Dakle, kao što naslov kaže.
Dakle, kao što naslov kaže.
Probaj ovdje pitati: http://www.petmemo.hr/
Trebalo je biti u Dumovcu groblje ali ne znam jel izgrađeno.
Malčice su skupi. Zanimalo me zapravo gdje bih ja mogla otići, s lopaticom, i zakopati životinju, a da me neće globiti jer se ne smije zakapati lešine.
Nekako pretpostavljam da ne postoji takvo mjesto.![]()
A da odneseš u najbližu veterinarsku? Ako ti nije baš stalo da pokopaš ljubimca, to je opcija za zbrinjavanje, barem kod nas u Ri.
To isto košta.
Za malog psa od mog susjeda su naplatili 300 kn.
A inače često naletim na grobove kućnih ljubimaca pri šetnji Medvednicom.
Legalno nigdje.
U Rijeci imaš groblje za kućne ljubimce.
Ne želim da ga hite u smeće. To mogu i sama. Hoću da bude vraćen u zemlju, u prirodu, a ne na nekom groznom odlagalištu smeća skupa sa plastikom, i ostalim ljudskim otpadom. Jer mi on nije otpad.
zutaminuta, nažalost legalno nigdje, mada znam da su moji poznanici zakapali na sljemenu, u maksimiru, svojedobno i na bundeku
imala sam dogovor s prijateljicom da svoju retrievericu ako ode (bila je otrovana i 3 tjedna samo se borili) pokopam na njenoj vikendici, pa možda da vidiš ima li netko od tvojih prijatelja tu opciju i bi li željeli. naša se curka izvukla, u međuvremenu se otvorio pet memo i individualno kremiranje, i jako sam zahvalna zbog toga.
Mogla bih jedino dečkove starce pitati, ali bojim se da bi me gledali kao manijaka. Imaju mali komad ispred kuće i sada da im tamo s lopatom kopam i zakapam svog ljubimca. A ni dečko ne bi pristao jer je uvijek opterećen s tim što će susjedi reć.
Na veterinarskom faksu kremiraju kućne ljubimce, košta 92 kn.
Postoji i ova opcija, ali je naravno puno skuplja:
http://www.petmemo.hr/cjenik.php
Mi smo odabrali prvu. Ionako ne znam što bih sa pepelom da smo odabrali tu najskuplju opciju.