvarno za jako kratke relacije
    A sve sto sam gledala je iznad 700 kn
    Oni jeftiniji su jako lose prosli na testovima

  2. #152
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Nitko?

  3. #153
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,801

    Početno

    Hajd reci koliki ti je budzet pa ce biti lakse

  4. #154
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    A ne znam, sto manje to bolje
    500 kn ?
    Al kad odem na ADAC -ovu stranicu i filtriram tu kategoriju, najjeftinija je 109 eur
    To je ta maxi cosi koju sam i ja nasla za skoro 800 kn
    Ne znam ima li jos koji pouzdan test
    Necu ono sto ne valja, samo reda radi
    A stvarno ce se voziti minimalno, i to uglavnom ako je neplanirano, pa mi se ne daje previse para
    Posljednje uređivanje od Ginger : 07.09.2014. at 20:18

  5. #155
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Điđi, zašto ne kupiš na burzi?

  6. #156
    cowgirl avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Prečko
    Postovi
    275

    Početno

    Nema baš boostera na burzi, a da odgovaraju onome što ona traži.

    Iskreno mislim da je ovo za 700-800 kn, nažalost, ta cijena. Baby centar relativno često ima neki od tih na akciji, ali teško da će biti ispod 700 kn.

  7. #157
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Evo pojavila se jedna na burzi, al sam zakasnila

  8. #158
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,801

    Početno

    Ginger, pa ima i novih bustrera s naslonom za cca 500 kn. Malo sam bacila oko i ima Gracov na babycentar za tu cijenu.

    Glavnu ulogu u zastiti djeteta u ovoj kategoriji ima pojas vozila, a buster s naslonom sluzi da bi bi taj pojas bio pravilno pozicioniran preko djetetova tijela. Ako dijete pravilno zavezes, mislim da ne bi trebala imati brige
    Posljednje uređivanje od S2000 : 09.09.2014. at 22:44

  9. #159
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Thnx S2000, tu sam sjedalicu vidjela, ali ona je negativno ocjenjena na ADAC-ovom testu
    Dobila je ukupnu ocjenu onaj crveni minus, tj. sve vezano za sigurnost je lose, pa cak i putanja remena
    http://www.adac.de/infotestrat/tests...CO+Junior+Maxi
    Ja vjerujem da je to ipak s razlogom, iako glavni posao odradjuje remen auta
    Ako taj remen ne ide dobro i ako je bocna zastita nikakva, onda mi ni as nema smisla
    Ne preostaje mi puno izbora - rabljena ili ova za 760 kn

  10. #160
    cowgirl avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Prečko
    Postovi
    275

    Početno

    Znam da je puno, ali bar ces ga iskoristiti do kraja. Bez obzira koliko se u tom autu voze, sigurnost je najvaznija. A bas te male relacije i bezvezni sudari pri malim brzinama mogu napraviti ogromnu razliku u ishodu. Kod velikih brzina su tu i drugi faktori u igri.
    Moje se dijete sudarilo u tetinom autu na semaforu pri prakticki nikakvoj brzini. Oba su vozila kretala. Njoj nije bilo nista, naravno, propisno vezanoj. MM se iz nepoznatog razloga nije vezao, pa je lijepo glavom sajbu razbio .

  11. #161
    Osoblje foruma BigBlue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,981

    Početno

    Kupili smo Maxi Cosi Axsiss 2 kom za naše blizance http://www.maxi-cosi.com/products/ca.../features.aspx (kod nas se prodaje pod brendom Bebe Confort) i jako smo zadovoljni.

    Ovo je ocjena ADAC-a: (http://www.adac.de/infotestrat/tests...xi+Cosi+Axiss), ukupna ocjena ZADOVOLJAVAJUĆA (stoji napomena da joj je zbog težine za dlaku izmaknula ocjena DOBRA). Težina je ujedno i najveći minus AS (skoro 12 kg) - to nije AS koju ćete redovito seliti iz auta u auto. Idealna je za nekoga tko ima problema s kralježnicom jer nema piganja u autu; lako smjestim klince u auto, a presudno je da mogu jedno dijete držati "među nogama" i vidjeti ga cijelo vrijeme dok vežem drugo.

    Ne znam je li ok stavljati linkove dućana, ako nije neka me moderatori brišu. Mi smo naše naručili u Njemačkoj u ovom dućanu: http://www.kiddies24.de/shop/index.php i dobili 2 sjedalice proizvedene u 2014. god za 435 eura + DHL poštarina 25 eura. Stiglo u Zagreb za 4 dana. Odem im danas ostaviti review na stranici i vidim da primaju predbilježbe za modele za 2015. po promotivnoj cijeni od 239,90. A Magic baby mi nudi takvu AS proizvedenu u 2012 (ok, 12 mjesec 2012, ali i to sam saznala nakon maila, nije pisalo u ponudi webshopa) za 340 eura

    Zar ne postoji neka obaveza da navedu godinu proizvodnje? Ili da bar ponude po sniženoj cijeni?

  12. #162
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Super BB

    Najbitnije je da su ocjene za sigurnost dobre, to prvo treba gledati, a tek ostalo
    U ovoj kategoriji koju sam ja sad trazila bas ima dosta as koje su dobile super ocjene za materijal, tezinu, bla bla...ali sigurnost nula bodova
    I cemu onda as

    A sto se tice godine proizvodnje, izgleda da nisu nista obavezni, a cesto niti znaju
    Kad smo kupovali za srednju booster s naslonom, zena u ducanu uopce nije znala ni di se gleda godina proizvodnje
    I cudila se zasto to pitam
    Ispalo je da je as stara skoro 3 godine
    Na kraju smo narucili sa amazona, za skoro 500 kn manje (nisam sigurna koliko tocno, ali tu negdje), a sjedalica je bila proizvedena 3 mjeseca ranije i stigla je za 4-5 dana

  13. #163
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Pozdrav
    Imam problem, a malo vremena za proučavanje
    Moja S je sad već 3.5 godina, 101 cm, ali 13 kg
    Nema problema, zdava je i to me brine, ali u ovo malo vremena što imam za proučavanje ne kužim koju bi joj stolicu sad kupila, a već mi postaje prevelika za Maxi cosi Pearl, koju sad imamo i super smo zadovoljni btw

    Gledam ovo npr https://www.babycenter.hr/proizvod/9...agic-dots-8207
    sviđa mi se iso fix i trenutna cijena, ali nisam pametna.... Kaže:

    • Grupa 1 (od 9 do 18 kg)
    • Približno od 9 mjeseci do 4 godine starosti djeteta

    Po kilama će nam do škole trajat ali po starosti (koliko to veze ima?) mi nema smisla da je kupujem sad.

    Šta vi kažete? Imate kakvih prijedloga? Iso fix mi je jedna od bitnih stvari.

    Grazias muchos

  14. #164
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,801

    Početno

    sad imam vremena za napisati samo ovo: nece vam kilima do skole trajati, morate paziti na visinu. grupa I. (9-18kg) se moze prerasti i visinom (kada utori iz kojih izlaze pojasevi
    sjedalice budu ispod razine ramena, a ne postoji mogucnost da ih se stavi u visi utor).

    po kojem kriteriju je sada prerasla postojecu as? visinom?

  15. #165
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    U tome mi i je problem što ona po kilama može i u jaje a po visini samo što nije u gr 2.
    Dala sam si ipak malo truda i skužila da ovo što sad imamo i ovo što sam mislila uzet je u stvari ista stvar. Pričekat ću onda još malo da stvarno preraste postojeću i uzet joj gr 2. Teško da će po kilama bit za grupu 2, ali i iz jajeta sam je izvukla zbog visine, a ne kilaže, pa ću i sada. Stavit ću joj kamenje u đepove pa će bit ok
    Malo se zezam na ozbiljnu temu, sorry.
    Hvala na odgovoru.

  16. #166
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,801

    Početno

    provjeri visinu remencica as, da li izlaze ispod/u razini/iznad ramena pa se opet javi. nakon toga mozemo vidjeti da li joj je uopce potrebna sljedeca kategorija.
    mozda ces trebati uzeti kombiniranu as grupe 1/2/3 koja ima visoke utore za remencice pa ce moci jos neko vrijeme u njoj, a i iza ce se moci voziti u istoj kada se bude vezala pojasom automobila.

  17. #167
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,801

    Početno

    inace, imala sam slicnu situaciju, samo je moj na toliko kg imao nesto vise cm.

  18. #168
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Ova koju imamo joj je još ok, ja sam malo požurila. Još su remeni ok i naslon za glavu je u pravoj poziciji. Nego sam vidjela lijepi popust pa sam se zapalila
    Hvala

  19. #169
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,801

    Početno

    bit ce jos popusta

  20. #170
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    molim preporuku za 9-18, planiramo ne stedit na tome

  21. #171
    123beba avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Mi već par mjeseci imamo Axiss i oduševljena sam. Jako mi puno znači to što ju mogu okrenuti bočno za stavljanje i vađenje djeteta... Eto, toliko...

  22. #172
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    molim preporuku za 9-18, planiramo ne stedit na tome
    provjeri adacove testove zadnjih par godina (jer ne testiraju sve modele svake godine, engo samo nove modele, a stari se i dalje prodaju/proizvode)
    kad sve to proučiš odaberi 2-3 modela koji ti odgovaraju cjenovno i onda ono najvažnije - provjeri kako ti "sjedaju" u autu

  23. #173
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,100

    Početno

    Ja još uvijek tražim novu as pa sam sad naletila na cjenovno prihvatljivu MAXI COSI PRIORI SPS, a ne pronalazim adac ocjenu za nju.. Može mi netko pronać umjesto mene, i možda netko ima pa kaže kakva je?

  24. #174
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,801

    Početno

    Apsu nije ti jos hitno? Mozda da pricekas kad krenu bozicne akcije...

  25. #175
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,801

    Početno

    Za ovu ti pogledam kad budem na kompu.

  26. #176
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,100

    Početno

    Nije mi još hitno, stignem.. A daju inače takve akcije? Super, budem pričekala onda..

  27. #177
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Pozz, nema me dugo na forumu, ne stižem
    Evo ovako, ovdje ima previše informacija, a ja to iskreno ništa ne kužim. Znam samo da će pingvinić uskoro prerasti PP-ovo jaje do 13kg, i da nam treba sjedalica, u međuvremenu kupujemo i auto tako da imamo pojaseve iza. Pingvinić ima manje od 13kg, ali visinski premašuje sadašnju sjedalicu.
    Gledam adacove testove, vidim koje su dobre, no nisam sigurna da ćemo kupiti auto koje ima bazu za isofix. Što onda, onda se veže sjedalica pojasevima od auta, a dijete ima svoje pojaseve u sjedalici? Zatim, koliko je pametno kupiti polovnu? Znam da nebi smjela biti u sudaru, nesmije biti starija od 6godina... Namjeravam izdvojiti do 1000kn, zaista ne mogu više od toga.

  28. #178
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,100

    Početno

    Kakva je britax romer evolva? Vidim da je baby centar dao akciju na nju, kao ono nešto stisni cijenu, pa se kao isplati.

  29. #179
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,801

    Početno

    Meni se na pregledima nije bas svidila

  30. #180
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Dilema. Curka je sad blizu 9 kg i čini mi se da joj je neudobno u MC Pebbleu iako se ona ne buni jer se voli voziti, ali ju teškom mukom vadim van (čitaj: guzica zauzela sav slobodan prostor). Po visini još ima lufta.
    Da li ju staviti u sljedeću kategoriju ili ostaviti još koji mjesec? (Šesti mjesec joj je tek pa bi opet morali nešto što se postavlja u suprotnom smjeru a takvih nema previše.)

  31. #181
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj Konfuzija prvotno napisa Vidi poruku
    Dilema. Curka je sad blizu 9 kg i čini mi se da joj je neudobno u MC Pebbleu iako se ona ne buni jer se voli voziti, ali ju teškom mukom vadim van (čitaj: guzica zauzela sav slobodan prostor). Po visini još ima lufta.
    Da li ju staviti u sljedeću kategoriju ili ostaviti još koji mjesec? (Šesti mjesec joj je tek pa bi opet morali nešto što se postavlja u suprotnom smjeru a takvih nema previše.)
    MC Pebble ide do 13 kg tako da još imate dovoljno vremena za drugu sjedalicu
    i pogotovo ako se ona ne buni, očito njoj nije neudobno, nego je to tvoj dojam

    da li joj skineš jaknu kada je u sjedalici?

  32. #182
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj fingertips prvotno napisa Vidi poruku
    Pozz, nema me dugo na forumu, ne stižem
    Evo ovako, ovdje ima previše informacija, a ja to iskreno ništa ne kužim. Znam samo da će pingvinić uskoro prerasti PP-ovo jaje do 13kg, i da nam treba sjedalica, u međuvremenu kupujemo i auto tako da imamo pojaseve iza. Pingvinić ima manje od 13kg, ali visinski premašuje sadašnju sjedalicu.
    Gledam adacove testove, vidim koje su dobre, no nisam sigurna da ćemo kupiti auto koje ima bazu za isofix. Što onda, onda se veže sjedalica pojasevima od auta, a dijete ima svoje pojaseve u sjedalici? Zatim, koliko je pametno kupiti polovnu? Znam da nebi smjela biti u sudaru, nesmije biti starija od 6godina... Namjeravam izdvojiti do 1000kn, zaista ne mogu više od toga.
    vidim da pingivnić ima preko godinu i pol, pa samo da pitam, želiš li ga i dalje voziti u smjeru suprotnom smjera vožnje?
    hoda li sam?
    ako kupuješ sjedalicu kategorije 1 u smjeru vožnje, imaš nešto veći izbor
    isofix dosta poskupljuje sjedalicu, a još uvijek ni ne znaš hoćete li imati u autu mogućnost za isofix, pa možda bolje kupiti bez
    sjedalica se pričvršćuje pojasom auta (kao i do sada jaje), a dijete pojasevima sjedalice

    što se rabljenih sjedalica tiče, pročitaj malo ovdje http://autosjedalice.info/cms/index....d=29&Itemid=48

  33. #183
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Ne, želim da se počne voziti normaalno, u smjeru vožnje u grupi 1. Hoda samostalno, čak i trči
    Ok, onda da ne kupujemo rabljenu, šta u trgovinama mogu kupiti za tu lovu?

  34. #184
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Citiraj rahela prvotno napisa Vidi poruku
    očito njoj nije neudobno, nego je to tvoj dojam
    Bit će da je tako. Hvala na odgovoru svejedno.

  35. #185
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Tobii polozili test-cure prezadovoljne

  36. #186
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj fingertips prvotno napisa Vidi poruku
    Ne, želim da se počne voziti normaalno, u smjeru vožnje u grupi 1. Hoda samostalno, čak i trči
    Ok, onda da ne kupujemo rabljenu, šta u trgovinama mogu kupiti za tu lovu?
    za oko 1500 kuna se može naći dobar izbor

    mi ne možemo preporučiti određenu AS, ali svakako preporučujemo pogledati ADAC testove (i iz ranijih godina, ne samo najnovije - jer se ne testiraju svake godine svi modeli)
    dalje, dobro bi bilo povesti i dijete i smjestiti ga u sjedalicu da vidite kako "sjedi" u njoj, da li mu je udobno, koliko je visok naslon, ima li dovoljno "lufta" za rast sjedalice i djeteta
    prije kupovine, svakako tražite prodavače da vam dopuste da montirate sjedalicu u auto
    i naravno, sjedalica mora biti atestirana, mora imati narančastu naljepnicu sa oznako ECE R44/04 (ili neke još uvijek R44/03)

  37. #187
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    U trgovinama imaju sjedalo iz auta, na njega montiraju as i stavi se dijete da proba, jel tako svugdje?

  38. #188
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,801

    Početno

    Nije tako svugdje. Imaj na umu da nisu ni sva sjedala ista.
    A ni pojasevi
    Posljednje uređivanje od S2000 : 01.11.2014. at 21:34

  39. #189
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    sjedala su vrlo različita, neka plića, neka dublja, neka nakošenija, sportska imaju udubljenja...
    isto tako i pojasevi auta su neki kraći, neki dulji
    sjedalicu treba isprobati u autu u kojem će se i voziti

  40. #190
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Mi smo s takvim probanjem kupili i zadovoljni smo

  41. #191
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,801

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo s takvim probanjem kupili i zadovoljni smo
    Nadam se da ne zelis reci da je to tvoj ssvjet i ostalima

  42. #192
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,708

    Početno

    Bilo bi dobro znati koji dućani dopuštaju da se as proba u autu

  43. #193
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj S2000 prvotno napisa Vidi poruku
    Nadam se da ne zelis reci da je to tvoj ssvjet i ostalima
    ja sam shvatila da je isprobala u svom autu

  44. #194
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Nismo isprobali u autu nego u trgovinama, posjedali djecu u as kako sam opisala
    Sorry ako je ispalo da dijelim savjete

  45. #195
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,801

    Početno

    Meni je taj sic u ducanu super da vidis kako se veze as (iako vecina prodavaca ne zna ispravno to uciniti), i da vidis kako je djetetu u AS... npr u mom gradu tog sica nema u ni jednoj trgovini...

    Moze se dogoditi da kupis as grupe 0+ s bazom, super se namjesta na sicu u ducanu..a u tvom autu nikakako ne mozes postici kut od 45 stupnjeva jer su ti sjedala pod vecim kutem... i tako ni ne mozes vozit novorodence...
    Posljednje uređivanje od S2000 : 02.11.2014. at 12:45

  46. #196
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,100

    Početno

    Evo mi kupili novu as. Odlučili smo se za maxi cosi tobi. Valjda će biti dobra, dobro sjeda u auto.

    Razočarale su me prodavačice. Pozvala sam prvo jednu da mi kaže koja je razlika između tobi i rubi, na što mi je ona rekla da je razlika velika, i da je tobi puno bolji. Ja pitam, dobro ali koja je razlika i po čemu je bolji, a ona da ne zna ali je bolji . Reko super, ispalo mi je ne da mi želi najbolje nego da mi hoće prodati skuplju pa sam morala uzeti svoj mobitel, izać van i pola sata surfat i čitat, kako bi sama došla do zaključka da je tobi stvarno bolji. Barem sam saznala i zašto.

    Vratim se u dućan, pozovem drugu prodavačicu da ju pitam još par pitanja, među ostalim i datum proizvodnje. Ova gleda, čita, traži, traži pomoć treće prodavačice... Na kraju sam si sama uzela as, skinula ju dolje, okrenula i pročitala iza sa krugova da je 2014.
    Majko mila
    Ali imamo as, napokon

  47. #197
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    I mi smo uzeli MC Tobi (samo što sam ja dva mjeseca proučavala koju ćemo :D).

  48. #198
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,100

    Početno

    Ma i ja sam proučavala preko 2 mjeseca, danas mi je puko film i išla sam sa 5 favorita, pa koju mi uživo bolje objasne da je najbolja.
    Onda kad mi to nisu znali, onda mi je još jednom puko film, popila sam kavu i odlučila sama

  49. #199
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Meni su tu presudila iskustva s foruma (osim što je i cijena imala ulogu) pa kad sam se jednom odlučila za MCT, više nisam ni razmišljala
    A da od prodavača (u velikoj većini slučajeva) neću doznati nijanse koje me zanaimaju, znam iz iskustva (kad kupujem najobičnije tenisice za trčanje).

  50. #200
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Joj, kad sam zadnji put kupovala as i pitala za datum proizvodnje, cudile su mi se kaj picek glisti
    Isto nisu znale di gledati pa sam ja, s trbuhom do zuba,okretala booster s naslonom...
    I bio je star 2 godine
    Pa sam narucila s amazona, proizveden par mjeseci ranije i nesto jeftiniji

    A ja prije kupnje prvo proucim ADAC-ove testove
    I onda krece biranje

Stranica 4 od 8 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •