Stranica 12 od 36 PrviPrvi ... 2101112131422 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 1758

Tema: Ikea

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,412

    Početno

    a jučer veli frendica, i to popodne, da uopće nije bila gužva

    eto, četvrtak nam je, izgleda, ostao kao sajmeni dan

  2. #2
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,526

    Početno

    moj je neki deseti, nema ga na netu na hr stranicama
    ima dvije strane, plus unutra skriven mali ribez za koru od limuna

  3. #3
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Pa da, ujutro i je sajam u Sesvetama. Bit će se ljudi ujutro istrose na metle i odojak pa ne ostane popodne za ikeu

  4. #4
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,926

    Početno

    Znači da je četvrtak pravi dan za kupovinu.
    Joj, joj, joj koliko toga trebam...

  5. #5
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,412

    Početno

    neeee
    u četvrtak je bila užasna gužva
    jučer nije

  6. #6
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,926

    Početno

    Onda petak

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    299

    Početno

    Zanima me kako je bilo danas?

  8. #8
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    evo me!!!
    jel bilo gumenih bombona?
    A sad za ozbiljno. Kako vam se drže dječje sobe iz ikee? Meni će trebati za trogodišnjaka i da li je velika tlaka to slagati? (kakva su uputstva za slaganje?) Ide mi ful na jetra kad uz namještaj za slaganje dobiješ jednu vrečicu sa svim djelovima izmješanima a slike od uputstva su takve da je pokazan kakav je namještaj po dijelovima rastavljen i onda još dvije slike - sastavljen sprijeda i straga - kredencu od mime sam sastavljala tri dana i imala višak djelova (ko bi znao što po njihovim slika ide u šta).

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj Optimisticna prvotno napisa Vidi poruku
    evo me!!!
    jel bilo gumenih bombona?
    A sad za ozbiljno. Kako vam se drže dječje sobe iz ikee? Meni će trebati za trogodišnjaka i da li je velika tlaka to slagati? (kakva su uputstva za slaganje?) Ide mi ful na jetra kad uz namještaj za slaganje dobiješ jednu vrečicu sa svim djelovima izmješanima a slike od uputstva su takve da je pokazan kakav je namještaj po dijelovima rastavljen i onda još dvije slike - sastavljen sprijeda i straga - kredencu od mime sam sastavljala tri dana i imala višak djelova (ko bi znao što po njihovim slika ide u šta).
    Upute za slaganje su odlične. Imaš baš po fazama. Recimo kod velikih stvari što treba prvo dići da se ne slomi sve. Što se tiče jako velikih stvari MM je sve sam slagao no njemu to ide od ruke, a ima i alat. Recimo slagao je kuhinju i za par centimetara nam je bila preširoka pa je onda jednu stranu U malo skratio. Naravno ovo za kraćenje smo znali unaprijed.

  10. #10
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,865

    Početno

    Ja ne slažem namještaj, ali MM koji je slagao mnoge komade namještaja iz Ikee kaže da su uputstva jako precizna i dobra, i da se nikad nije dogodilo da nešto fali ili da je nejasno označeno.

    E sad, MM zna slagati namještaj i ne napravi to loše, ali ipak nije majstor, pa smo za slaganje velikih komada (ormar i veliki besta regal) angažirali majstora profesionalca, i što jest, jest, ti komadi namještaja su stvarno kao iz dućana, dok se na onima koje je MM slagao vidi poneka greškica.

  11. #11
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    A kako funkcionira kupovanje vise i velikih komada namjestaja? Konkretno, ja i MM planiramo jedan cijeli dan provest trazeci i kupovajuci sobu za malu (od zavjese i svjetla do ormara ) + neke stvari za po kuci (vec pravim popis sto vidim da pisete da je kvalitetno tipa tekstil)... i sad,mi bi da se to sve tutto completo dostavi u jednu garazu u Zg (to je besplatno koliko sam skuzila) odakle mi to saljemo za Du... tipa kupim joj krevet,ne uzimam ja sad te sve kutije odma nekud,mogu li to oni sve grupirat na jedno mjesto?
    Pogotovo ako uzimam stvari sa razlicitih odjela....
    Posljednje uređivanje od zasad skulirana : 30.08.2014. at 20:30

  12. #12
    Dilek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Malmo
    Postovi
    140

    Početno

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku
    A kako funkcionira kupovanje vise i velikih komada namjestaja?
    .... tipa kupim joj krevet,ne uzimam ja sad te sve kutije odma nekud,mogu li to oni sve grupirat na jedno mjesto?
    Pogotovo ako uzimam stvari sa razlicitih odjela....
    Nema toga. Koliko god kupila, ides na kraju sama po to.
    To je naporno, pogotovo ako je guzva na kasama, al ima nesto zabavno u skupljanju namjestaja okolo po brojevima.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku
    A kako funkcionira kupovanje vise i velikih komada namjestaja? Konkretno, ja i MM planiramo jedan cijeli dan provest trazeci i kupovajuci sobu za malu (od zavjese i svjetla do ormara ) + neke stvari za po kuci (vec pravim popis sto vidim da pisete da je kvalitetno tipa tekstil)... i sad,mi bi da se to sve tutto completo dostavi u jednu garazu u Zg (to je besplatno koliko sam skuzila) odakle mi to saljemo za Du... tipa kupim joj krevet,ne uzimam ja sad te sve kutije odma nekud,mogu li to oni sve grupirat na jedno mjesto?
    Pogotovo ako uzimam stvari sa razlicitih odjela....
    Sve ovisi što kupuješ, no sve se može podijeliti u tri grupe ovisnu o načinu uzimanja. Sitnije stvari (suđe, posteljinu, lampe, hrpa je toga) uzimaš odmah kako ih vidiš i stavljaš u kolica. Onda imaš drugu grupu stvari (namještaj) za koje prepisuješ šifru u izložbenom prostoru, te sama uzimaš u prostoru prije blagajni. I treća grupa je ono što se uzima iza blagajni, opet namještaj. Znači kod prodavača na odjelu dobiješ nešto tipa predračuna i to platiš na blagajni. I onda s tim ideš u prostor za preuzimanje. Tu predaš papir i čekaš da se pojavi tvoj broj na preuzimanju, a to zna potrajati. Tako je bilo vani u Ikeama pretpostavljam da je tako i kod nas.

  14. #14
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,801

    Početno

    IPrijevoz i sl mi se ne isplate. Jeftinije mi je platiti paletu prijevoza kurirskoj sluzbi. Pitanje je samo da li ikea moze pripremiti stvari u pakete.

    Pratim skuliranu

    Btw i cemo u zg za cca2 tj, jedva cekam u ikeuuu

  15. #15
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Citiraj S2000 prvotno napisa Vidi poruku
    IPrijevoz i sl mi se ne isplate. Jeftinije mi je platiti paletu prijevoza kurirskoj sluzbi. Pitanje je samo da li ikea moze pripremiti stvari u pakete.

    Pratim skuliranu

    Btw i cemo u zg za cca2 tj, jedva cekam u ikeuuu
    e onda ces ti prva ispitat teren jer cemo mi tek u 10om mj!
    ako su tako dobri u customer service ima da ti i crvenu fjoku vezu na vrh!

  16. #16
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,865

    Početno

    http://www.ikea.com/ms/hr_HR/service...ery/index.html

    dostava nije besplatna, 150 kuna do 5 paketa + 5 kuna šo svakom slijedećem za Zgb.

  17. #17
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,926

    Početno

    Imaju oni servis i za to.
    Predaš im popis i oni to skupe umjesto tebe.
    Ta usluga košta 100 kn.
    I ništa nije besplatno; ni dostava, ni montaža, kao ni ovo skupljanje po skladištu.

  18. #18
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,412

    Početno

    a Mickea i dalje nema
    slom živaca ću dobiti

    Proizvod: MICKE Radni stol+odlaganje, Robna kuća: Zagreb


    Ovaj proizvod nije na zalihi u robnoj kući. Trenutno nije poznat datum dolaska na zalihu.

  19. #19
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,801

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Imaju oni servis i za to.
    Predaš im popis i oni to skupe umjesto tebe.
    Ta usluga košta 100 kn.
    I ništa nije besplatno; ni dostava, ni montaža, kao ni ovo skupljanje po skladištu.
    100 kn je dobra cijena da netko nesto pokupi. Gdje je ta stavka u njihovim cjenicima?

  20. #20
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,926

    Početno

    Citiraj S2000 prvotno napisa Vidi poruku
    100 kn je dobra cijena da netko nesto pokupi. Gdje je ta stavka u njihovim cjenicima?
    Evo, tu su sve usluge http://www.ikea.com/ms/hr_HR/service-offer/index.html

  21. #21
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,100

    Početno

    Pitanje za zavjese vi koji ste bili.. Gledam ovdje http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/ca...ng_room/10654/ i piše recimo zavjese 1 par- 149kn.. Jel moguće da je to za par zavjesa, dakle dvije? Mislim, tako piše, vjerojatno jest tako, samo ja ne mogu vjerovat

  22. #22
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,412

    Početno

    da, dvije polovice
    dva dijela

  23. #23
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,100

    Početno

    Pf, Ikea, here I come!

  24. #24

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    upute za slaganje su odlične. sve je precizno navedeno, korak po korak. od alata je potrebno imati odgovarajući odvijač. silveran klupu za odlaganje smo jučer sastavili moj sin i ja. on ima 7 godina a ja sam početnik. nije mogao čekati da tata dođe s posla. morali smo malo šarafiti.
    iverica je jako lagana i vjerojatno podložna oštećenjima, ono što je drveno je čvršće.

  25. #25
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    evo, ležim i gledam katalog. Sline mi cure. Za namještaj nisam sigurna - ali popratni program im je strava - već sam u glavi promjenila tepihe, lampe i u kuhinji mi vise lijepe pregače i nove kuhinjske krpe. Ako sa trudnoćom sve bude bilo ok - uputit ću se u ikeu u stuć nešto kunica.

  26. #26
    macaklinka? avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Krasno, Velebit
    Postovi
    84

    Početno

    Evo da i ja uletim, nakon što već neko vrijeme čitam i guštam.

    Ma nije Ikea Mercedes, al ono što ja volim, to je puno netretirano drvo i čiste linije. I ludi uzorci i rješenja za male prostore.

    J naravno, gnječilica za češnjak. A pikiram i onaj dvosmjerni ribež sa spremnikom, ima li itko??

    Ja sam svoj cijeli stan sama sastavila, meni je to super zabavno, kao slaganje lego kockica po shemi. Vraća me u djetinjstvo

  27. #27
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,526

    Početno

    Ja imam ribez sa spremnikom. Bezveze jer dok ribas hrpa tog ispadne van.

  28. #28
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,535

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja imam ribez sa spremnikom. Bezveze jer dok ribas hrpa tog ispadne van.
    super da si napisala
    mislila sam ga kupiti, a sad ga brisem s popisa

  29. #29
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,412

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja imam ribez sa spremnikom. Bezveze jer dok ribas hrpa tog ispadne van.
    to smo skupa kupile
    koma je
    nikad ništa nisam uspjela naribati
    tup i glup

  30. #30

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    kakvi su vam ručnici i posteljine ??? kupio tko?

  31. #31

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,530

    Početno

    Citiraj iva1602 prvotno napisa Vidi poruku
    kakvi su vam ručnici i posteljine ??? kupio tko?
    Posteljine su im extra kvalitetne, to bez sumnje. Ručnike nikada nisam kupovala kod njih.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    što želiš s njom ribati? MM ne podnosi koru od rajčice a rajčicu voli pomješati s malo maslinovog ulja,posoliti pa tunkati. u tu svrhu, taj ribež je odličan. pere se u perilici i ne hrđa.

  33. #33
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,926

    Početno

    Citiraj iva1602 prvotno napisa Vidi poruku
    kakvi su vam ručnici i posteljine ??? kupio tko?

    Odlični su.

  34. #34
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    gledam kuhinjske krpe niti tri kune! pa gdje to ima? Dođe mi da zašvikam svoje stare i kupim hrpu po tri kune za komad i jedno dva, tri para onih "skupih". I kupaonski tepisončići su im jeftini (mali bjeli 9 kuna za po sobama i apartmanima)

  35. #35
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,735

    Početno

    Citiraj Optimisticna prvotno napisa Vidi poruku
    gledam kuhinjske krpe niti tri kune! pa gdje to ima? Dođe mi da zašvikam svoje stare i kupim hrpu po tri kune za komad i jedno dva, tri para onih "skupih". I kupaonski tepisončići su im jeftini (mali bjeli 9 kuna za po sobama i apartmanima)
    Ti jeftini tepihici za kupaonu nisu bas nesto. Ispod jmaju neku gumu koja se trusi nakon pranja u ves masini ( ne odmah , ali nakon godinu dvije ).

  36. #36
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    koliko para toliko muzike. bar za 9 kuna godinu dana izgleda ok a onda u smeti kako kaže moj svekar.

  37. #37
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,629

    Početno

    Meni nije niš ispadalo... ali mi je bio malo pretup... Koristila sam ga jedino za sir... onak praktično, a onda sam našla jedan ljepši s drvenim postoljem, pa sam ovog eliminirala.

  38. #38
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    imam pitanje..... naša Ikea i Slovenska.... sve je to isto ili baš i nije? (kao što npr lidl nije tu i tamo isti po programu)

  39. #39
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,788

    Početno

    Slovenci imaju IKEU

    Meni osobno je ista kao i sve dr. ikee koje sam posjetila, a vidjela sam ih u par dr. drzava. mada mi je bilo zanimljivo kako je jedna gospodja objasnjaval da ova nasa nije ni do koljena onoj u Grazu i da je prvi i zadnji put u ovoj, po sve sto treba ona ce ici u Graz
    Posljednje uređivanje od spajalica : 31.08.2014. at 20:14

  40. #40
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Slovenci imaju IKEU

    Meni osobno je ista kao i sve dr. ikee koje sam posjetila, a vidjela sam ih u par dr. drzava. mada mi je bilo zanimljivo kako je jedna gospodja objasnjaval da ova nasa nije ni do koljena onoj u Grazu i da je prvi i zadnji put u ovoj, po sve sto treba ona ce ici u Graz
    izvinjavam se Italija

  41. #41
    macaklinka? avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Krasno, Velebit
    Postovi
    84

    Početno

    Dal pričamo svi o istom ribežu?

    http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/40152157/ ?
    Rasplinuli ste mi snove, ovaj ima kao noževe u oba smjera, pa sam mislila kako ću ribati duplo brže!

    Svašta ja ribam: sir, tikvice, mrkve, ciklu, jabuke, limun.. al mrzim kad mi frca okolo!

  42. #42
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,865

    Početno

    Moguće da pričaju o ovom http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/50153180/ to sam i ja imala, bezveze.

  43. #43
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,412

    Početno

    da, ovaj mimin
    koma
    ali mislim da je koštao 2 eura, pa ok
    ribež sam bacila, ostala mi kutijica s poklopcem za dječje doručke u autu

  44. #44
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,735

    Početno

    Imam ovaj vec 15 godina , i riba bez greske. http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/66916200/

  45. #45
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,788

    Početno

    i moj je ovakav kao kod sirius, ne znam koliko ga godina imam, ali pere se u perilici, sjaji jos uvijek kao prvog dana.

  46. #46
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,735

    Početno

    Je, i moj ide u perilicu. I jos uvijek je ostar.
    retro dizajn se i tako vratio u modu, pa sam sad i u trendu.

  47. #47
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,788

    Početno

    ma da? sad smo IN

  48. #48
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,629

    Početno

    Meni je ovaj od Sirius totalna koma.
    Bolji mi jedan od tko zna kud i tko zna kad... valjda iz lokanog dućana pred 20 godina....

  49. #49
    lukab avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,125

    Početno

    ja kupila ovaj crni sa spremnikom i jako sam zadovoljna jer mi fino skupi i sok od ribanja (recimo kad ribam bebi jabuku ili krušku) i ne skupljam ostatke po cijeloj kuhinji...
    samo se morate sjetit okrenut spremnik na pravu stranu :pametna s faksom:

  50. #50

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Ja imam neki tipa što ga je Mima stavila. Samo kad sam ja kupovala išla su dva u paketu, Svaki je imao drugačiji ribež. Nije tup, no nije da bez njega ne mogu. Više koristim obični bez spremnika.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •