-
Osoblje foruma
Sad i ja postajem ljuta.
da se razumijemo lavko, ne mislim da je tvoje dijete ugrozeno. Sigurno je , i bilo bi sigurno da se ceka spontani pocetak poroda.
ali mislim da je tvoja patnja od strahova tebi stvarna . i da je stanje zbog kojeg imas strahove stvarno. I mislim da imas pravo ( kao i svaka druga pacijentica) da lijecnici razmotre tvoj problem individualno, a ne kao na traci.
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma