Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Svrbez u uhu

  1. #1
    rayna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    U svom :)
    Postovi
    1,103

    Početno Svrbez u uhu

    Vec duze vrijeme svrbi me desno uho, skroz negdje duboko, bas jako. Dr.sam cula samo telefonski i rekla da kapam s acidi borici. Jesam, ali i dalje je isto. Probala sam na stapic staviti malo plimycola, ne pomaze. Sad mi je dr.na godisnjem. Sto da radim?

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,350

    Početno

    Probaj kapati uljnim kapima - imaš namjenskih, baš za uho. Mi koristimo Cerustop, ali ima i drugih, neke su na bazi parafinskog, neke na bazi biljnih ulja (maslinovo).

    Ima i namjenskih kapi za uho za plivače, koji imaju smetnje zbog izloženosti kloru. MOžda bi ti to pomoglo: http://www.ljekarnasdz.hr/Galenskila...pi-za-uho.aspx

  3. #3
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    po mom iskustvu kad me zasvrbi uho a ja idem čačkati onda baš postane teško podnošljivo koliko svrbi. Kad se suzdržim od čačkanja i češkanja, onda obično prođe. Nadam se da nije ništa ozbiljno u tvom slučaju.

  4. #4
    rayna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    U svom :)
    Postovi
    1,103

    Početno

    Peterlin hvala, nakapala sam parafinsko i kao da je bolje, ali bilo je perioda kad me nije 2-3 sata svrbilo i onda je opet počelo. Vidjet ću dalje, kapat ću još jednom danas.

    Optimistična, da baš tako, pošto svrbi baš jako, jako, znala sam se tako češkati da je bilo nepodnošljivo, čak me znalo i zaboljeti nakon tog. Kad se uspijem suzdržati, a to je rijetko, onda kao da prođe samo od sebe. Ali kažem, nije baš lagani svrbež nego žešči

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Citiraj rayna prvotno napisa Vidi poruku
    Peterlin hvala, nakapala sam parafinsko i kao da je bolje, ali bilo je perioda kad me nije 2-3 sata svrbilo i onda je opet počelo. Vidjet ću dalje, kapat ću još jednom danas.

    Optimistična, da baš tako, pošto svrbi baš jako, jako, znala sam se tako češkati da je bilo nepodnošljivo, čak me znalo i zaboljeti nakon tog. Kad se uspijem suzdržati, a to je rijetko, onda kao da prođe samo od sebe. Ali kažem, nije baš lagani svrbež nego žešči
    samo nemoj guglati earwax removal

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    285

    Početno

    ako me svrbi uho, znam da će me početi grlo boljeti.

  7. #7
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Mene je svrbilo... a nakon toga se razvila upala zvukovoda.
    Nek ti dr. to pogleda.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •