mi ćemo biti kod prijateljice, a imamo puno prijatelja i rođaka u RI...tako da nam to nije problem.
Da, kažu da prva faza traje dugo kod prvorotkinja, ali ima puno priča koje su izuzeci od tog pravila... :/
nama je moja dr. objasnila što da radimo ako rodim u autui nije od toga radila neku paniku....
(nije da želim baš TOLIKO prirodni porod)
pročitaj si par priča s poroda, ima baš par gdje su cure iz ZG išle roditi u RI, možda ti pomognu pri odluci![]()




i nije od toga radila neku paniku....
)
Odgovori s citatom