Pokazuje rezultate 1 do 50 od 221

Tema: psiholog za velike odbijače dohrane

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    I, da, mislim da tvoj Filip sasvim dovoljno raznoliko jede...nemoj stvarati veći problem nego što je...u knjizi kažu da su djeca u jedenju "erratic", ne znam kako bih sad to prevela..ali ono, jedan dan se dave u nečemu, drugi dan im smrdi.

  2. #2
    bfamily avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    694

    Početno

    Moguće da je visina genetska ali mi smo svi prosječno visoki, i kćer mi isto, doduše svi osim moje mame, ona je malo niža osoba.

    On zna pojesti dosta količinski ali samo hranu koju želi (5 kuhanih namirnica). Znači izbirljivac
    Kad sam počela čitati o SED-u, skužila sam da Noa jede isključivo hranu koja je žute ili bijele boje, što se često spominje baš kao karakteristika tog poremećaja.
    U ovih 3 godine otkako se borimo s prehranom kušao je 3 nove namirnice: kikiriki, bajame i papriku (sirovu).
    Ne mogu vam opisati tu sreću kad je probao nešto novo. No ključno je da se to dogodilo potpuno spontano, bez našem poticanja, nuđenja, ništa...

    Skoro ga uopće više ne nudimo da proba drugu hranu jer nema smisla, time ga samo odgurujemo (npr. ako mu danas predložim nešto novo, on automatski prestaje jesti i ono što voli i taj dan štrajka).
    Uživamo u svojoj hrani, kad je ručak, on ima tanjur kraj nas ali sa svojom hranom.
    Samo s vremena na vrijeme se pitam dali radim grešku ako ga ne nudim, ako ne pokušavam...ah ta nesigurnost.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •