don't judge![]()
i meni prvo upalo u oči da anci plače a tek onda zašto![]()
A rugali su se s bakicom koja je platila misu za Eden kad je bila oteta.
Jucer nista, jugo me umrtvilo. Teski sam meteoropat. Ispala sam iz ritma svakodnevnog vjezbanja. To mrzim, jer uopce nisam sportski tip i brzo gubim kondiciju, a tlaka mi je stalno kretati iz pocetka.![]()
Ja isto u soku mislila stvarno se nesto nekom dogodilo.
Ivana s bravo!
MB moras spavat, organizam ce ti kolabirat. Ja sam ima 2 veceri uhvatila spavanac u 23:30h pa cu postupno smanjivst prema 22:30h. I ova hluoa viroza nikako do kraja proci. Ne kuzim sta je to.ono kao dobro sam a osjecam da nisam fit.ne boli me grlo ni glava al ono nisam svoja...
lili, pa spavala bi jada mogu zaspat
![]()
ali bas se nanizalo da rijetko legnem prije ponoci pa ne mogu odma zaspat pa se to oduzi... a 6 ipo dodje brzo![]()
anamari mene je jucer bolila glava, nije mi se nikako dalo, natjerala sam se iza 21 h tek...
Jucer nista, jutros Killer buns&thighs,
mislim da mi je to treci dan i moram reci da sam zadovoljna. Jutros sam fino sve odradila, bez stajanja, jedino sto nisam mogla jednako kao i one je bilo jumping squats u sumo stavu nakon sumo squat poze a dizanje na prste. A jesam ga objasnila, nadam se da netko skuzit![]()
Još jedan zgodan članak o trčanju:
http://www.jutarnji.hr/ispovijest-fa...um---/1567433/
A jeste brze, nisam stigla ni prokometirati dobru ženu.
Sad uživam u zadnjim epizodama, ni ne peglam kao obično nego u miru sa zdravim grickalicama i čašom vina.
Flopice, nije mi bilo puno. TBC je neki polovičan bio, trener mi je bio okupiran tablicom množenja, a ova kombinacija nije jako naporna.
Tang i svekrva! Grozna si
!
AM.
Rahela je l dizanje na prste u jumping squatsu ili sumo squat poze? Ostalo sam skontala
Juče sam odradila incinerator. Kod P90X3 mi se sviđa što mi svaki wo prođe začas, ni ne trepnem a ono cooldown.
Što se spavanja tiče, dođe i meni period da ne mogu spavat pa se znam roštiljat cijelu noć. Ali zato ostale dane čim dotaknem jastuk, gotova sam.
J-la blago ti se da tak mozes.i ja mogu inace al nek malo poremetim ritam ko MB nikako opet u rutinu.
tang bit ce da je kombinacija viroze juga i pms-a.
Nera clanak je super vec sam ga citala.tako i meni bas mi se odmori mozak ...
jucer sam ipak imala rest day, zaglavila sam kod gin i onda mi se iskreno nije probijalo iz centra do velesajma po ovim blokadama prometa i vrlog gospodina turcina. danas dalje, iako sam pospana za poluditi. kavu sam prestala piti, ima vec 2 tjedna jer mi nikako ne pase, a tako bi mi trebao sus kofeina... ufff sto je vani bljakavo (zg)... curke, dajte mi pls u nekom postu stavite par linkova na ove vase treninge (pretpostavljam da su za odraditi doma), tek toliko da se malo s tim upoznam ako nekad ne odem na svoj, plus ako je fakat 20-30 min, to se moze bas lijepo doma ubaciti.
![]()
j-la, ima li kakvih promjena na tijelu, to ništa ne prijavljuješ?
Ninci imas temu malo nize vjezbacice-linkovi na treninge. Linkala bi ti al na mob sam![]()
Willow čini mi se da ima. Kile ne računam, oko 1,5 kg je manje, ali je u PMS-u vratim. Što se centimetara tiče, manji mi je opseg struka za 3 cm, kukova 1 cm. Ali to mi je ništa naspram snage koju osjećam. Mogu više i dublje sklekova napravit nego što sam mogla prije P90X3. Utezi od 2 kg su mi postali prelagani. To je ono što me posebno veseli.
Žao mi je što se nisam uslikala odmah na početku, jesam neki dan, pa ću imati fotke za poređenje.
j-la bravo
meni se čini da kod P90x3 se nekako neprimjetno tešeš, sve nešto pomalo ali sigurno
ne reklamira bezveze Tony da su u test grupi od njih 40 - 39 znatno smanjili body fat
imala sam ja odličan rezultat i s focusom ali ovdje sam također dobila više na snazi i sigurno više mišića![]()
Pao je i drugi km. 16min sam trčala u komadu i nije mi nikada vise bilo zao sto nemam mob uz sebezaustavila sam se i otisla na bike, odvozila 14km, posteno se istegnula, izmasirala rollerom i skoro zaspala na pilates lopti.
Vidim i ja sada da mi nisu tak losi rezultati ali opet da sam imala bolje mozda ne bih danas sama sebi isla dokazivati da bih mogla otrcati
Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
Danas rip't circuit.
V-hold nakraju je bio točka na i. Ne smijem pipnuti trbuh.
Probati ću bar 2-3 puta tjedno ubaciti nešto dodatno za guzu. Zadovoljna sam ja s njom, ali još bi je malo učvrstila.
Možda Zuzkin lifted butt. Ovi squat challenge 30 dana su mi malo bezveze.
Kris bravo za trčanje!
Evo opet Willow i j-las hvalospjevima Tony-u. Kad počnem neki njegov program imati ću samo vas dvije u glavi.
Totalno vas kužim, meni kile stoje ali centimetri se smanjuju.
rahela, ja te ništa nisam skužila ali bravo za killer buns![]()
Tang, ti si strašna. Jadna svekrva ostala neshvaćena.
Posljednje uređivanje od Sani1612 : 28.04.2016. at 13:37 Razlog: tipfeler
Tko ne kuži, ide gledati.
Bravo rahela! Baš dobar program.
Ja nisam u toku pa isto malo teze lovim, ko place i zasto, tko sta vjezba i ostalo...
Mi nismo nista bolje. Ginger, nema nam tko uskocit jer je i svekrva koja ih inace cuva isto bolesna (otud je i krenulo) a moja mama radi..tak da nema nam nego izgurati...
Nego da ja budem spremna za (daj boze) ponedjeljak, onog 22 min hard.corps programa ima otprilike nekih 6 workouta, ako se dobro sjecam? Neka tri cardia i resistance-a? I onaj koji se bas prvi koji se bas zove 22 min h.c.jel to sve? I po kojem principu ih vi vjezbate, po redu, ili ima neki ritam i koliko taj program sve skupa traje? Spominjale ste neke tablice za koje sam ja ocito prebolesna da nadjem!? Ajd da barem sa planovima budem u toku sa vama..
.
Posljednje uređivanje od Cubana : 28.04.2016. at 14:44
tigrićšaljem ekspresne vibre ozdravilice
Kris, fit test ti je super
ja se ne usudim napraviti ga, jer mislim da bi mi rezultati bili poražavajući
i super za kilometre, i pretrčani i biciklistički
rafi, oooo, da, tako se lako navučeš na vježbanje
nespavačice, to je fakat koma, ja spavam ko beba, bez obzira na bebu sa mnom u krevetu. nekako sam naučila uz sva njegova udaranja, gnjavljenja... zaspati odmah dalje
Ginger, točno znam kako ti je. isto mi je bilo nakon one moje uho-boleščurine. i nikako se pokrenut i ušemit, al, evo, sve se nekako sredilo
Dobru ženu nisam pratila, al kad je toliko hvalite, morat ću je skinut, pa ponijet na more. onda navečer kad klinci zaspu gledam s mužem serije na laptopu
Tang, rikavam na svekrvu
Lili, odmori kad tijelo traži
j-la, super za rezultate, jedva čekam slikice![]()
i stavljam link na Killer buns
https://rutube.ru/video/4e23091e7826...df561d0d8472f/
negdje na 8. minuti su te dvije vježbe, jedna za drugom
zena stavila točku a zaboravila I![]()
sta je, cubana?
dobru zenu sam skinula za pogledati, drago mi je da sad znam glavni spojler serije, probat cu se ne vezat za lika
ja sam napokon sinoc odspavala vise od cetiri sata!
zaspala sam brzo jer sam bila premorena, inace i meni treba neki period smirivanja i nikad ne zaspem odmah
valjda se to mucenje sa spavanjem nece brzo ponoviti
neki kazu, lezi i smiri se i cekaj da zaspis, neki kazu, ni slucajno, digni se i citaj, gledaj telku, pa se vrati kad ti se pocne spavat
prvo, mene knjige i televizija razbudjuju, a drugo, spava mi se, ali ne mogu zaspat :D
danas planiram dynamic core, sutra trcanje
tigric, samo uguglaj 22 min hard corps schedule
i ~~~~~~~~~~~~ za bolesne
ja dobru eznu pratim na universalu, jucer sam zaspala. to vi gledate na HRT?
Ma nista
Tipkam na krivoj temi. Htjela sam na onu Nerinu![]()
tigrić evo raspored
http://img1.beachbodyimages.com/tbb/...s-Calendar.pdf
rahela, drago mi je da služi rutube
meni je super što možeš pogledati kakav je koji program
summer, uh, a možda ti općenito premalo spavaš i premalo odmaraš pa ti tijelo čuva kile?
rahela, taj program se vjezba svaki dan ili je dan pauze?
Cine mi se bas dobre vjezbe ali ja uz focis ne mogu nista duze od 10-15 min.
Bojim se da bi me fizicki satralo.
Da cure,di vi gledate dobru ženu?
Stvarno ste navlakuše,prvo vježbanje sad serija.
Našla na kinoteki.
Za one bolesne evo vibre ~~~~~~~~~~~
šta reć kad nam je ludo vrijeme
Nastavljam s vježbanjem,danas cu workout 45 abs
Stavljam tu da ne zab.
Nadam se da će uskoro i ovi bolovi nestat.![]()
Sani, 3 levela su, svaki vježbaš po 6 dana, 7. dan rest
aha, ja zaboravila reći da mi se ne sviđa core iz 22 minute, nekako mi je zbrzan i ne volim one sit-ups a ima ih dosta, treba leđa čuvat
radije ću ja nastaviti sa svojim callaneticsom i pilatesom za trbuh, sigurno je sigurno
Cubana, u biti ne trebam.
Focus mi je dovoljan ali sam mislila ubaciti nesto za guzu.
Nisam ni sama pametna. A opet, s druge strane, mozda bolje ne, s obzirom da zelim trcati. Cekam da produ tri tjedna od bolnog koljena.
Rahela, thanks! Mozda jednom i to odvjezbam.
Willow, ubaci core cardio iz focusa![]()
Posljednje uređivanje od Sani1612 : 28.04.2016. at 16:13
kad si ti već to napisala samo da kažem da ja mislim da je upravo to kod summer, smao nekako nikako to direktno napisat kao ti Willow.ja dok nisam spavala i imala odmor (mala djeca) kile su bile zbetonirane
ja odmaram al baš nisma navikla ležat i ništa ne radit....tv knjiga čaj....i teta u ljekarni mi kaže al znate najvažnije je da spavate![]()
Kris bravo za kilometražu!!!
tigrić vibrice najjače!!
rahela ti si se bome super ušemila nakon onog tvog uha.
j-la super za cm.
ahahahaaa, tangerina dobro zboriš
dosta ti je tvoje muke, gdje će svekrva sa svojim problemima!
Sani ne treba ti poslije focusa ništa!
ja sam zagovornica razumnog vježbanja
danas mi veli jedna kolegica da sam se stanjila jako i da sam kao anoreksična
objasnila sam joj da su se i meni tako dok sam bila debela svi ljudi činili premršavi
tigrić vibre šaljem!
rahela bravo, baš si vrijedna!
jutros je bilo kratko
60 swing
60 rt
60 one arm swing
10 c&p
60 figure 8 squat
taman za razbuđivanje...
sutra trčanje
Flopi
Na temu spavanja: ljubomorna sam na mm-a koji hrce kraj mene na kaucu vec uru vrimena![]()
Legnem i ja popodne s vrimena na vrime npr.danas al nema sanse da zaspem!
Nikad manje nisam spavala nego ovu zimu, prije bi ja redovito zakrmila na kaucu u 9 ipo-10, ne sicam se da sam ove god ijednu noc zaspala prije 11 ipo :/
Zao mi vas je sto ne mozete spavati, ja zaspem cim vidim krevet. Ali na kaucu recimo nikad ne zaspem, ja se moram spremiti leci u krevet i otvorit knjigu, bar par strana, cesto je i slikovnica dovoljna
Ali smeta mi pun mjesec pa se dogodi par dana da lose spavam i grozano je kad si umoran i bespomocan....
Flopi, bas si je dobro rijesila!!!
ja nista ne gledam, ako sjednem gledat TV glava pada nakon 10-15min...ali ribat pod s močom zato mogu do ponoć....
danas sam nakon duuugo vremena radila burpee-je,majko mila riknula već nakon 2 serije od 10 reps...
od jučer me boli stomak od ab slinga ali sam i danas ponovila tu vježbu...
uhitila me glad ko da sam u PMS-u,možda stiže vještica...
sjetila sam se onog čiče Scooby-a sa you tube-a,s njegovim sam 5 ili7dn programom onomad došla do prvog zgiba,mogla bi to opet provat ubacit....
skulirana, jel to ovo ?