Stranica 46 od 282 PrviPrvi ... 3644454647485696146 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,251 do 2,300 od 14074

Tema: Gimnazije i srednje škole

  1. #2251
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Jasno.

    A radne bilježnice? Ispunjene? Nama su i to oteli.
    Morali su dati u stari papir. Zato i žicam ispunjene radne iz geografije i fizike od 8. za kćer. Ali nemam sreće.

  2. #2252
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Spajalica i ostali:
    Vrtić je za moje dijete koštao 800kn i zato nije išla u vrtić jer to nisam tada mogla platiti.
    Naknade za novorođenće nije bilo, a sada je 1000 kn jednokratno.
    Od prireza u Zagrebu se sigurno ne financira ni "vaš" Nano, Zet kao ni vrtići i ostalo jer je to naprosto premala lova.
    Ali zato da od tvrtki koje su se sve redom usidrile u Zg i tamo plaćaju porez na dobit.
    Da se ukine lokalna samouprava onda bi i Bandić bio manje darežljiv.
    Ne bi sigurno kupovao glasove na taj način i darivao Vukovarce...
    Itd
    Ne da mi se.
    Ne svađa mi se.
    Over and out.

  3. #2253
    dodagoda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    356

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    po ovom spajaličnom bi ispalo da imate pravo na subvenciju vlaka, gdi piše kak do subvencije vlaka doći?
    koliko ja znam školarci imaju pravo na državnu subvenciju 75%. Prijateljičina kćer ide iz ZG u školu u Zabok i plaća pokaz za vlak oko 90 kn.

  4. #2254
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,734

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Spajalica i ostali:
    Vrtić je za moje dijete koštao 800kn i zato nije išla u vrtić jer to nisam tada mogla platiti.
    Naknade za novorođenće nije bilo, a sada je 1000 kn jednokratno.
    Od prireza u Zagrebu se sigurno ne financira ni "vaš" Nano, Zet kao ni vrtići i ostalo jer je to naprosto premala lova.
    Ali zato da od tvrtki koje su se sve redom usidrile u Zg i tamo plaćaju porez na dobit.
    Da se ukine lokalna samouprava onda bi i Bandić bio manje darežljiv.
    Ne bi sigurno kupovao glasove na taj način i darivao Vukovarce...
    Itd
    Ne da mi se.
    Ne svađa mi se.
    Over and out.
    zasto mene prozivas? pa ne palacm ja prirez u ZGB niti koristim njegove blagodeti. ja sam samo napisala cinjenice. al se ne uzrujavam oko toga sto neki imaju a drugi nemaju.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 01.09.2016. at 13:28

  5. #2255
    dodagoda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    356

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Morali su dati u stari papir. Zato i žicam ispunjene radne iz geografije i fizike od 8. za kćer. Ali nemam sreće.

    ja imam od male od pretprošle godine to negdje pospremljeno.Njima su samo knjige uzimali-radne ne. Koji izdavač ti treba?

  6. #2256
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj dodagoda prvotno napisa Vidi poruku
    ja imam od male od pretprošle godine to negdje pospremljeno.Njima su samo knjige uzimali-radne ne. Koji izdavač ti treba?
    Poslala pp.

  7. #2257

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Vans
    Moja hoće novi ruksak i to baš taj. Malo smo ih gledale i čini m se da promoče na kiši. Imaš iskustva s tim ?

  8. #2258
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    Moja hoće novi ruksak i to baš taj. Malo smo ih gledale i čini m se da promoče na kiši. Imaš iskustva s tim ?
    Svi gimnazijalci koji drže do sebe imaju Vans ruksak, onaj kockičasti, crno-bijeli ili crno sivi .

    Kupila sam joj ga jer ga je silno željela, premda mi se nije činio bogznakako izdržljiv.
    Nosila je u njemu tonu knjiga cijelu godinu, a igrom slučaja, ponekad sam ga ja teglila doma jer je ona jurila dalje u glazbenu, vjeruj mi da sam ga jedva nosila...
    I još ga je ovog ljeta vukla sim-tam za raznorazne potrebe koje nemaju veze sa školom.
    Nije mu apsolutno ništa, još uvijek je odličan i izgledom i izdržljivošću.
    Što se tiče kiše, ona nije od onih koji nose sa sobom kišobran, tako da je zher i pokisao x puta.
    Knjige smo vratili u školu kao nove .

  9. #2259
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,658

    Početno

    Daj, znaci moja je kupila "krivi" uzorak? no ona je jos OŠ. Meni su se svidjali neki s fora uzorkom al mi je objasnila da bi joj se takav brzo prestao svidjati, pa je odabrala neki plavi, ala traper.

  10. #2260
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,990

  11. #2261

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Svi gimnazijalci koji drže do sebe imaju Vans ruksak, onaj kockičasti, crno-bijeli ili crno sivi .

    Kupila sam joj ga jer ga je silno željela, premda mi se nije činio bogznakako izdržljiv.
    Nosila je u njemu tonu knjiga cijelu godinu, a igrom slučaja, ponekad sam ga ja teglila doma jer je ona jurila dalje u glazbenu, vjeruj mi da sam ga jedva nosila...
    I još ga je ovog ljeta vukla sim-tam za raznorazne potrebe koje nemaju veze sa školom.
    Nije mu apsolutno ništa, još uvijek je odličan i izgledom i izdržljivošću.
    Što se tiče kiše, ona nije od onih koji nose sa sobom kišobran, tako da je zher i pokisao x puta.
    Knjige smo vratili u školu kao nove .


    Steta sto ovaj postojeći ne može MM naslijediti, njegov se raspao pa si mora kuputi novi. Za razlku od njenog tri godine nošenog a još uvijek u odličnom stanju.

  12. #2262

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Mojoj se od onih par u dućanu svidio neki sivi, ali ona je tek osmi razred

  13. #2263

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Moja neće s ovakvim tipom džepa kao što je čokolada stavila. Nego onaj drugi tip, Old skool.

  14. #2264
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    e, baš taj!
    vidite kako čoksa zna

  15. #2265
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,990

    Početno

    To je kad uđu u crno-bijelu fazu. Ako ikad uđu .

  16. #2266
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Potpisujem za Vans ruksak.
    Odličan je.
    Moja ima sa smeđim i crnim kockicama i nosit će ga i ove godine.
    Knjige su joj isto bile kao nove na kraju školske godine.

  17. #2267
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,350

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    e, baš taj!
    vidite kako čoksa zna
    Eh, kako se cure i dečki razlikuju... moj sin je nosio 4 (sada 5) godina stari Explore ruksak uredno u prvom.srednje. Sad smo kupili novi. Kriterij nije uzorak ni marka nego džep za laptop. Nisam našla isti, ali ovakav je nekakav:
    https://www.google.hr/search?q=ruksa...RiZclSvn2RM%3A

  18. #2268

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    To je kad uđu u crno-bijelu fazu. Ako ikad uđu .
    Moja je ušla
    Taj s kockicama ima i s drugim tipom džepa. Ovaj s linka joj se ne sviđa jer ju previše asocira na ruksake za mlađe odnosno postojeći.
    Ne znam koji tip srednjošklci nose

  19. #2269
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    To je kad uđu u crno-bijelu fazu. Ako ikad uđu .
    Uđu, uđu, samo čekaj!

  20. #2270
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    Moja je ušla
    Taj s kockicama ima i s drugim tipom džepa. Ovaj s linka joj se ne sviđa jer ju previše asocira na ruksake za mlađe odnosno postojeći.
    Ne znam koji tip srednjošklci nose
    Srednjoškolci nose upravo ovaj s linka, mislim da je taj i veći od Old skool-a i u njega komotno stanu knjige i bilježnice A4 formata.
    Puno njih.
    Uključujući i laptop, premda ne znam zašto ga, Peterlin, tvoj sin nosi u školu kad je škola dobro opskrbljena računalima...

  21. #2271
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Mi smo na kraju kupili jucer,u nami neki karirani u zelenim tonovima,sa dosta dzepova i cini mi se ok.
    Vans mi je bio preskup,buduci smo i mladjem morali kupiti ruksak,staru torbu je nosio od 1 razreda i sad je prebebasta.
    Oba su kostala petsto i kusur kuna zajedno.

  22. #2272
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,350

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Srednjoškolci nose upravo ovaj s linka, mislim da je taj i veći od Old skool-a i u njega komotno stanu knjige i bilježnice A4 formata.
    Puno njih.
    Uključujući i laptop, premda ne znam zašto ga, Peterlin, tvoj sin nosi u školu kad je škola dobro opskrbljena računalima...
    Laptop mu ne treba za nikakvu informatiku nego za dramsku.

  23. #2273
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,658

    Početno

    Decki su toliko jednostavniji da smo mi samo kupili torbu za prvi razred OŠ. Poslije je nosio reklamne. E sada ipak zeli ruksak. Kaj i decki nose Vans u srednjoj?

  24. #2274
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Decki su toliko jednostavniji da smo mi samo kupili torbu za prvi razred OŠ. Poslije je nosio reklamne. E sada ipak zeli ruksak. Kaj i decki nose Vans u srednjoj?
    Naravno.
    Vans ruksaci su unisex

    Btw, koji je F. razred, e?

  25. #2275
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,658

    Početno

    Aha. Raska mu je iz matke.

  26. #2276
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Aha. Raska mu je iz matke.
    Znam onda

  27. #2277
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,658

    Početno

    U razredu su jos dvojica iz skole, a jednom su roditelji moja generacija MIOCa. To mi je vec frendica rekla - ima puno djece ciji su roditelji bili đaci škole

  28. #2278
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,658

    Početno

    I kakvi su dojmovi nakon prva dva dana?

    moj ne priča puno, al veli da je OK

  29. #2279
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    moj nikoga u razredu ne zna, da su mu svi bezveze i da je osuđen na 4 godine dosade , a profesori da mu se čine super. bar nešto

  30. #2280
    Kanga avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,982

    Početno

    moj isto kao cvijetin, uz iznimku da su i profesori bezveze . i samo 8 cura u razredu

  31. #2281
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Uđu, uđu, samo čekaj!
    Ooooo da. Kod nas se ni po doma više ne nose neke druge boje, ne daj bože da ju netko vidi kad izađe na dvorište.

  32. #2282
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,658

    Početno

    Citiraj Kanga prvotno napisa Vidi poruku
    moj isto kao cvijetin, uz iznimku da su i profesori bezveze . i samo 8 cura u razredu
    kod mog 9

    zna dvojicu u razredu iz OŠ, a veli da su mu neka druga dvojica OK. Za profesore kaže da su OK, a najvažnija, iz kemije, za sada mu se sviđa.
    Već i prije sam načula, a sada mi je i on potvrdio da je iz glazbenog stroga. E sada kako će on s tim pojma nemam, ali baš da se u matematičkoj priča ( a to sam čula od jedne roditeljice) o strogom glazbenom. Znam da mi Forka ne može pomoći jer ima glazbeno nadareno dijete. valjda bu to nekako zgural

  33. #2283
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno

    Citiraj Kanga prvotno napisa Vidi poruku
    moj isto kao cvijetin, uz iznimku da su i profesori bezveze . i samo 8 cura u razredu
    Tako nekako i kod nas, jedino što su dečki ti kojih je deficit.

    Inače, kad se raspitivala kod jedne cure iz kvarta koja ide u istu školu o profesorima i predmetima, ispalo je da su najgori predmeti likovni i glazbeni . Ali, to su sad likovna KULTURA i glazbena KULTURA, nije nacrtajmo macu i otpjevajmo pjesmicu, sad tu treba i učiti.

  34. #2284
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,350

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    I kakvi su dojmovi nakon prva dva dana?

    moj ne priča puno, al veli da je OK
    Moj stariji je tek jutros ispričao da je on sjedio u tehnici (ozvučenje) na priredbi za prvaše. Mogla sam si i misliti... Rekao je da je ravnateljica držala mikrofon predaleko od usta pa ju je trebalo pojačavati, hehehe...

    Nadam se da su tvom sinu prvi dojmovi dobri. Škola je dobro organizirana, ali svejedno, do kraja prvog polugodišta oni troše puno vremena na snalaženje u prostoru. Moj L. lani nije imao nikog poznatog u razredu, ali brzo su se oni snašli i upoznali. Društvene mreže su se za to pokazale jako korisnima...

  35. #2285
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,350

    Početno

    Moj mlađi je sad prvaš u Ruđeru i čini se da su prvi dojmovi dobri. Treba vremena da se to malo slegne, da se razredni kolege upoznaju i da krene nastava za ozbiljno. Za sada tek uče pravila igre. Drago mi je da je tako i da se u školi drži disciplina, jer je u osnovnoj školi ta stavka bila totalno zapuštena. Odahnula sam. Eh, sad, kako će biti dalje - nemam pojma.

  36. #2286
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Mom je super. S njim u razred idu cura i decko iz razreda u os. Ima 18 cura u razredu .
    Razrednik je iz matematike,relativno mlad,svidja mu se.
    Kaze da je ekipa super. Jucer je imao latinski , dobili su the profesoricu,onu koja je vec urbana legeda koliko zagorcava zivot.

    Jedina mu je bed bilo jer je sinoc isao na trening,a ekipa u mcd.

  37. #2287
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,658

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Nadam se da su tvom sinu prvi dojmovi dobri. Škola je dobro organizirana, ali svejedno, do kraja prvog polugodišta oni troše puno vremena na snalaženje u prostoru. Moj L. lani nije imao nikog poznatog u razredu, ali brzo su se oni snašli i upoznali. Društvene mreže su se za to pokazale jako korisnima...
    da, sele se- tu se još nije snašao. ja sam tam bila 4 godine u istoj učionici - išli smo samo na kemiju i, biologiju i inf. u kabinete.

    Pitala sam ga ima li koje Sheldona u razredu - i naravno da ima - neki genijalac koji je prvi u HR u ne znam čemu nije.

    babyboys, za tu legendu čak i ja znam :9

  38. #2288

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,153

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    babyboys, za tu legendu čak i ja znam :9
    Znam i ja za nju, ali znam i da nije tako strašna kako se priča

  39. #2289
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,350

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    da, sele se- tu se još nije snašao. ja sam tam bila 4 godine u istoj učionici - išli smo samo na kemiju i, biologiju i inf. u kabinete.

    Pitala sam ga ima li koje Sheldona u razredu - i naravno da ima - neki genijalac koji je prvi u HR u ne znam čemu nije.

    babyboys, za tu legendu čak i ja znam :9
    Eh, ja sam sad morala ići gledati na internet tko je taj Sheldon...

    Što se tiče seljenja, sve je dobro označeno ali treba naučiti koliko vremena treba da dođeš do određene učionice. Nije sjajno ali ni strašno. Kod toga je moj mlađi sin u prednosti - oni se u Ruđeru ne sele, nego sjede u jednoj učionici osim kad je nastava u laboratorijima. Rekao je "kao u nižim razredima".

    Ali zato nemaju ormariće, a kod starijega uredno imaju. Oprema za tjelesni stoji u školi, ne treba ju svaki put tegliti. Četkica za zube stoji u lockeru, kao i sklopivi kišobran. Kaj još ima unutra, nemam pojma. Baterija za mobitel, kablovinje i slična krama. Eto - sve ima svoje prednosti i nedostatke.

    Još nešto - mioc i dalje nema kantinu u funkciji, a Ruđer ima - kaže moj mlađi da je lijepa i dobro opremljena.

  40. #2290
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,658

    Početno

    Peterlin, pa moraš pogledti barem poneku epizodu Big banga

  41. #2291
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,350

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Peterlin, pa moraš pogledti barem poneku epizodu Big banga
    Očito.... MM i mlađi sin sigurno znaju, ali ja nemam blage veze (neljubiteljica televizije). Moj stariji isto baš nije fan, taj obožava samo NCIS i Gibbsa.

  42. #2292
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,585

    Početno

    Peterlin, je kantina je sad tamo gdi je nama bila garderoba, pa je malo veći prostor, meni se najviše sviđa ona učiona u prirodi.

    i moj se ne seli, osim na par predmeta , kad se ide na tjelesni onda se zaključa razred i svi idu na igralište.

  43. #2293
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,658

    Početno

    ma ni ja nisam od televizije, ali ponekad bacim oko. i kod nas se gledaju ti razni CSIjevi

    nekak mislim da ipak ovi iz MIOCa gledaju teoriju velikog praska
    Iako sam srela poznanike čija mala je nakon MIOCa otišla na pravo

  44. #2294
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,350

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Peterlin, je kantina je sad tamo gdi je nama bila garderoba, pa je malo veći prostor, meni se najviše sviđa ona učiona u prirodi.

    i moj se ne seli, osim na par predmeta , kad se ide na tjelesni onda se zaključa razred i svi idu na igralište.
    Ako sam dobro zapamtila, kantina je u prizemlju, od ulaza se ide ravno pa desno. Vidjela sam i učionicu u prirodi (svjetlarnik u centru objekta, unutra su sjenice i klupice) i to je baš zgodno kad je neka rupa u rasporedu.

  45. #2295
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,350

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    ma ni ja nisam od televizije, ali ponekad bacim oko. i kod nas se gledaju ti razni CSIjevi

    nekak mislim da ipak ovi iz MIOCa gledaju teoriju velikog praska
    Iako sam srela poznanike čija mala je nakon MIOCa otišla na pravo
    Naša susjeda je nakon mioca otišla na medicinu. I to baš iz ovog smjera u kojem je moj sin (A smjer, opći, sa dva strana jezika).

    Nemam pojma kaj gledaju ostali, ali moj doma voli te policijske serijetine još od osnovne škole. To nije pokupio od srednjoškolskih kolega.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 07.09.2016. at 11:30

  46. #2296
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,585

    Početno

    taj prasak sam gledala davno, pred godinu dve, znam koje je sheldon ili ti Lumen iz Štrumfova


    kod mene je na faksu bio dečko iz mojeg kvarta koji je u osnosnoj mjenjao školu i otišo u dalju klasičnu školu, pa upisao klasičnu srednju i skrasio se na mom faksu.

    Peterlin, je kantina je tam gdi si opisala, nekad je bila kat više ( gdi je sad labos iz fizike), a dole smo mi imali garderobu jer smo u školi morali biti u šlapama

  47. #2297
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,658

    Početno

    često idu na medicinu iz MIOCa.

    ali Sheldon i ekipa su stvarno zabavni - serije je za preporuku

  48. #2298
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Serija je zakon.
    Mi ju stalno gledamo.
    Repriza na reprizu.
    Jedino kaj je sad jako kasno.
    A inače, glazbeni u Miocu, hm...
    Profesorica je jako zahtjevna, ali nije problem imati odličan kod nje.
    Samo treba naučit.
    Lani je tražila da nauče prepoznati trideset skladbi i tko je naučio bez problema je napisao test.
    Tko nije naučio taj je dobio jedinicu.
    Lani je nekoliko djece poslala na popravni.

  49. #2299
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,350

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    često idu na medicinu iz MIOCa.

    ali Sheldon i ekipa su stvarno zabavni - serije je za preporuku
    Nisam rekla da ne valja, ali stvarno nisam znala da to postoji. Pogledat ću, da barem znam o čemu raspravljate, hehehe...

  50. #2300
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,350

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Serija je zakon.
    Mi ju stalno gledamo.
    Repriza na reprizu.
    Jedino kaj je sad jako kasno.
    A inače, glazbeni u Miocu, hm...
    Profesorica je jako zahtjevna, ali nije problem imati odličan kod nje.
    Samo treba naučit.
    Lani je tražila da nauče prepoznati trideset skladbi i tko je naučio bez problema je napisao test.
    Tko nije naučio taj je dobio jedinicu.
    Lani je nekoliko djece poslala na popravni.
    Moj sin je iz glazbenog zasluženo dobio 4... Da sam ga ja ocjenjivala, dobio bi i manje. Napisao je da je Četiri godišnja doba skladao Mozart... Ufff, noge sam mu htjela iščupati iz ležišta, nakon svih tih godina glazbene škole... sramota! A da nije imao doma prilike slušati i Vivaldija i Mozarta, još se ne bih iznenadila. Slažem se s profesoricom. To su elementi opće kulture.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •