Pokazuje rezultate 1 do 50 od 139

Tema: Prve lekcije o neiskrenosti

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,567

    Početno

    imali smo i mi tako cijelu godinu i onda još 2-3 godine posljedice

    moja je bila predsjednica razreda, raska joj je rekla, čak i prijetila i ucjenjivala, da mora prenijeti i opisati ponašanje svojih iz razreda.
    nekoliko učenika su bili daleko od mile i dobre djece...

    na kraju je moje dijete bilo pod stresom zbog obveze prema razredici, i zbog prijetnji učenika. maltretiranje od strane nekih učenika se nastavilo još dvije-tri godine.
    ja nisam reagirala kod profe jer bih samo napravila dodatno sr... djetetu, a nisam joj htjela priuštiti naredne 3 godine maltretiranje te iste lude profe iz 2 predmeta...

    jednom sam krenula prema kući jednog dječaka, da me MM nije spriječio, ne znam što bi bilo... vjerojatno bih ja završila u zatvoru zbog prijetnji ili možda razbijanja prozora kamenom ...

  2. #2
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,030

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    imali smo i mi tako cijelu godinu i onda još 2-3 godine posljedice

    moja je bila predsjednica razreda, raska joj je rekla, čak i prijetila i ucjenjivala, da mora prenijeti i opisati ponašanje svojih iz razreda.
    nekoliko učenika su bili daleko od mile i dobre djece...

    na kraju je moje dijete bilo pod stresom zbog obveze prema razredici, i zbog prijetnji učenika. maltretiranje od strane nekih učenika se nastavilo još dvije-tri godine.
    ja nisam reagirala kod profe jer bih samo napravila dodatno sr... djetetu, a nisam joj htjela priuštiti naredne 3 godine maltretiranje te iste lude profe iz 2 predmeta...

    jednom sam krenula prema kući jednog dječaka, da me MM nije spriječio, ne znam što bi bilo... vjerojatno bih ja završila u zatvoru zbog prijetnji ili možda razbijanja prozora kamenom ...
    Vrijeska, zašto to nisi spriječila, srezala u korijenu?

  3. #3
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,541

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    ja nisam reagirala kod profe jer bih samo napravila dodatno sr... djetetu, a
    Npr.? Loše ocjene? Prozivke na satu?

  4. #4
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,678

    Početno

    Moje iskustvo je da nisam napravila nikakvo dodatno sranje djeci. Štoviše, sranja su se gomilala kad nisam reagirala, jer npr. nisam znala za neku situaciju, pa bi ona isplivala nakon što se to nešto nastavilo.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •