Pokazuje rezultate 1 do 22 od 22

Tema: adolescenti i brijanje

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    meni uopce nije cudno da nas pita ?? ne radimo ni mi ni on neku famu oko toga, samo su se svi decki oko mene počeli puno kasnije brijati...

  2. #2
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj Bubica prvotno napisa Vidi poruku
    meni uopce nije cudno da nas pita ??
    Ni ja ne mislim da je čudno, nego samo da češće u tim godinama ne pitaju, nego što pitaju. Moj je savim zauzeo mot "moje tijelo, moja briga".

  3. #3
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,382

    Početno

    Moj stariji isto ništ ne komentira. Ne kanim mu ništa sugerirati - to je njegova stvar.

    Kad se kolega iz generacije obrijao (a njemu je to bilo baš potrebno) pitala sam sina koliko ih se još brije u razredu, pa kaže da gotovo nitko još to ne radi.

    Doma može birati - jednokratnih britvica uvijek ima u kući (to ja koristim), mm ima neki štajaznam mach3 ili sensor excell - nemam pojma, a postoji i onaj brijaći aparat s rotirajućim glavama koji je mm kupio jer mu je bilo fora, ali ga ne koristi, pa mi se sve čini da to čeka sina. Eto - oprema postoji, a uskoro će i potreba. Za sada još nije huda sila.

  4. #4
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Bubica prvotno napisa Vidi poruku
    meni uopce nije cudno da nas pita ?? ne radimo ni mi ni on neku famu oko toga, samo su se svi decki oko mene počeli puno kasnije brijati...
    Meni je bas super sto vas pita.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •