Citiraj pulinka prvotno napisa Vidi poruku
Ja sam za skoro 5 godina odspavala možda dva-tri puta popodne.
Ne mogu reći da nema mira, fino se zaigraju i zajedno i sami, imam mira da radim neki kućni posao, u baš ekstremnim situacijama pustim nešto na komp. ili TV-u.
Ali, ako ponekad pokušam da odspavam, oni se totalno uznemire. Obilaze me svakih 30 sek. sa nekim nemogućim pitanjima i željama, dođu da me maze, ljube, ma ne mrdaju od mene. I onda postoje dva scenarija-ili ustanem odmah pa se oni opet lepo sami zaigraju a ja ostanem da zevam, ili još malo pokušavam pa ustanem i izvičem se na njih , pa od ljutine više ne mogu ni da zaspim.
Nemam rešenje. Čekam da porastu.
Interesantno, MM-a puštaju da spava koliko hoće. Ni ne trepnu, a inače su baš vezani za njega. Niti ih je on ičim zastrašivao. Nije baš da razumem kako to, ali mu često zavidim.

potpisujem u potpunosti...
Moj radni dan počima u 4.25 svako jutro 365 dana u godini a završava oko 22 ,uz dvokratno radno vrijeme, a nemam mogućnost da ga netko pričuva , al kako odrasta postaje lakše, jednom sam mu dala mob , pa je toliko stiskao i zivkao kog je stigao a trebao je samo igrati igricu..