Da li je netko bio?


Zadovoljan?
Mišljenje o tome?


Razmišljam o njemu. Test je skup (bolesno skup) - 3100 do 3600 kn, ovisno o labu.


Znam da se radi o "nategnutoj teoriji", ali,...


Radila bih ga iz razloga:
1.) imam neki dermatitis na ruci godinama, koji je prvo klasificiran kao kontaktni, ali očito je i reakcija na neku hranu
2.) kad pojedem nešto krivo (nemam pojma što) bukne mi na licu, nekoliko vrlo svrbljivih mjesta s crvenim flekicama/prištićima
3.) Hašimoto - izbacila sam gluten prije više od 2 mjeseca, ne vidim neko poboljšanje, nalazi lošiji, kg ne idu dolje,... očito mi smeta još nešto, vjerojatno mlijeko, ali stvarno nemam snage/volje na blef izbaciti i sve mliječno, a nemam pojma da li mi smeta

Imam i brdo simptoma napuhnutost i slično.


Ovo je potez očajnika, nakon što sam se budila cca 30 puta po noći od dermatitisa na rukama koji je odlučio buknuti istovremeno s kombinacijom na licu. Ne mogu više. Luda sam.


To mi je zadnja slamka spasa. Meni nije problem odricati se milijon stvari u prehrani, ako vidim neki smisao, ovako na blef, stvarno ne mogu više pogađati.


Imam jedino iskustvo bliske osobe.


Išla je na test, držala se 6 mjeseci strogo po njemu i njoj je dobro. Ona ima ogromna poboljšanja, imala je stvarno groznu situaciju,...
S time da smatram da je ipak proučila sve skupa prilično dobro,... razumije se u problematiku.


Da je manja cijena, odmah bih otišla, ovako se premišljam.