Nije mi jasno šta uopće šalju muškarce da rade "ženski" posao. Nit su probali, nit bi preživjeli da moraju rodit.iridana2666 prvotno napisa
Ali uzimaju si za pravo da ti sve pokvare. No, ne želim zvučiti žensko-šovinistički, ali teško mi je pojmiti da se ljudi na takvom mjestu mogu ponašati ogavno. Bolje da se maknu i puste babice. Baj d vej, može li svaka od nas zatražiti epiduralnu ako zaista zagusti?
KAILASH, hvala ti, javi se sa svježim vijestima!




Ali uzimaju si za pravo da ti sve pokvare. No, ne želim zvučiti žensko-šovinistički, ali teško mi je pojmiti da se ljudi na takvom mjestu mogu ponašati ogavno. Bolje da se maknu i puste babice. Baj d vej, može li svaka od nas zatražiti epiduralnu ako zaista zagusti?
Odgovori s citatom