Pokazuje rezultate 1 do 50 od 284

Tema: Pocela sam vikati

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,042

    Početno

    Žuta, ja mislim da si ti sad u situaciji kad trebaš preživjeti dan. Navečer duboko udahni i čestitaj samoj sebi. Ujutro si kaži, ok ajmo preživjet dan.
    E sad, lako meni sad pričati, ali prije 10 godina sam bila u situaciji 'preživjeti dan' i sama sam sebi rekla, bitno je izgurati taj dan. Doći će lakši dani, sano treba izdržati, a ti to možeš! Neš ti meni malo deranja.

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,382

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Žuta, ja mislim da si ti sad u situaciji kad trebaš preživjeti dan. Navečer duboko udahni i čestitaj samoj sebi. Ujutro si kaži, ok ajmo preživjet dan.
    E sad, lako meni sad pričati, ali prije 10 godina sam bila u situaciji 'preživjeti dan' i sama sam sebi rekla, bitno je izgurati taj dan. Doći će lakši dani, sano treba izdržati, a ti to možeš! Neš ti meni malo deranja.
    X

    Jao, ja već dugo nisam, ali dok su dečki bili u pubertetu (mlađi, koji je tvrdoglav kao i ja) bilo je svakakvih situacija, koje mi iz sadašnje perspektive izgledaju banalnima, ali onda su me dovodile do ludila... Znala sam zbog nenapisane zadaće ili izostanaka glasnice poderati u 2 minute, a onda sam si mislila da mi tako i treba. Prošlo je. Djeca su se naučila redu. Nije da sam dernjavom baš puno postigla, ali povremeno mi je trebao ispušni ventil, kao na ekspres loncu. S druge strane, poslije bi mi obično bilo žao, ali kad u nekom trenutku trebaš postići da te shvate ozbiljno, dernjava je jedna od prihvatljivih metoda ako se ne zlorabi (koristi prečesto).

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •