Na sniženju 899,00kn (kupila sam ga po zimi) super lagan za vožnju, uopće se ne umorim, čak sam se neki dan vozila po mokroj cesti i nisu mi leđa bila zaspricana (jer nemam blatobrane, ne volim ih) bila sam oduševljena.
Na sniženju 899,00kn (kupila sam ga po zimi) super lagan za vožnju, uopće se ne umorim, čak sam se neki dan vozila po mokroj cesti i nisu mi leđa bila zaspricana (jer nemam blatobrane, ne volim ih) bila sam oduševljena.