ekoi ne bih ništa pojašnjavala
mislim da je bespotrebno
ne volim agresiju ni u kojem slučaju
ovo o čemu ti pišeš je sasvim drugačija tema
I drago mi je da se riješila na takav način
ekoi ne bih ništa pojašnjavala
mislim da je bespotrebno
ne volim agresiju ni u kojem slučaju
ovo o čemu ti pišeš je sasvim drugačija tema
I drago mi je da se riješila na takav način