Ja bi ograničila broj muškaraca koji hoće specijalizirati ginekologiju.Nije mi jasno šta uopće šalju muškarce da rade "ženski" posao. Nit su probali, nit bi preživjeli da moraju rodit. Ali uzimaju si za pravo da ti sve pokvarePonekad mislim kako je to pervarezno, ali više ima muškaraca nego žena u tom poslu.
Može, bez problema samo je pitanje da li će anesteziolog biti available. Meni je došla u roku od 10 min, ali znam da su nekim curama rekli da je anestez. na operaciji i da ce tek za sat-dva-tri, a one su do onda već i rodile.Baj d vej, može li svaka od nas zatražiti epiduralnu ako zaista zagusti?




Ponekad mislim kako je to pervarezno, ali više ima muškaraca nego žena u tom poslu.
Odgovori s citatom