Ima li netko iskustva s uzimanjem anksiolitika, antidepresiva i sl.u trudnoci (osim Normabela koji,cini se,ide vec ko po defaultu)?
Preciznije,uzima li netko nesto od tih lijekova sada, tijekom trudnoce,ili ih je koristio u prethodnoj trudnoci/trudnocama?
Jako me zanimaju iskustva ako netko ima i molila bih i bila jako zahvalna da ih podijeli samnom!
Jos jedna stvar koja mi je dragocjena:ako je netko imao iskustva ili ima informaciju:postoji li psihijatar (na uputnicu ili privatno,bez obzira),koji se bavi vise,(uvjetno receno kojem su uza specijalnost psih.poremecaji u trudnica) s trudnicama i ima suradnju s ginekologom?
Na internetu sam citala dosta,mozda malo i previse o tome,i stekla dojam da je takav timski rad normalan,naravno vazan.Mozda sam stekla krivi dojam da se, ako je stvarna potreba,naravno! antidepresivi i sl.lakse prepisuju vani nego kod nas.
Unaprijed od srca zahvaljujem na svakoj informacij o takvom iskustvu,informaciji o psihijatru i ginekol.koji tako suradjuju!
U Zagrebu sam, ali ako takav tim strucnjaka postoji i radi u nekom dr.gradu,molim za informaciju isto!
Puno hvala!