Citiraj iridana2666 prvotno napisa
Ja sam rodila u Rijeci 2003. g i dobila sve po redu - drip i epi, ali ih nisam pistila da me stave na drip sve dok nije došao anesteziolog za epiduralnu. Ekipa u rađaoni je super, babice su odlične, ali su zato doktori ogavni počev od dr. (Felix editirala ime) i (Felix editirala ime) pa dalje, da ih ne nabrajam. Jedini je još dr. (Felix editirala ime) što nešto vrijedi i trudi se biti čovjek.
Nije mi jasno šta uopće šalju muškarce da rade "ženski" posao. Nit su probali, nit bi preživjeli da moraju rodit. Ali uzimaju si za pravo da ti sve pokvare. No, ne želim zvučiti žensko-šovinistički, ali teško mi je pojmiti da se ljudi na takvom mjestu mogu ponašati ogavno. Bolje da se maknu i puste babice. Baj d vej, može li svaka od nas zatražiti epiduralnu ako zaista zagusti?

KAILASH, hvala ti, javi se sa svježim vijestima!