Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 178 od 178

Tema: Torba za u rodilište

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    12,062

    Početno

    Nisam pakirala nikakvu vodu. Došla u rodilište i pila vodu iz pipe. Znam, zvuči seljački, ali nije ta voda otrovna, a nije mi se dalo nosati bocu vode, a pola litre mi ne bi ionako bilo dovoljno. Radije si ponesi čašu.

  2. #2
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Hvala
    Imas jos koji savjet za os?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Slavonija ravna
    Postovi
    117

    Početno

    Citiraj ivana.sky prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala
    Imas jos koji savjet za os?
    Pa u vezi s torbom za rodilište, mislim da su manje - više uobičajene stvari. Ako mi šta padne na pamet, pišem. Ili ako tebi padne na pamet, pitaj.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    507

    Početno

    Cure, ja sam danas bila u dm-u. Rekla mi je zena da ne drze uopce chiccove uloske, a od gaćica imaju samo Jessa po pet u pakiranju. I sad si mislim gdje da nadem od chicca uloske? Gdje ste ih nasle i kupile?

  5. #5
    artisan avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    371

    Početno

    U superkonzumu, u bubamari imas sigurno

  6. #6
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    ja u dm-u
    nema ih svaki

    u bubamari su bili drasticno skuplji
    ja kupila prvo tamo i kad sam dosla u dm i vidjela cijenu, htjela sam ici natrag i trazit povrat novca, al nije mi bilo usput

  7. #7
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Jel postoje jos oni ormarici neki u kupatilu?
    Jos vir ulosci, jedn.gacice, grickalice i moja torba spremna

  8. #8

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Slavonija ravna
    Postovi
    117

    Početno

    Citiraj ivana.sky prvotno napisa Vidi poruku
    Jel postoje jos oni ormarici neki u kupatilu?
    Postoje, oni veliki drveni.

  9. #9
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Vir uloske kazu svi cca 5 pakiranja
    aaaa cca kooliko gacica mi treba?

  10. #10
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Dosta ti je jedan paket od 5 komada. Ja sam imala 2 paketa jer sam dugo ostala pa mi se nije dalo prat ves i definitivno mi je bilo previse. I nakupobala sam tih ulozaka da mi ih je ostalo.

  11. #11
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Hvala

  12. #12

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    352

    Početno

    Da li se moze radati u spavacici bez gumbica? Rade li probleme oko toga? Imam takvu staru koju mi ne bi bilo zao baciti, a ove s gumbicima bi sacuvala za kasnije.

  13. #13
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Zasto bi bacala spavacicu? Dan danas kad vidim spavacicu u kojoj sam radjala sva se raspametim od srece i miline

  14. #14
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Citiraj Sani1612 prvotno napisa Vidi poruku
    Zasto bi bacala spavacicu? Dan danas kad vidim spavacicu u kojoj sam radjala sva se raspametim od srece i miline
    X
    Meni je spavaćica bila samo mokra od plodne vode nakon pucanja vodenjaka
    Posljednje uređivanje od Muma : 07.07.2015. at 14:11

  15. #15
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Ja sam isto pripremila neku staru dugacku pamucnu majicu koju sam planirala bacit

  16. #16
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Meni je bila sva krvava jer kad sam se digla nakon 24 h lezanja poslije cr, iz mene se samo izlila masa krvi. Muz opro bez ikakvog namakanja i tretiranja fleke. Spavacica cista kao prije.

  17. #17
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Ni ja ne razumijem.Spavaćica se zadigne dok rađate,ne ostane ni flekica na njoj.Zašto bi je ,pobogu, bacale?Nije da ćete prolaziti kroz klaonicu.

  18. #18
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Citiraj silkica prvotno napisa Vidi poruku
    Ni ja ne razumijem.Spavaćica se zadigne dok rađate,ne ostane ni flekica na njoj.Zašto bi je ,pobogu, bacale?Nije da ćete prolaziti kroz klaonicu.
    Haha, potpisujem. A i ako bude kakva mrljica krvi, hvala bogu danas je to lako uspjesno oprati.

  19. #19

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    352

    Početno

    Nazalost, meni uklanjanje fleka nikad nije bila jaca strana, pa sam mislila ici na sigurno da mi poslije ne bude zao.
    Moze li se radati u spavacici bez gumbica? U Petrovoj znam da moze...

  20. #20
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Omino bianco! Najbolja stvar za mrlje bilo koje vrste!
    Meni nije do mrlja nego se jako gadim nase bolnice i ponjet cu i papuce stare koje cu bacit, i cetkicu, i uzela sam i one mini gelove za tusiranje i sampone i kaladont da sto manje toga zbilja moram vracat kuc...
    Znam. Nisam normalna.

    Izludjena u os se moze, ako ti to ista znaci
    Posljednje uređivanje od ivana.sky : 07.07.2015. at 16:21

  21. #21
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Cak dapace... kolegica je dosla rodit u spavacici s prorezima onim za lakse dojenje pa joj je sestra odrzala prodiku da sta izvodi i da nije dosla tu pokazivat svoje sise nego rodit...
    treba bit svjestan da ima svega i svacega i svakoga...
    obuci ono u cemu ce ti biti udobno, dugmici mislim da su bitniji/zgodniji poslije

  22. #22

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    352

    Početno

    ivana.sky, davno sam koristila taj omino bianco i bio je dobar. Neznam zasto sam prestala.
    A gadljiva sam i ja poput tebe.
    MM hoce poludit...

  23. #23
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Ja sam nosila Domestos maramice i gel za dezinfekciju ruku. Na kraju mi nisu trebali jer fakat dezinficiraju sve zivo u rodilistu, a na svakok koraku je tekucina za dezinfekciju ruku. Bila sam odusevljena. Tekucina mi je puno bolja jer nije ljepljiva pa sam si kupila Plivasept i koristim ga doma. Uzela sami japanke, al mi se sve cinilo cisto i vratila sam ih doma po mm.

  24. #24

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    352

    Početno

    Sadie, ako se ne varam ti si rodila u Petrovoj? Ja sam sad lezala mjesec dana tamo i sve je cisto i uredno ako su i cimerice takve. Nosila sam si japanke za tusiranje ali mi nisu trebale. Ali zato wc papir i sapun jesu, a domestos maramice su dusu dale kad smo za cimericu imali zapisacicu wc-a.
    Mislim rodit na sv.duhu i neznam kak je tamo..

  25. #25
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Da, imali smo svoj sapun i wc papir na pt1, na babinjacama wc papir, a na carskom je sve bilo njihovo.
    Posljednje uređivanje od Sadie : 07.07.2015. at 17:29

  26. #26

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    352

    Početno

    I ja sam lezala na pt1

  27. #27
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    S nostalgijom se sjetim tog odjela. Sestre i lijecnici su bili dobri, cimerice su bile dobre, vrijeme uglavnom dobro, mogla sam izaci van u setnju i s mm na klopu (nisam morala mirovati). Iscekivala sam svoju bebicu i nisam se ni za sto bojala jer sam bila na sigurnom. Bila sam sva uzbudena sto cu postati mama i bezbrizna. I tako 10 dana, do poroda. A onda je sve krenulo nizbrdo. Al dobro smo i beba i ja.

  28. #28

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    352

    Početno

    Ja sam bila na strogom mirovanju i svi su mi bili vecinom ok,ali sam odustala od petrove zbog jedne doktorice... Ta me kostala zivaca...
    Hvala Bogu da ste ok.
    Posljednje uređivanje od izluđena : 08.07.2015. at 08:42

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •