Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
Ako su mi ruke dovoljno čiste da bebu vodim u šetnju, nosim, brišem ako bljucne...dovoljno su čiste i da je podojim.
Ja sam puno dojila vani drugo dvoje djece. Najstarijeg nisam, jer je puno rjeđe jeo, a vani uopće nije mislio o jelu, samo o onome što vidi i čuje oko sebe.
A najzabavnije je bilo s konobarima na kavama. Na kraju sam postala uviđavnija, pričekala bih da konobar barem uzme narudžbu, a po mogućnosti i donese piće, jer su redovito bili zbunjeni, a vidjelo se da žele bit korektnii redom su bili ljubazni. Nisu znali je li nepristojno ako gledaju u mene dok uzimaju narudžbu, ili je nepristojno da gledaju
Ovako i kod mene. S tim da mi nije palo na pamet da bih mogla imati obzira prema konobarima, tj. mislim da su valjda vidjeli dosad ženu koja doji.
I moram priznati da mi ne bi palo na pamet otići sjesti na wc, no ja nemam baš srama u javnosti što se toga tiče, ako sam pola života mogla provesti u toplesu na plaži, mogu valjda i dojiti.