Stranica 34 od 51 PrviPrvi ... 24323334353644 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,651 do 1,700 od 2535

Tema: Prvašići 2015/2016

  1. #1651
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Vec jesam, uhvatila sam moment kad je bio zainteresiran za to sto ja radim i sve mu objasnila, kasnije vidim u prici da je dobro zapamtio
    Al ono, znam ljude koji su dosli do odrasle dobi ne znajuci to, ili gdje ide deterdzent u masini za sudje, a to mi se cini nesto vaznije znati od heklanja

  2. #1652
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,594

    Početno

    važno je to onima koji imaju mašinu za suđe, ja nemam i stvarno ne znam kud bi to išlo, a vjerovatno je slično ko i u vešmašini

  3. #1653
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,487

    Početno

    Moj bi sigurno isao na domacinstvo da ga imaju. Voli kuhinju i sve u njoj. Voli i sivanje i pletenje. I proslo jesen je bas zapilio da ide sa sestrim na sinhro plivanje

  4. #1654
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,594

    Početno

    I jel iso?

  5. #1655
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,375

    Početno

    Za boravkaše je obavezna izvan nastavna aktivnost...od hrpe ponuđenih ipak je domaćinstvo najbolje. Naša škola ima ogroman vrt s povrtnjakom i voćnjakom...već rade svoje proizvode kao što je sok od bazge, čips od jabuka, biljni čaj...tako da mislim da će dio nastave domaćinstva provoditi u vrtu. Jučer se razgovarao s dečkima iz razreda i saznao da neće biti jedini dečko na domaćinstvu .

  6. #1656
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,375

    Početno

    Moj, dok je bio u vrtiću, želio je s sekom na ritmiku...i upisala sam ga pa ispisala nakon mjesec dana jer mu je bilo grozno.

  7. #1657
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,575

    Početno

    Citiraj tocekica prvotno napisa Vidi poruku
    Za boravkaše je obavezna izvan nastavna aktivnost...od hrpe ponuđenih ipak je domaćinstvo najbolje. Naša škola ima ogroman vrt s povrtnjakom i voćnjakom...već rade svoje proizvode kao što je sok od bazge, čips od jabuka, biljni čaj...tako da mislim da će dio nastave domaćinstva provoditi u vrtu. Jučer se razgovarao s dečkima iz razreda i saznao da neće biti jedini dečko na domaćinstvu .
    Joj da bar mi to imamo. Ovako imaju ogromnu ledinu bez ikakvog sadržaja, betonsko dvorište i betonsko igralište.... A mogli bi puno puno više.

  8. #1658
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,664

    Početno

    Citiraj tocekica prvotno napisa Vidi poruku
    Za boravkaše je obavezna izvan nastavna aktivnost....
    što ovo znaći? kad se ta aktivost provodi? po ovom postu bih rekla za vrijeem boravka, ja sam mislila da je to nakon nastave jer u boravku rade zadaću.
    Naši su puno crtali jedino da nisu imali tu neku likovnu u sklopu boravka al onda to nitko nije jasno i glasno rekao cijelu prošlu godinu da je to to.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 08.09.2016. at 14:49

  9. #1659
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,594

    Početno

    to u biti radi glavna učiteljica i nije samo za boravkaše, išla je na to moja klinka koja nije bila u boravku


    lili , pa kaj nije prošle godine bila akcija vikendom u dvorane gdi su jedanput tjedno koje htio išo na grupno vježbanje
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 08.09.2016. at 14:55

  10. #1660
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,664

    Početno

    Radoznala, sve sam saznala, zvala sam jednu mamu i zaokružila priču.
    Dakle, naši su imali tu likovnu al to se radilo za vrijeme njihovog boravka u školi (8-16h), nitko nam nije posebo rekao za to pa nisam ni znala. Je mi mala spominjala taj likovni al nisma povezala da je to to. Sad znam.

    a taj vikend u dvorane jer bio prebačen u školu za vrijeme tjelesnog i ti satovi thjelesnog su bili puno bolje osmišljeni i profesionalnijji s tim profesorima s Kineziološkog faxa.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 08.09.2016. at 15:19

  11. #1661
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    mi smo dobili prvu ocjenu u petak, doduse iz likovnog . inicijalni su pisali samo iz matematike, ali uciteljica je rekla da to nece ici u dnevnik.

  12. #1662
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,664

    Početno

    I nasi su pisali inicijalne, to ti ne ide u dnevnik.

    Mi preko ljeta nismo ništa čitali, pisali, vježbali ma baš ništa, hodali smo po divljim plažama i tako po cijeli dan, tako da se nadam da nije dijete sve pozaboravljalo

    Ove godine ih je 1 manje u razredu, ukupno 27 al su dobili 2 nove učenike u boravku (iz jednog razreda koji je neki mix klasičara i boravkaša).
    Jučer roditeljski, bome 180kn za sami početak (zdravstveno osig., lik.mapa, neka zbirka za mat + još nešto i eto ti to si rekao keks. )

  13. #1663
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,594

    Početno

    a cvičke?

  14. #1664

    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Ježdovec
    Postovi
    53

    Početno

    Kod nas je isto bio inicijalni iz matematike,bodovi su upisani u e dnevnik,ocjena ne.
    U petak idu na provjeru plivanja.

  15. #1665

    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Ježdovec
    Postovi
    53

    Početno

    Eh da,prošle godine kad su krenuli bilo ih je 18 u razredu,ove godine 15.
    Odlaze ljudi u inozemstvo,navodno još jedni odlaze nakon božića.

  16. #1666
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    Jao. Moja danas imala provjeru plivanja.
    Sve skup je bilo koma organizirano i kasnilo je . Poremetilo nam obaveze nakon skole.
    Kaze mi kci da je tak ucitelj bio uzasan, da je vikao puno. Ona nije prosla navodno zato sto je plivala zenski a ne muski?!?! Neznam, moram to provjeriti.

    Zna li tko kako sad to ide dalje? Predpostavljam da cw morati u skolu plivanja, a mi jos i za to fakat nemamo vremena. Plus- ona zaista pliva.

  17. #1667
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,664

    Početno

    Citiraj anatom prvotno napisa Vidi poruku
    Jao. Moja danas imala provjeru plivanja.
    Sve skup je bilo koma organizirano i kasnilo je . Poremetilo nam obaveze nakon skole.
    Kaze mi kci da je tak ucitelj bio uzasan, da je vikao puno. Ona nije prosla navodno zato sto je plivala zenski a ne muski?!?! Neznam, moram to provjeriti.

    Zna li tko kako sad to ide dalje? Predpostavljam da cw morati u skolu plivanja, a mi jos i za to fakat nemamo vremena. Plus- ona zaista pliva.
    anatom,
    nama su rekli da na provjeri nema veze kako plivaju, koji stil i ono što moraju je skočit u bazen bilo kako i otplivat do kraja bazena (valjda po širini).

    i da mi ne trebamo nigdje vodit djecu sve je organizirano preko Grada, znači oni ih voze i dovoze natrag u školu tako da ako će ti dijete i ići u školu plivanja (što se meni uopće ne čini lošim) to ti je za vrijeme boravka i oni su dužni organizirati prijevoz. Znači nemaš nikakve brige oko toga.

    jelena za cvičke i startasice ćete znati više od četvrtka, moći ćemo ići u jedna dućan od Borova i tamo direktno odabrati model, boju i veličinu jedino što se može dogoditi je da se brzo razgrabi jer Borovo ne proizvodi više ovu kolekciju do proljeća (nemam pojam imaju te neke turnuse kad idu u proizvodnju i kad im pogoni miruju, ne pitaj nije mi to baš jasno ako si na tržištu) pa tko prvi djevojka njegova

  18. #1668
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,664

    Početno

    najbliži Borovo dućan nam je u Tratinskoj ili na Ilici Kustošija, al znat ćeš sve na vrijeme.

  19. #1669
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    I nasi su pisali inicijalne, to ti ne ide u dnevnik.

    Mi preko ljeta nismo ništa čitali, pisali, vježbali ma baš ništa, hodali smo po divljim plažama i tako po cijeli dan, tako da se nadam da nije dijete sve pozaboravljalo

    Ove godine ih je 1 manje u razredu, ukupno 27 al su dobili 2 nove učenike u boravku (iz jednog razreda koji je neki mix klasičara i boravkaša).
    Jučer roditeljski, bome 180kn za sami početak (zdravstveno osig., lik.mapa, neka zbirka za mat + još nešto i eto ti to si rekao keks. )

    njima je otislo jedno djete lani u toku godine, a sad su na pocetku ove dobili troje novih.

    mi smo platili zbirku i ispite 112 kn, za osiguranje nam jos nije nista rekla, a mapu smo kupovali sami

  20. #1670
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    Lili, nisu svi u boravku
    i ocito nije bas tako kako pricaju da samo treba preplivati s jedne strane na drugu. Moja pliva vec par godina, pa niej prosla.

    Skola plivanja nam ne odgovara jer doslovce nemamo kamo jos i to ugurati.

  21. #1671
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,664

    Početno

    joj da fakat sam to predvidjela a jel ih se može taj dan ostavit u školi poslije ručka pa da ih pokupe ti gradski oci na bazen i vrate do 16h ili kad već završe?

    Ovo mi je 1. glas da je to nešto zahtjevno, jel se radi o bazenu Mladost? di uopće furaju djecu? Netko zna.

  22. #1672
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,594

    Početno

    naše Dom sportova , pokupe ih oko pol 2 i voze , posle vračaju, nije bilo problema za ostajat u školi ako je trebalo, mada jaaako malo naših nije prolazilo

  23. #1673
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,594

    Početno

    naravno anatom ni ne mora ići u školu ako tako želite, ponovni ispit je za godinu dana obavezan

    nisu ni kod nas svi u boravku
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 13.09.2016. at 16:17

  24. #1674
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,420

    Početno

    E. ide na provjeru, ne pliva , i ne planiram ju dati u skolu.
    Prezahtjevno je to u svakom pogledu. Klinci su turbo iscrpljeni. Nista ne stignu ta dva tjedna.

  25. #1675
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,594

    Početno

    ima djece koja ni ne žele skočiti

  26. #1676
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    jelena, super! hvala ti na informaciji. odmah mi je lakse!

    i slazem se sa tobom Siruis: prezahtjevno je to za njih. pogotovo ako jos imaju izvanskolske obaveze.

  27. #1677
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    F ide sutra na provjeru
    pliva kao riba ali totalno mogu zamisliti scenario di se smrzne i neće

  28. #1678
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,575

    Početno

    Moja isto ima provjeru ovaj tjedan. Zanima me rezultat, jer pliva sasvim ok pa ako proglase da treba u skolu plivanja ozbiljno cu posumnjati u smisao provjere.

    Sto se financija tice mi smo odmah u prva dva tjedna na cca 400kn za mape, ispite, zbirke, osiguranja, casopise i ino.

    Sto se tempa tice imaju puno zadace, prosli tjedan je jos dio radila doma, ovaj smo joj rekli da ocekujemo da sve rijesi na boravku jer je popodne pun raspored sportova (kad na sve hoce ici, uz postojeca dva je dodala treci). Ili ce sve odraditi u boravku ili nesto ispada van. Sad cemo vidjeti kako ce ici, za sad je uspjela sve odraditi u boravku.

  29. #1679
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    o kakvim vi to provjerama plivanja pricate? kod nas toga nema.

  30. #1680
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    inace, danas je pala prva prava ocjena. iz hrvatskog.

  31. #1681
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,420

    Početno

    Citiraj *meri* prvotno napisa Vidi poruku
    o kakvim vi to provjerama plivanja pricate? kod nas toga nema.
    To samo Zagreb provodi. Vi na obali bacate djecu u more cim se rode.

  32. #1682
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    To samo Zagreb provodi. Vi na obali bacate djecu u more cim se rode.

    skoro
    Posljednje uređivanje od *meri* : 14.09.2016. at 21:43

  33. #1683
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    I kod nas ima provjera plivanja i škola plivanja, ali mislim da u 4. razredu.

  34. #1684
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,594

    Početno

    kod vas bace decu u bazen

  35. #1685
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    evo, F jucer uspjesno odradila plivanje, bogami, pola razreda mora u skolicu

  36. #1686

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    skoro na vrhu
    Postovi
    1,304

    Početno

    Kod nas u Puli isto provode testiranje plivanja. Mislim da bude krajem drugog razreda.
    Bus odveze djecu na bazen (jedini koji sad koriste klubovi). Na bazenu bude trener iz plivačkog kluba. Tko zna i želi, skoči i otpliva koliko može, max do kraja bazena. Onda ih rangiraju na neplivače, slabe i dobre plivače i preporuče školu plivanja.

  37. #1687
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,575

    Početno

    Mi smo dobili raspored u kojem u satnici pise VJE/nešto, ovo nešto je obično dopunska i sl.
    Napokon da piše i službeno što imaju oni koji ne idu na VJE.
    Čak su i 2 od 4 prvi ili zadnji sat, to ću vidjeti da li možda da dođe kasnije ili ode ranije

  38. #1688
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    sillyme
    mi smo, nakon kratkih peripetija, ipak uspjeli da je oba sata u tjednu VJE zadnji sat

  39. #1689
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,594

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo dobili raspored u kojem u satnici pise VJE/nešto, ovo nešto je obično dopunska i sl.
    dopusnka nije, nego vjerovatno nešto drugo, hajde napiši kaj piše na papiru i tko to vodi

  40. #1690
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    Citiraj mendula prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas u Puli isto provode testiranje plivanja. Mislim da bude krajem drugog razreda.
    Bus odveze djecu na bazen (jedini koji sad koriste klubovi). Na bazenu bude trener iz plivačkog kluba. Tko zna i želi, skoči i otpliva koliko može, max do kraja bazena. Onda ih rangiraju na neplivače, slabe i dobre plivače i preporuče školu plivanja.
    daj nemoj zezat, nisam imala pojma za to, nije nam nista uciteljica rekla. na koji bazen uopce idu?

  41. #1691
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,575

    Početno

    Ne znam tocno ni sto je ni tko vodi.
    Jedino sto je bitno je napokon crno na bijelo u rasporedu da ima alternativa, nije taj sat samo vjeronauk, do sada je moje dijete sto se satnice tice taj sat bilo nevidljivo i nepostojece.
    Sve ostalo su nijanse...

  42. #1692
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,594

    Početno

    a mene zanima kaj piše, što ćeš radoznala ja

  43. #1693
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,594

    Početno

    Citiraj *meri* prvotno napisa Vidi poruku
    daj nemoj zezat, nisam imala pojma za to, nije nam nista uciteljica rekla. na koji bazen uopce idu?
    reči će vam na roditeljskom ako još niste imali

  44. #1694
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    reči će vam na roditeljskom ako još niste imali
    imali smo roditeljski, nije nam nista spominjala plivanje, a govorila je o tome sta ce sve raditi i kamo ce ici.

  45. #1695
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,594

    Početno

    pogledaj za koji dan kurikulum škole i tam bi to trebalo pisati ako je predviđeno

  46. #1696

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    skoro na vrhu
    Postovi
    1,304

    Početno

    Naša najstarija kći bila je na tom testiranju prije više od 5 godina, ali vjerujem da je i sada isto.
    Učiteljica nije nešto posebno najavljivala, samo je poslala obavijest kao za npr. cijepljenje, "dana tog-i-tog ponesite opremu za plivanje jer idemo na testiranje".

  47. #1697
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    na koji bazen su isli?

  48. #1698

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    skoro na vrhu
    Postovi
    1,304

    Početno

    Valbandon.

  49. #1699
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,575

    Početno

    Dakle... koji ?!%*# je stavio u zbirku zadataka da dijete izbroji broj knjiga na policama i broj plocica na podu kupaone?
    U kupaoni srecom nemamo mozaik plocice, kako smo jednom razmisljali staviti (pa ih je 100-ak), a knjige je sad upravo brojala 15 minuta i dosla do broja 272 (mislim da bas i nije najtocniji rezultat )
    I sve u sklopu ponavljanja gradiva prvog razreda gdje su ucili do broja 20....
    Posljednje uređivanje od sillyme : 15.09.2016. at 18:49

  50. #1700
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno



    zvuči kao zadaci koje sam ja smišljala djetetu da me pusti na miru 5 minuta

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •