-
wannahavenoah , sretan roćkas sa zakašnjenjem i neka ti idući bude popraćen drekom malog kmečavca. Nisam pila duphastone, svoje cikluse sam sa 45d skratila na 31 pomoću Evinih kapi.
LadyB, neka si ti tu s nama, u niskom staru.
dominikslatki, draga, pokušaj se malo opustiti, strah pokušaj zamjeniti lijepim emocijama; mazi bušicu, gledaj slikicu sa ultrazvuka, bebica je tu. Bit će to sve u redu.
xavii, ankica, mjerite li bazalnu i koristite li lh trakice? Meni su puno pomogli da odredim O jer mi je bila od 16 do 22 dc. ankice, ~~~~~~~~~~~~~~~~ da nisu ciste već da se mala mrva gnijezdi 
žužy, draga, nadam se da ste i ti i bebica ok i da ćete što prije kući svojoj.
ooleot, hahaha, ovo je na prepad, bude plusić samo takav! Sretno!
Petticoat, sama znaš da su sa hsg-om iskustva svakakva, ali probaj se ne opterećivati s tim. Sve smo različite, imamo različiti prag boli, a i ovisno o prohodnosti, bol može biti jača ili slabija. Srećom, ne traje dugo.
Ives, draga, mi žene smo i bez hormona tu i tamo vještice, pa sam sigurna da dragi razumije i pametno se sklanja
Proći će sve to i tebi želim da nakon svega ugledaš ll.
I još za kraj, da pobacam malo trudničke prašine po svima
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma