Stranica 13 od 15 PrviPrvi ... 31112131415 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 735

Tema: Kupovina stana

  1. #601
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,652

    Početno

    Rosa takodjer je bitno i koja firma gradi ako je npr. VMD ili Tehnika nemas brige, no Pionir ili Gradko aj aj...

  2. #602
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,652

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku


    Ne razumijem potražnju, zašto je stalno tako visoka / nikad viša. A bilo je to i prije potresa.

    Svi žele u ZG, kamate su niske, u nekretnine se isplati ulagati više nego u išta, prihodi su stabilni i to je to?
    To je dovoljno?
    Ja bih na tvoj popis dodala i potrebe odredjenog kucanstva koje se mijenjaju s godinama kako djeca rastu,a ljudi zele imat adekvatan zivotni prostor.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 23.05.2021. at 20:53

  3. #603
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,658

    Početno

    Ja sam se neki dan iznenadila količinom zgrada na dihelu izmedju Prilaza Baruna Filipovića i pruge. Uvijek tamo prolazim autom i uopće nisam skužila kako veliko naselhe se izgradilo. I mene začudi da je takva potražnja u gradu a da se svi stanovi stvarno prodaju.

    U drugom pak dijelu su započeli radovi ali i naglo se prekinuli smrću gradonačelnika, pa si sve mislim ima li investitor sve dozvole ili je to mislio rješavati u hodu

  4. #604

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,452

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam se neki dan iznenadila količinom zgrada na dihelu izmedju Prilaza Baruna Filipovića i pruge. Uvijek tamo prolazim autom i uopće nisam skužila kako veliko naselhe se izgradilo. I mene začudi da je takva potražnja u gradu a da se svi stanovi stvarno prodaju.

    U drugom pak dijelu su započeli radovi ali i naglo se prekinuli smrću gradonačelnika, pa si sve mislim ima li investitor sve dozvole ili je to mislio rješavati u hodu
    tamo gdje je bila tekstilna industrija?
    nisam baš neki geolog,kemičar ili nešto slično, ai znam da su neki komentirali da tamo ne bi kupili stan... zagađeno tlo, voda ...

  5. #605
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Tamo su svi stanovi odavno rasprodani. A prodala ih je uglavnom lokacija. 10 min od centra grada, u okolini su dvije dosta dobre škole imaju na črnomercu kompletnu infrastrukturu, dom zdravlja pod nosom, prometno povezani super, a ipak je izolacija dobra da im vlak ne smeta... Nekoliko velikih dućana u 10 min hodometu, a domsportova na dohvat ruke...

  6. #606
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,658

    Početno

    Vrijeska, ne znam za tekstilnu industriju. Samo sam se začidila količini zgrada

  7. #607
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Ne da edit. I kupili su ih uglavnom mladi ljudi, bez djece ili s malom djecom. A preko puta laube Algebra gradi svoj kqmpus. Obzirom da oni pokušavaju ishoditi dozvole od ministarstva za izvođenje studija uz potporu/redovnog, ovo će postati još atraktivnija lokacija. Susjedni kvart je ionako poprilično promjenio sliku stanovništva pa su puste studente zamjenile mlade obitelji ( moguće istih tih studenata) i ovo će biti idealno i za one koji kupuju stanove svojoj djeci/ za najam, jer je između ostalog i dosta fakulteta jako blizu.

    A iz nekih izvora sam čula da su tlo i voda provjereni i odgovaraju

  8. #608
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Vrijeska, ne znam za tekstilnu industriju. Samo sam se začidila količini zgrada
    Stvarno ih je puno i da, to je na mjestu nekadašnjeg Tekstilnog kombinata.
    Meni se kvart ne sviđa. Pogotovo blizina pruge.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #609
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,652

    Početno

    Babyboys,
    nema sanse da se tamo ne cuju vlakovi, prolazim tuda vlakom i neke zgrade su fakat blizu.
    Jedino da im izgrade zvukobrane.

    Ja ne bih nikad kupila stan u blizini pruge (bilo za vlakove ili tramvaje) jer ne podnosim tu vrstu buke i skripanja. Lokacija mi nije primamljiva uopce. Frendica tamo zivi, njena djeca ne mogu sama.pjesice u skolu, mora ih voditi.Meni odmah minus

    Prednost je sto je novogradnja i sto postoji neki normalan urbanisticki plan. Ima zaista lijepo projektiranih zgrada.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 23.05.2021. at 22:34

  10. #610
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Ja živim u kvartu do, relativno blizu pruge, u bazenu između ilice i zagrebačke ceste, kod mene se ne čuje skoro ništa. A u ovim zgradama su sigurno uzeli to u obzir. Znam par ljudi koji žive tamo, kazu da se ne čuje.

  11. #611
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Babyboys,
    nema sanse da se tamo ne cuju vlakovi, prolazim tuda vlakom i neke zgrade su fakat blizu.
    Jedino da im izgrade zvukobrane.

    Ja ne bih nikad kupila stan u blizini pruge (bilo za vlakove ili tramvaje) jer ne podnosim tu vrstu buke i skripanja. Lokacija mi nije primamljiva uopce. Frendica tamo zivi, njena djeca ne mogu sama.pjesice u skolu, mora ih voditi.Meni odmah minus

    Prednost je sto je novogradnja i sto postoji neki normalan urbanisticki plan. Ima zaista lijepo projektiranih zgrada.
    Ako idu u I Cankar, neće ih dovijeka voditi.

  12. #612
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,582

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Rosa takodjer je bitno i koja firma gradi ako je npr. VMD ili Tehnika nemas brige, no Pionir ili Gradko aj aj...
    Gradsko je gradio moju

  13. #613
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,582

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Babyboys,
    nema sanse da se tamo ne cuju vlakovi, prolazim tuda vlakom i neke zgrade su fakat blizu.
    Jedino da im izgrade zvukobrane.

    Ja ne bih nikad kupila stan u blizini pruge (bilo za vlakove ili tramvaje) jer ne podnosim tu vrstu buke i skripanja. Lokacija mi nije primamljiva uopce. Frendica tamo zivi, njena djeca ne mogu sama.pjesice u skolu, mora ih voditi.Meni odmah minus

    Prednost je sto je novogradnja i sto postoji neki normalan urbanisticki plan. Ima zaista lijepo projektiranih zgrada.
    Zašto ih vodi u školu?
    Lijepo su označeni prelazi i semafori?

  14. #614
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,582

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Gradsko je gradio moju
    Trebalo pisati Gradko.

  15. #615
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,652

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Zašto ih vodi u školu?
    Lijepo su označeni prelazi i semafori?
    Zato sto se ne usudi pustiti same decke preko semafora i zebri jer ljudi svakojako voze preko prilaza Baruna Filipovica koji je jutrom kad oni idu u skolu prepun auta (rush hour) uglavnom ekipa koja piči prema centru i Zelenom valu.

    Vjerujem da ce ih pustit kad porastu, sad je stariji (4.razred) i jos ga vodi.
    Nasi idu sami u/iz skole od 2.polugodista 1.razreda jer nema velikih prometnica.

    Babyboys, moguce da ne cuju s cvrsto zatvorenim prozorima,al ove zgrade i kojima pricam su 100ak metara od pruge (mozda ne pricamo o istima) 1.red i nemoguce ne cut te nase huhteće vlakove, pogotovo ako otvoris prozore.

    Moguce da nisu iste zgrade, samo isti blok.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 24.05.2021. at 07:02

  16. #616
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,658

    Početno

    Kaj se buke tiče, promet je neki jednoliki zvuk i vrlo brzo ga prestaneš čuti.
    Puno gora je buka ak ti je pod prozorom kafić. Tada nikad ne znaš kad će zvukovi i buka krenut
    Posljednje uređivanje od NanoiBeba : 24.05.2021. at 07:05

  17. #617
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Možda se i ne čuje.
    Moguće je to.
    U našem stanu koji je odmah iznad/do tramvajske pruge se ne čuje ništa jer smo stavili kvalitetnu stolariju.
    No mene smeta miris.
    Uvijek je kod željezničke pruge prisutan taj specifičan miris/ smrad, koji ne mogu podnijeti.
    Inače, imaju moji poznanici stan u onoj novoj zgradi iznad Lidla nasuprot Instituta za tumore.
    Kupili su ga za 2500€/m2 dok još ni lopata nije bila zapiknuta u gradilište.
    I još su presretni da su povoljno prošli.
    Stan je na zadnjem katu s pogledom u operacijske sale.
    Ne, ne, ne, ne bih to ni za badava.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #618
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Kaj se buke tiče, promet je neki jednoliki zvuk i vrlo brzo ga prestaneš čuti.
    Puno gora je buka ak ti je pod prozorom kafić. Tada nikad ne znaš kad će zvukovi i buka krenut
    Da, na pozadinsku buku se mozak navikne i više ju ne primjećuje.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #619
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Zato sto se ne usudi pustiti same decke preko semafora i zebri jer ljudi svakojako voze preko prilaza Baruna Filipovica koji je jutrom kad oni idu u skolu prepun auta (rush hour) uglavnom ekipa koja piči prema centru i Zelenom valu.

    Vjerujem da ce ih pustit kad porastu, sad je stariji (4.razred) i jos ga vodi.
    Nasi idu sami u/iz skole od 2.polugodista 1.razreda jer nema velikih prometnica.

    Babyboys, moguce da ne cuju s cvrsto zatvorenim prozorima,al ove zgrade i kojima pricam su 100ak metara od pruge (mozda ne pricamo o istima) 1.red i nemoguce ne cut te nase huhteće vlakove, pogotovo ako otvoris prozore.

    Moguce da nisu iste zgrade, samo isti blok.
    Iste su zgrade. Ne čuje se. A osim toga, kad je najprometnije, u radnom vremenu, nisi doma. I nije baš da smo u japanu pa da vlakovi prolaze svakih mintu dvije. Popodne prođu dva vlaka. Ako i otvori prozor tad, preživjet će. Uz zatvorene se sigurno ne čuje.

    A stoji i ovo što kazu tanči i nano. A vodanje u školu... Imam nekoliko prjatelja čija fjeca idu u Cankaricu, a žive s druge strane Ilice. Neki vode, neki ne vode. To je već stvar osobnog izbora
    Posljednje uređivanje od babyboys : 24.05.2021. at 07:48

  20. #620
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,652

    Početno

    Ajme meni zvukovi prometa nisu pozadinska buka ako svako malo ima nepredviđenih zvukova, netko trubi, tramvaji škripe, vlak svoj čujem kako huči dok ga čekam brate mili valjda na 500m i više, dok je još samo mala točkica u daljini.
    A kad prođe pored nas je nesnosna buka.

    Imala sam urede na Vukovarskoj, izludjivali su me ti zvukovi, ako bih se morala koncentrirati na posao, morala sam imati zatvoren prozor (a ja tip koji vrlo često ima otvoren prozor jer volim svjež zrak). Svi bi mi rekli ma navinut ćeš se, nikad se nisam naviknula. Ni na ured u Bogovićevoj s hrpom kafića, to neprestano brujanje, lik koji mi ispod prozora tandrlika na gitari, da je bar lijepo svirao...

    Ali da se odmah ogradim već sam pisala o tome, ja imam izrazito dobar sluh (što baš i nije neki dar) i meni je sve preglasno, neke stvari ljudi ni ne zamijete, a meni odzvanjaju u glavi. Mislim da imam neki issue sa senzorikom i sluhom. Tako da definitivno nisam mjerodavna za neki prosjek.

    Meni je najdraža tišina, cvrkut ptičica, zvukovi prirode...imala sam i takav ured u Cvjetnom naselju, ajme.....

    Sad sam opet u centru, blizu Zelenog vala,al mi ured nije direktno na njemu. Srećom.

  21. #621
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,652

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Imam nekoliko prjatelja čija fjeca idu u Cankaricu, a žive s druge strane Ilice. Neki vode, neki ne vode. To je već stvar osobnog izbora
    Naravno da je stvar osobnog izbora, slažem se, ali hoću reći da mogu razumjeti te roditelje jer je promet zaista gust i hektičan u te jutarnje sate na tom potezu kad ljudi idu na posao.
    No recimo ne mogu shvatiti roditelje u našem kvartu koji vode djecu u školu, a djeca maltene šetnjicom dođu u školu i pređu jednu zebru koja nije prometna (oko nje su ležeći na obje strane). Djeci treba 2-3 min unutar kvarta da dođu do škole, nekima i minuta, ovisi di je zgrada.

    No opet svatko najbolje zna za sebe/svoje dijete i neka radi po svome.

  22. #622
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,599

    Početno

    Nevjerojatno ali na zvuk vlaka se čovjek potpuno navikne. Moja teta je nekad davno kad sam ja bila studentica živjela u zgradi između tri pruge, jedna iza a dvije ispred zgrade. Svi dijelovi stana su bili okrenuti prema nekoj prugi, vlakovi su prolazili puno češće nego danas (Osijek je u pitanju) i nakon nekog vremena ni ja ih više nisam čula. A nisam nikad živjela kod nje, samo povremeno dolazila.
    E sad, da bi kupovala stan po 2500 eur/m2 s prugom ispod prozora - to je već drugi par rukava.

    Vođenje djece u školu je individualna stvar roditelja. Neki vode i dočekuju praktički do osmog razreda, neki ih puste u prvom. Razumijem i jedne i druge, ali ni Barunica ni Ilica nisu baš tako opasne to mi je kvart, moji idu (išli su) u Cankaricu.

  23. #623
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,658

    Početno

    Ja sam se par puta selila, i definitivno mi je najgora buka bila ona od kafića. Ostalo ne čujem.

  24. #624
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,652

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam se par puta selila, i definitivno mi je najgora buka bila ona od kafića. Ostalo ne čujem.
    Naši dobri prijatelji u našem kvartu nedavno kupili stan točno iznad kafića i ona kaže da joj ta buka uopće ne smeta.
    Ja u 100 čuda, blago joj se, bitno da njoj ne smeta jer ipak ona tamo živi, ali zato joj jako smeta buka s autoputa koja je baš to neko kao brujanje (a udaljeni su nekih 300 m od autoputa i još je jedna zgrada između njih i autoputa).

    Eto svi smo različiti... jadna ja meni svi ti izvori buke smetaju
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 24.05.2021. at 15:20

  25. #625
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,652

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Gradsko je gradio moju
    i jeste zadovoljni gradnjom?

  26. #626
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,582

    Početno

    Lili imaš malku sreću kaj karting ne radi toliko

  27. #627
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,582

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    i jeste zadovoljni gradnjom?
    Gradko

    jesmo za sad

  28. #628
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,652

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Gradko

    jesmo za sad
    Supeer.

    Jesi vidjela da su nam počeli raditi pristupnu cestu za park i bazen(di je Karting, lik je izgubio na sudu)?

  29. #629
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,582

    Početno

    jesam, ali to je i prije bilo gradsko, ali još uvijek mislim da ćemo i to opet čekati bar deceniju, sad čekamo skoro samo dvije!

  30. #630
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,247

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Naši dobri prijatelji u našem kvartu nedavno kupili stan točno iznad kafića i ona kaže da joj ta buka uopće ne smeta.
    Ja u 100 čuda, blago joj se, bitno da njoj ne smeta jer ipak ona tamo živi, ali zato joj jako smeta buka s autoputa koja je baš to neko kao brujanje (a udaljeni su nekih 300 m od autoputa i još je jedna zgrada između njih i autoputa).

    Eto svi smo različiti... jadna ja meni svi ti izvori buke smetaju
    Više smeta buka kafića u nasuprotnoj zgradi.
    Kad ti je kafić točno ispod stana onda se ne čuje. Ima veze sa time kako se širi zvuk.

  31. #631
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,652

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    jesam, ali to je i prije bilo gradsko, ali još uvijek mislim da ćemo i to opet čekati bar deceniju, sad čekamo skoro samo dvije!
    Projekt je napravljen prije nekih ne znam točno 7-8 god, nije baš 20 god
    Al on se žalio zbog amortizacije, želi veliku lovu zato što treba srušit one svoje straćare od objekata, a nema više onoga koji ga je godinama štitio u Gradu.
    Sad je uložio drugostupanjsku žalbu, koji lik...ej na tudjem si zemljištu, koncesija ti je istekla i ti se sporiš..

    Neka su barem nešto krenuli, Strabag je angažiran za ovu fazu radova, a oni su pouzdani i profi.

    Nama bi svima s gradnjom tog kompleksa jako porasla cijena stanova.

  32. #632
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,247

    Početno

    To je slično kao što antena najmanje zrači stanove ispod same antene.

  33. #633
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,652

    Početno

    Citiraj kajsa prvotno napisa Vidi poruku
    Više smeta buka kafića u nasuprotnoj zgradi.
    Kad ti je kafić točno ispod stana onda se ne čuje. Ima veze sa time kako se širi zvuk.
    kajsa ja kad sam kod nje na balkonu, čujem apsolutno sve, šta se priča za stolovima..a ispod balkona iz parkića je ne mogu ni dozvat od te buke iz kafića (parkić je do kafića).

    Za antene sam čula, al ovo svojim ušima "dokazala"
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 24.05.2021. at 15:53

  34. #634
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,582

    Početno

    Pričali su o bazenu još prije nek smo mi doselili (!() ,A tu smo skoro deceniju i pol. Bili je više natječaja,više svega

  35. #635
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,652

    Početno

    i mi smo gledali 2 stana za koje se uspostavilo da ispod imaju kafiće, MM bi i razmatrao, no ja sam takvu ideju zatrla u samom korijenu

  36. #636
    Cocolina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    865

    Početno

    Ja se mogu isključiti, ono pored mene bombe mogu padati ajd bok, ja radim i ne čujem ništa.
    Radila u centru, ured gledao na Ilicu, nikakav problem s bukom.
    Prilagodljiva sam.

    Prije sam radila s kolegicom, nas dvije u sobi, ona je recimo ima išju s zvukovima. Išlo joj je na žifce što ja pjevušim. A ja recimo, radim i nesvjesno počnem pjevušiti. Kada mi je to rekla kao da je ubila dio mene, u meni.
    Pa zbog mira u kući, morala sam si doslovno zapisati na komp, budi KUŠ!. i tak ne

  37. #637
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,652

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Pričali su o bazenu još prije nek smo mi doselili (!() ,A tu smo skoro deceniju i pol. Bili je više natječaja,više svega
    Ma to su stare priče, pričam o ovom konkretnom projektu i izrađenom natječaju, mogu saznat točno koje godine je rađen,al sigurno ne tako davno, mi smo već bili u kvartu.

  38. #638
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,652

    Početno

    Citiraj Cocolina prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se mogu isključiti, ono pored mene bombe mogu padati ajd bok, ja radim i ne čujem ništa.
    Radila u centru, ured gledao na Ilicu, nikakav problem s bukom.
    Prilagodljiva sam.

    Prije sam radila s kolegicom, nas dvije u sobi, ona je recimo ima išju s zvukovima. Išlo joj je na žifce što ja pjevušim. A ja recimo, radim i nesvjesno počnem pjevušiti. Kada mi je to rekla kao da je ubila dio mene, u meni.
    Pa zbog mira u kući, morala sam si doslovno zapisati na komp, budi KUŠ!. i tak ne
    Nema to veze s prilagodljivošću Ti nisi po prirodi osjetljiva na zvukove.
    To je kod nas neki fuck.. issue sa zvukovima i senzorikom. Neka dijagnozica

    Iskreno ja isto ne bih mogla koncentrirano raditi na poslu da mi oko mene netko pjeva, non stop klafra na telefon ili nedajBože "kvrcka" noktima nokat od nokat (na taj zvuk se pak i ježim), eto kakve muke imamo mi osjetljivi na zvukove.
    Inače su mi ta pjevušenja fora i simpa kad se ne moram koncentrirat na posao, volim veseljake koji pjevaju, pričalice,...

  39. #639
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,582

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma to su stare priče, pričam o ovom konkretnom projektu i izrađenom natječaju, mogu saznat točno koje godine je rađen,al sigurno ne tako davno, mi smo već bili u kvartu.
    Je kad su rađeni već 3-4 puta.

  40. #640
    Cocolina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    865

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Nema to veze s prilagodljivošću Ti nisi po prirodi osjetljiva na zvukove.
    To je kod nas neki fuck.. issue sa zvukovima i senzorikom. Neka dijagnozica

    Iskreno ja isto ne bih mogla koncentrirano raditi na poslu da mi oko mene netko pjeva, non stop klafra na telefon ili nedajBože "kvrcka" noktima nokat od nokat (na taj zvuk se pak i ježim), eto kakve muke imamo mi osjetljivi na zvukove.
    Inače su mi ta pjevušenja fora i simpa kad se ne moram koncentrirat na posao, volim veseljake koji pjevaju, pričalice,...
    ajme sada sam se sjetila svoje djece.
    Umirem od smijeha.
    Uglavnom u istoj su sobi.
    Mala ode spavati, a brat pleše na PS4 "Just dance", ono njoj pored kreveta on skakuće a mjuza svira.

    i ja volim veseljake, s takvima je ugodnije uvijek raditi
    Posljednje uređivanje od Cocolina : 24.05.2021. at 16:10

  41. #641
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,652

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Je kad su rađeni već 3-4 puta.
    Natjecaj bio raspisan vec 3-4x i bilo je toliko projekata bazena?
    Jel to onako iz glave bacas ili?
    Ja mogu provjerit 100% pouzdano u Gradskom uredu za graditeljstvo, ako te bas zanima.
    Sasvim sigurno ovo je jedini idejni projekt bazena.

  42. #642
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma to su stare priče, pričam o ovom konkretnom projektu i izrađenom natječaju, mogu saznat točno koje godine je rađen,al sigurno ne tako davno, mi smo već bili u kvartu.
    Misliš ovo: https://www.vecernji.hr/zagreb/plan-...vorana-1462650

  43. #643
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,582

    Početno

    Nađem i ja sama podatke
    Usput tog arhića sam znala dok je još bio u osnovnoj,da ne velim i pelenama.
    Ok onda je bio plan pred 20 i kusur da bu tu bazen.

  44. #644
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,582

    Početno

    Vidim da isti arhić dobio još par prvih nagrada u španskom

  45. #645
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Nađem i ja sama podatke
    Usput tog arhića sam znala dok je još bio u osnovnoj,da ne velim i pelenama.
    Ok onda je bio plan pred 20 i kusur da bu tu bazen.
    jelena.O linkala sam zbog ovoga:

    Tako će, primjerice, platiti gradnju i opremanje bazena u Španskom, čije se raspisivanje natječaja vrijednosti 45 milijuna kuna očekuje u lipnju,


    Posljednje uređivanje od Cathy : 24.05.2021. at 19:22

  46. #646
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,652

    Početno

    Cathy da.

    Evo linka iz Vecernjeg, 2018. je odabran idejni projekt.

    https://www.google.com/amp/s/m.vecer...-bilic-1225300

    Strabag vrijedno radi svaki dan na toj pristupnoj cesti i parkingu. Mislim da ce druga etapa biti park, pa 3.etapa ona najskuplja sam bazen.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 24.05.2021. at 20:00

  47. #647
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,911

    Početno

    Dali postoje neka ograničenja vezana za isplatu nekretnine gotovinom?
    Nešto mi prijateljica kaže da postoje neka ograničenja u gotovinskim transakcijama, radi se dvije privatne osobe.

  48. #648
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,575

    Početno

    Samo da napomenem nesto vezano uz bazen u Spanskom - preuredjenje bazena u Danicicevoj (kod Doma sportova) je trebalo biti gotovo u 04/2021. Sad ce 07/2021 i još uvijek nije gotovo, priča se da nema novaca za završetak. Ako odluče krenuti graditi novi bazen a da rekonstrukciju postojećeg ne mogu dovršiti, onda stvarno se pitam temeljem čega donose odluke i kako...

    https://www.sportskiobjekti.hr/default.aspx?id=8537

  49. #649
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,582

    Početno

    U principu bi trebalo prebaciti s računa na račun

  50. #650

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,452

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Dali postoje neka ograničenja vezana za isplatu nekretnine gotovinom?
    Nešto mi prijateljica kaže da postoje neka ograničenja u gotovinskim transakcijama, radi se dvije privatne osobe.
    Mislim da je maksimalan iznos keša 10000 eura, ostalo sve preko računa

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •