Na sniženju 899,00kn (kupila sam ga po zimi) super lagan za vožnju, uopće se ne umorim, čak sam se neki dan vozila po mokroj cesti i nisu mi leđa bila zaspricana (jer nemam blatobrane, ne volim ih) bila sam oduševljena.