Stranica 26 od 36 PrviPrvi ... 162425262728 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,251 do 1,300 od 1758

Tema: Ikea

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Ja se ne mogu zamisliti bez staklenih poklopaca. Imam samo jedan koji nije stakleni i zivcira me jer ga moram dizati da provjerim situaciju unutra. Meni se zamagle na pocetku onda se sami odmagle, prije nego prokuha.

    Ps nisu ikea, nego neki drugi...
    Posljednje uređivanje od bella77 : 02.04.2016. at 20:36

  2. #2
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,629

    Početno

    Različiti smo. A i mijenjamo se.
    Kad sam tek počela kuhati, tamo negdje s 20, u tvornici stakla u Puli kupila sam skroz staklenu rajnglu. Ful dekorativnu, ljepšu od bilo koje vatrostalne posude do tad vidjene.
    I rado sam kuhala u njoj. Prošlo me.

  3. #3
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Kupila sam jedan lonac iz linije 365+ sa staklenim poklopcem, oprala ga u perilici i ostaje voda ispod ručke, između metala i stakla, a to me živcira.

    + im je što su rubovi poklopca bez metala.
    Posljednje uređivanje od Optimist : 05.04.2016. at 22:18

  4. #4
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    E to je i meni koma...imam tri lonca s tim takvim poklopcima ( nisu Ikeini) i svaki put nakon pranja moram malo odvrnuti ručku pa iscijedit vodu pa zavrnuti...ako to ne napravim onda se pomalo cijedi u ladici

  5. #5
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,629

    Početno

    Ima netko ovaj krevet?

    http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/80253809/

    Zanima me koliko je čvrst.

  6. #6
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,473

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Ima netko ovaj krevet?

    http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/80253809/

    Zanima me koliko je čvrst.
    imamo mi! čvrst je dovoljno da se već 4 godine dijete stalno vera po njemu, skače s njega i slično. i ne samo ona, već i frendovi koji dođu na igru

  7. #7
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,629

    Početno

    Citiraj kudri prvotno napisa Vidi poruku
    imamo mi! čvrst je dovoljno da se već 4 godine dijete stalno vera po njemu, skače s njega i slično. i ne samo ona, već i frendovi koji dođu na igru

    Eh, nisam vidjela tvoj odgovor.
    Hvala.
    Je li dovoljno čvrst i za odraslu osobu?

  8. #8
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,865

    Početno

    Meni se dva puta u životu dogodilo da mi se stakleni poklopac rasprsnuo u komadiće za vrijeme kuhanja ??

  9. #9
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Mima, kakva ti to bombasticna jela pripremas?

  10. #10
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    12,066

    Početno

    Napravila sam popis nadajući se da će mi pisati na kojem se odjelu, u kojem redu što nalazi.
    Sada vidim samo za dva, od kojih deset, to piše, a za ostalo "pitajte djelatnike".

  11. #11
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Prosvijetlite me, molim vas.
    Kupili smo krevet djetetu, ne mareći za podnicu jer je pisalo da je skupa s krevetom. Na skladištu je krevet bio u dva paketa, no kod kuće podnici ni traga. Jesmo li podnicu trebali negdje podići kao treći paket ili je njihova greška?
    Posljednje uređivanje od palčica : 15.05.2016. at 06:44

  12. #12
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,735

    Početno

    Citiraj palčica prvotno napisa Vidi poruku
    Prosvijetlite me, molim vas.
    Kupili smo krevet djetetu, ne mareći za podnicu jer je pisalo da je skupa s krevetom. Na skladištu je krevet bio u dva paketa, no kod kuće podnici ni traga. Jesmo li podnicu trebali negdje podići kao treći paket ili je njihova greška?
    Lako moguce da ste podnicu sami trebali uzeti . ( mi smo kupovali ormare, pa se sjecam da smo dio stvari skupljali sami, a dio su nam dali u skladistu).

  13. #13
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Lako moguce da ste podnicu sami trebali uzeti . ( mi smo kupovali ormare, pa se sjecam da smo dio stvari skupljali sami, a dio su nam dali u skladistu).
    Tnx. Cekam i njihov odgovor. Imam racun pa će nam, nadam se, dati da je naknadno pokupimo. U protivnom ćemo je kupovati. Dimenzije su takve da ih u Ri nema za kupiti. Srećom, mm ide službeno za vikend u Zg.

  14. #14
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    35,390

    Početno

    jeste li možda dobilo ovo sa strane https://www.google.hr/search?q=podni...LVFy_F0CLAM%3A , to je rol on podnica , to dosta njih zna staviti ( ne znam dal i ikea evo jedne kaj piše da je ikea https://www.google.hr/search?q=ikea+...mmAAN0ARcPM%3A)

  15. #15
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Ne jelena, nema podnice. Znam što je podnica.

  16. #16
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    A o kojem se točno krevetu radi?
    Jer piše ti na webu točno za svaki proizvod u koliko paketa je zapakiran i dimenzije paketa..ja uvijek to prije pogledam da znam hoce li nam stati u auto kad su velike stvari u pitanju..
    Ako je flaxa-on ima 3 paketa.

  17. #17
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Sad vidim. Kod dimenzija pakovanja na webu (koje nikada ne gledam) piše da ima 3 pakovanja. Te letvice su valjda na nekom drugom mjestu bile skladištene.
    Dobro, bar sam si odgovorila. Nije nerješivo.
    Posljednje uređivanje od palčica : 15.05.2016. at 07:37

  18. #18
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Nije. Baš je na skladištu pisalo u dva paketa - kutija 1 i kutija 2 s kričavim žutim naljepnicama s brojem. Zato sam i mislila da je sve unutra.

  19. #19
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Pogledaj na webu dok čekas njihov odgovor.. Kad otvoriš taj krevet klikni na podaci o proizvodu i tamo ti piše u koliko paketa je zapakiran..

  20. #20
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    U isto vrijeme

  21. #21
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Hvala ženske!
    Prvi Ikea krevet. Sad ćemo bar znati.

  22. #22
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Ne brini, nisi jedina koja je naučila na takav način i mm je isto tako kupovao pa nije uzeo fronte ladica pa se vraćao..od tad mu pišem na papir koji proizvod i koliko paketa ima...

  23. #23
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    U međuvremenu iz Ikea-e: podnica se zasebno kupuje.
    Posljednje uređivanje od palčica : 15.05.2016. at 16:38

  24. #24
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    35,390

    Početno

    onda pitaj tam nekog ako ima takvu ili odma kupi lamelnu

  25. #25
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    12,066

    Početno

    Otvorili su webshop.

  26. #26

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Otvorili su webshop.
    Ali na zalost s nenormalnim cijenama dostave. Minimalni iznos je 179 kn! Dok ne prilagode cijene dostave nikakve koristi za mene od web shopa za sitnice koje sam ovim putem namjeravala kupovati.

  27. #27
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    12,066

    Početno

    Citiraj Aurora* prvotno napisa Vidi poruku
    Ali na zalost s nenormalnim cijenama dostave. Minimalni iznos je 179 kn! Dok ne prilagode cijene dostave nikakve koristi za mene od web shopa za sitnice koje sam ovim putem namjeravala kupovati.
    Ja imam poduži spisak pa to neće biti problem. A razumijem da im je dostava puno jer onda njihovi radnici moraju lutati po halama i odrađivati ono što bi kupac inače sam.
    Citiraj angel 1 prvotno napisa Vidi poruku
    I u Njemačkoj su im cijene dostave nenormalno velike.. Čitala sam jednom negdje da im je to politika firme tj njima je cilj da ljudi dođu u dućan, a ne da ciljano naruče preko weba jer kad dođu u dućan onda će ih privući da kupe jos i ovo i ono što ustvari nisu ni mislili.. Zato je i dućan smišljeno složen tako kako je -labirinti te vode okolo da dobiješ ideje.. A te sitnice su svugdje i cijene su tak formirane i jesu jeftine, ali se onda tih sitnica nakupi
    A mene upravo to odbija.
    Tako i DM kad preurede i promijene raspored, a to su znali raditi i u Dioni, samo postanem frustrirana i onda izjurim van prije nego sam namjeravala.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 20.05.2016. at 23:58

  28. #28
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Jel nedjeljom dopodne velika guzva u ikei?

  29. #29
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,629

    Početno

    Citiraj ki ki prvotno napisa Vidi poruku
    Jel nedjeljom dopodne velika guzva u ikei?

    Je.
    Petak navečer je najbolje vrijeme za shopping.

  30. #30
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    I u Njemačkoj su im cijene dostave nenormalno velike.. Čitala sam jednom negdje da im je to politika firme tj njima je cilj da ljudi dođu u dućan, a ne da ciljano naruče preko weba jer kad dođu u dućan onda će ih privući da kupe jos i ovo i ono što ustvari nisu ni mislili.. Zato je i dućan smišljeno složen tako kako je -labirinti te vode okolo da dobiješ ideje.. A te sitnice su svugdje i cijene su tak formirane i jesu jeftine, ali se onda tih sitnica nakupi

  31. #31
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    ki ki, je, kao i subotom. Super za web.

  32. #32
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    35,390

    Početno

    Si slozila krevet?

  33. #33
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Dosli maloprije iz ikee...nije velika guzva

  34. #34
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    12,066

    Početno

    Stigle stvari. Sa svime sam super zadovoljna osim jastukom, za koji je pisalo da je tvrdi, a zapravo je običan jastuk.

  35. #35
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    12,066

    Početno

    Uzela ovo i nisam pazila da ide samo na glatke površine, a mi u kupaoni imamo mat reljefne pločice i ne ide, a veselila sam se da ću napokon imat gdje objesiti stvari. Aaaa http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/50249381/

  36. #36
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    33,153

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Uzela ovo i nisam pazila da ide samo na glatke površine, a mi u kupaoni imamo mat reljefne pločice i ne ide, a veselila sam se da ću napokon imat gdje objesiti stvari. Aaaa http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/50249381/
    Kakva su ti vrata? Imaš li rub prozorske daske? DOnji rub špigla?

  37. #37
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    12,066

    Početno

    Ma ne. Ništa od toga. Na vratima i špiglu mi ne treba i samo bi smetalo, a prozor je neki za*u*ac.

  38. #38
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,629

    Početno

    Da te utješim... i ja sam napravila istu grešku... kad sam kasnije prenamijenila taj držač i smjestila ga na glatke pločice, nakon par dana je otpao.

  39. #39

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    859

    Početno

    Meni je zalijepljen na pločice kraj kade jedno dvije godine, i pun je šampona i svega za tuširanje i jako je čvrst.
    Bas sam iznenađena Mojca, iako sam i sama mislila da nis to nece držati.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  40. #40
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,629

    Početno

    I mene je iznenadilo, valjda nisam ispravno montirala.

  41. #41
    rutvica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    436

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    I mene je iznenadilo, valjda nisam ispravno montirala.
    ja ih imam u kupaonici također dugo i nose teške stvari. možda bude nekom korisno: sjećam se kod montaže da mi je prva stalno otpadala. onda sam ekšli pročitala upute u kojima piše da se mora oprati i ostaviti da se osuši. učinila to s drugom i drži. učinila s prvom i drži. i tako već dugo

    PS glatke su pločice ofkors

  42. #42
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,629

    Početno

    Citiraj rutvica prvotno napisa Vidi poruku
    ja ih imam u kupaonici također dugo i nose teške stvari. možda bude nekom korisno: sjećam se kod montaže da mi je prva stalno otpadala. onda sam ekšli pročitala upute u kojima piše da se mora oprati i ostaviti da se osuši. učinila to s drugom i drži. učinila s prvom i drži. i tako već dugo

    PS glatke su pločice ofkors

    Pročitala sam upute i postupila po prema njima, čak i dulje ostavila bez opterećenja. Nije pomoglo.
    Možda su pločice preglatke.

  43. #43

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,824

    Početno

    meni jedna takva vješalica drži već dugo, druga otpada konstantno...

  44. #44
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,357

    Početno

    Preuredujem kupaonicu...da li su ok Ikeine pipe? Da li ih netko ima duze vrijeme da moze reci kakve su?

  45. #45
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,266

    Početno

    Imala sam ikea pipu. Nakon godinu dana smo morali kupiti novu.
    Moje misljenje je da njihove pipe nisu za zagrebacku vodu punu kamenca.

  46. #46
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,768

    Početno

    Zna li netko, ove nedogradnje za radne stolove, Pahl i Micke (http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/30306495/)
    mogu li se spojit i na neki drugi radni stol ili idu samo na njihov stol istog imena?

  47. #47
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    862

    Početno

    Mi imamo micke slozenu na homemade stol, i sve oke.

  48. #48
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,768

    Početno

    Super, tnx, nadala sam se tom odgovoru

  49. #49
    lovely___love avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    185

    Početno

    Pitanje za vlasnike Micke radnih stolova-sto je kantovan abs-om ? Nije nešto bezveze? Odgovarao bi nam zbog dimenzija,razmišljamo da ga naručimo jer kod nas Ikea u fazi kamena temeljca,a opet ne svidja mi se što ne mogu uživo da ga pogledam

  50. #50
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,053

    Početno

    Nisam vlasnik micke stola, ali kantiran s ABS mislim da znači da na rubovima daske nema lijepljenu traku (to se inače može peglom zalijepiti), nego je "strojno gore stavljena". To je puno čvršća i bolja opcija.
    Znači namjestaj nije od punog drva nego prešana iverica, iverpan, ili tako nešto i ona na rubovima nema izgled drva, nego se stavlja ta "zaštitna traka" - kantira se.
    https://www.google.hr/search?q=kanti...hTN8QyfWQNM%3A
    Posljednje uređivanje od Anemona : 11.08.2016. at 14:51

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •