Slazem se. Ja sam samo htjela da pokusa zaspati bez sise i da spava u svom kreveticu (odmah do naseg kreveta), ali je to rezultiralo uzasima i nespavanjem. Odustali smo jer nije imalo nikakvog smisla na inzistiranju. Svi smo bili satrani. Sad je kompromis krevetic bez jedne stranice naslonjen na nas krevet, ali se vrlo brzo prebaci natrag u nas krevet.

Nisam ni mislila prekinuti dojenje nego bih vrlo rado da to nocno nasisavanje prestane. Bar da se smanji. Malo. Ok mi je i budjenje po noci, ali kad me maltretira svaku noc po par sati, malo mi je dosta. Jos se poklope zubi, prehlade, mjesec u dvoristu i los horoskop... To vec traje bar 3 mjeseca, a inace nije bas neki spavac. Jos smo obje bile bolesne. I ona i ja 41 C
Idem na spavanje svaku vecer u 7 jer se ona budi svakih pola sata i trazi sisu. Ne da mi se ici gore-dolje cijelu vecer. Veceras sam bila pocascena pa je spavala skoro sat vremena prije prvog budjenja. Nisam znala sto bih s poklonjenim vremenom pa sam iskapila jednu bezalkoholnu pivu. Sad me kaznjava opet
Srecom, citam Knausgaarda i stotine stranica Njegove borbe. Totalno prikladno.