Stranica 209 od 275 PrviPrvi ... 109159199207208209210211219259 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 10,401 do 10,450 od 13742

Tema: Vjezbacice -2016 :)

  1. #10401
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,623

    Početno

    Skulirana, imam dobru vijest, rucka na profi je malo tanja!!!
    A nas dvije bi mogle na kavu u 10 mj. Javim ti na vrijeme!
    Stigla amoja 16-ica, jedva cekam danas isprobati. Poslali mi shaker i narukvicu, akde bar nesto. Mozda opet narucim ako bude bas ekstra akcija

    Lili, super su ti otkucaji. Meni u principu ako idem laganije budu oko 165 a ako brze onda oko 170.
    Posljednje uređivanje od ivana s : 23.09.2016. at 08:09

  2. #10402
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,097

    Početno

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku

    Splićke,vjerojatno uskoro dolazim na par dana,uvalit ću se MMu,ima neka predavanja...pa bi bilo super da se vidimo,ha? (to da opalimo kontru sjeveru,LOL)
    ZS, kakva predavanja? Pitam jer firma od md-a (a povremeno i on) drzi predavanja pomorcima o bazama za brodove.

    Sretno s vadjenjem zuba!

  3. #10403
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Skulirana, sretno s vadjenjem zuba. Drzim fige da sve prodje dobro.

    Meni smoothie nije dorucak, nego uzina.
    Dorucak je ili zobena kasa ili jaja sa slaninom.

    Imam upalu trbusnih misica od pilatesa, a malo me i guza zateze :jupi:

  4. #10404
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,836

    Početno

    Sani, ja bi kod tebe na doručak

    što se tiče kila, a da malo smanjiš vježbanje, ako vježbaš P90x3 ne treba ti uz to trčanje niti orbitrek, nešto ukini

    ja sam zaključila da mi mrvicu preostalog špeka oko struka ne smeta i da mi je dosta održavanje
    ionako taman stignem 3-4 puta tjedno vježbati po pola sata i to je to

    btw. nije loš ovaj 21 day fix extreme, iako mi je trenerica neka tipična amerikanka, onako lagano nabrijana ali zasad dosta zahtjevno i zanimljivo

  5. #10405
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,246

    Početno

    Pilates je zakon za trbušne, kontaš ovo je statično, ma lagano ću ja ovo, a na zadnjih 10 minuta prži cijeli core.

  6. #10406
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,246

    Početno

    Citiraj Willow prvotno napisa Vidi poruku
    Sani, ja bi kod tebe na doručak

    što se tiče kila, a da malo smanjiš vježbanje, ako vježbaš P90x3 ne treba ti uz to trčanje niti orbitrek, nešto ukini
    Potpisujem i za kile i doručak .

  7. #10407
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Jučer je bio dan za željezo; mrtvo dizanje sa šipkom i izdržaji na štangi.

    Danas bi trebala trčati intervale, ali ne znam kad bi ih ubacila, kad nakon posla putujem..pa ću ih vjerojatno preskočit, a sutra trčat
    neku dužinu..

    skulirana, sretno!

  8. #10408
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,836

    Početno

    j-la a ja potpisujem za pilates

    didu sam malo zapostavila, morat ću ga ubacit

  9. #10409
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,402

    Početno

    skulirana sretno sa zubom...

    mi jučer bili na TKD, MMu pozlilo nakon zagrijavanja...pa smo čekali da dođe k sebi, pa išli doma...
    uglavnom, niš specijalno, ali se posložilo: umor, glavobolja, prvi obrok u danu sat vremena prije treninga...
    naknadno sam doma odradila: climbers, trbušnjake, twistove i plank (s podlaktica na ruke)
    također, zadnja dva puta nije naš trener, nego frajer od 150 godina koji se još bori...
    mislim, bravo za njega, ali mi baš i nije gušt kad mi ponavlja nešto 5x za redom jer se ne sjeća nečeg od prije 5 min
    pitati ću glavnog može li zamjena, ako ne, onda ćemo prestati trenirati...šmrc...

    ali kad ti se zatvore vrata, otvori se prozor!
    I. mi kreće s treninzima na bazenu slijedeći tjedan pa planiram i ja tih sat vremena plivati, nećemo biti na istom bazenu
    (klinci su na manjem, ja na liniji za građanstvo) i svi sretni!

    danas idem na pilates, treba mi!

    bravo za sve odvježbano!

  10. #10410
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,623

    Početno

    Citiraj Boxica prvotno napisa Vidi poruku
    također, zadnja dva puta nije naš trener, nego frajer od 150 godina koji se još bori...
    mislim, bravo za njega, ali mi baš i nije gušt kad mi ponavlja nešto 5x za redom jer se ne sjeća nečeg od prije 5 min


    Super za plivanje.

    Skulirana samo hrabro danas!
    Mislim se kako da se obučem ujutro za 19 km? Bit će hladno ali imam vremena ugijati se, pa i pregrijati :loool:
    Dijana, s kojim težinama radiš mrtvo d.?

  11. #10411
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,600

    Početno

    skulirana, naravno, obavezno! sretno sa zubom ~~~~~~~~~~~~~~

    lijep dan, skroz sam dobre volje, valjda zbog svega nabrojanog i iscekivanja vikenda i puta
    al jos za danas: sastanak, confcall, kozmeticarka, sastanak, sastanak, izmedju toga zavrsit neke zadatke, onda cascenje jer je kolega postao tata, onda shopping (idem vidit onu ecco kolekciju ) pa trening

    iju, preskocih citavu stranicu
    i'll be back!
    Posljednje uređivanje od summer : 23.09.2016. at 10:12

  12. #10412
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Boxice, ti i tm ste baš vrijedni. Dok je moja starija još trenirala plivanje, i ja sam se znala uvaliti u traku do, ali sam se morala pravit da je ne poznajem..

    ivana, dizala sam težinu od 20 kg do 40 kg. Inače imam 50 kg utega (skupa sa štangom - 10 kg).

    Ja bih za jutarnje trčanje obukla tajice, potkošulju i majicu (sve dryfit). Tako sam prekjučer navečer i nije mi bilo prevruće.

    Sad kad je zahladilo najbolje mi je što mi se stopala ne pregrijavaju u tenisicama, tome nisam preko ljeta nikako mogla doskočit.

  13. #10413
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    24,893

    Početno

    Skulirana vibram da vađenje i oporavak prođu brzo!

    Willow super za održavanje, Sani bravo za trbušne!

    Sani kužim te za kile, nemam pojma kako i ja u zadnje vrijeme nikako podići tu kilu, kad sam došla s mora mislila sam ajd to će trajat puna 2 dana u Zg puno smo se kretali po Silbi kad ono još uvijek isto :/ ja fakat jedem redovito i često, ne unosim premalo kalorija al valjda se i trošim. Tko će ga znat, sad kad zahladi jest ćemo malo težu hranu pa će otići ta kila gore koja mi radi veliku razliku. A opet kad je već sad tako neka ostane još do ZG PM (9.10.) jer je čovjek brži ako je lakši

    ivana s ja bih ipak obukla kratki rukav gore a dolje trofrtaljne tajice, ugrijat ćeš se dosta na 19km ovako će ti vrućina fino isparavat kroz kožu. Sretno sutra i drž se! slobodno napravi pauzu za popit vodu.

    ja sam juče po 1. put ostavila djecu samu u stanu a ja otišla samo u kratki trk na 15ak minuta nešto preko 3km. Bili su dobri, igrali se i čekali me. Planiram to prakticirat i postupno povećavat vrijeme izostanka. Kćeri 7 god nije bed, jedino sin 5 god još ne voli da me duže nema.

  14. #10414
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    24,893

    Početno

    nastavak:

    boxice super ideja za plivanje, tražite zamjenskog trenera jer nema smisla da vam ovaj pokvari dobre treninge u kojiam ste uživali.

    Moja kći 7 god 5 mj hoće sama ići iz škole do doma, nije daleko al opet u ZG smo i nikoga tad nema doma, treba prijeći 2 zebre al nije prometno i ona je savjesna i pažljiva, treba otključat 3 brave (malo su zahtjevnije brave), nema mobitel ali kad već sama hoće rekla sam joj da možemo probati.

    Danas je planiram špijunirati da me ne vidi (drž te fige da me ne ugleda, bit ću Hercule Poirot ) a od pon bi išla zajedno s frendicom do zgrade tu se razdvajaju i svaka ide u svoj ulaz. Živi bili pa vidjeli ...

  15. #10415
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,836

    Početno

    Lili, tako i moj malac, mi smo rekli da ćemo probati ove godine ali ja nekako pomakla do drugog polugodišta (čitaj: mater kobac)
    iako je nevjerojatno koliko je zreliji i samostalniji sad u 2. razredu

  16. #10416
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,727

    Početno

    skulirana sretno sa zubom, obavezno odmaraj dva, tri dana - kad sam pitala zubara da li mogu vježbati jer me ništa poslije nije boljelo ni smetalo, rekao je da je kod fizičke aktivnosti jaći protok krvi, pa rana sporije zarasta....

    Boxice, šteta što vam trener ne odgovara, ali i plivanje mi ne zvuči loše. Treneri od moje cure su skroz mladi, isto su tek nedavno prestali se aktivno boriti i fascinira me njihova volja, entuzijazam i strpljenje koje imaju prema djeci. (I dobro izgledaju, pa mi nije dosadno gledati trening )

    Lili, moja cura od skoro 12g uopće ne pokazuje želju da bi bila sama doma, dapače, ne voli biti sama, a posebno čim padne mrak, nema šanse.

    Odradila sam jutros dobar trening u teretani, bila je prazna pa sam isporobala i neke sprave koje su mi izgledale izazovno, tj. nisam ih prije radila jer sam mislila da mi neće ići...ali ide, kužim već. U odnosu od prije 3tj kada sam krenula, sada odradim trening bez velike muke, moram pojačati tempo i kilaže. Jedino imam problema sa prehranom, jučer navečer sam smlavila pola velike Milke od 300g i cijeli čips. Nemam problema sa kg, ali želim jesti zdravije i onda pokleknem u 11 navečer. A mogla sam samo otići spavati.
    Posljednje uređivanje od Deaedi : 23.09.2016. at 11:07

  17. #10417
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,600

    Početno

    kako je meni cudesno kad netko ne moze nabit kile nikako
    kako, kako, kako???

    sani, evo dam ti ja te 2-3 sta ti fale, i jednu lili, nije beg cicija

    ni moj desetogodisnjak ne voli bit sam
    a sedmogodisnjakinja cim ostane sama zove na mob i salje poruke da je - gladna

  18. #10418
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,402

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    ...
    Boxice, šteta što vam trener ne odgovara, ali i plivanje mi ne zvuči loše. Treneri od moje cure su skroz mladi, isto su tek nedavno prestali se aktivno boriti i fascinira me njihova volja, entuzijazam i strpljenje koje imaju prema djeci. (I dobro izgledaju, pa mi nije dosadno gledati trening ...
    I know what you mean...

    jučer navečer sam smlavila pola velike Milke od 300g i cijeli čips.

    ni ovdje ne vidim problem!

    preko dana se potrošiš, pogotovo ujutro u teretani, padne ti šećer koji moraš nadoknaditi, a i znojenjem si zmrdaš
    elektrolite koje opet moraš nadoknaditi!

    moja E je krenula sama u školu u drugoj polovici drugog razreda, do škole ima autobusom 5 stanica + tri zebre
    obožava biti solo doma, valjda jer nam je stan malen pa tek onda ima mira i svojih pet min

  19. #10419
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,246

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa Vidi poruku
    kako je meni cudesno kad netko ne moze nabit kile nikako
    kako, kako, kako???

    sani, evo dam ti ja te 2-3 sta ti fale, i jednu lili, nije beg cicija
    joj umirem!

  20. #10420
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    summer
    i ja bi svoje rado udijelila nekome kome fali

    maza ide pjehe iz skole od 3r. ne voli biti sam a cimavica obozava bit sama, najdraze joj je kad nikoga nema.

  21. #10421
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    24,893

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa Vidi poruku
    kako je meni cudesno kad netko ne moze nabit kile nikako
    kako, kako, kako???

    sani, evo dam ti ja te 2-3 sta ti fale, i jednu lili, nije beg cicija

    ni moj desetogodisnjak ne voli bit sam
    a sedmogodisnjakinja cim ostane sama zove na mob i salje poruke da je - gladna
    summer

    izgleda da smo mi onda ipak uranili ?! no dobro neka proba pa ćemo vidjet. Ona je stvarno samostalna i odgovorna oduvijek (majke mi moje ja sam je s godinu i pol puštala preko zebre bez držanja ruke, ono pouzdana je full).

    ako joj se svidi, jupi jeee...a nekako imam osjećaj da će joj se svidjet.

  22. #10422
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,764

    Početno

    moj je sin počeo u srijedu, na svoj 7. rođendan, ić s prijateljem u školu i vraćat se sam doma, ali ne vraća se u prazan stan i nije nam škola daleko, ima 7-8 minuta pješke, jedino što nema uopće pločnika i ulice su užasno nepregledne (a prometne), pa radi toga neću nikad bit mirna. jedino se nadam da ga štiti činjenica što u to vrijeme ima puno školaraca na cesti pa auti valjda paze, više strahujem za povratke kad skrate dani i uhvati ga mrak

  23. #10423
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    tang,, u nas je skola srecom samo ujutro. imaju pjehe od skole 20-30 min (jer pricaju, zastajkuju, realno triba 15-20min) ali je grozno jer je sve nizbrdo uz cestu. ima nogostup ali samo jednim dijelom i nema ograde pa me uvik strah da se ne poguraju a tuda bas znaju brzo vozit. jos mora proc preko dvi grozne nepregledne okuke. nekako se tjesim ko i ti da ima puno dice koja idu zajedno pa ce valjda i vozaci pripazit. srecom, mm-ova sestra radi u ducanu pored skole pa torbu cesto ostavi kod nje, njemu je jednostavno preteska a da ne govorim da nam je bilo tesko nac odgovarajucu torbu jer je on sitan a torbe ogromne

  24. #10424
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Summer, evo me u st za vikend pa salji
    Mada, ti znas da si ti meni prekrasna i da ti ja ne bi nista oduzela.

  25. #10425
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Willow, trcanje je zbog Wingsa a bicikl zbog koljena. A Tony mi je super.
    Smanjit cu bic.
    Pojacala sam ja unos hrane pa cemo vidjeti.

  26. #10426
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    summer

  27. #10427
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    e da, ogtt nalaz mi ispao dobar
    pocastila nas Ancinim burgerima u to ime
    slucajno stavila duplu dozu mesa
    i sve smo pojeli

  28. #10428
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    bravo Ginger,sad udri po grožđu!

    evo mene sa zubom manje,sad kad nemam više nijedan umnjak jesam li gluplja?
    izvadila ga za 5sec,dulje smo čekali da anestezija profunkcionira....jedina prednost imanja slabih zuba je kad ih vadiš - lako izlaze van...
    Deaedi, baš si me obeshrabrila, mislila sam večeras krstit 16ticu (koju još čekam by the way grrr), ne boli ni mene,mislim osjećam rupu ali ništa strašno...a dobro,onda ću neko istezanje,jogu...to ionako uvijek mrsko radim....

    khm, moja od 4god ostaje sama doma...ok,nonići su u prizemlju kuće ako šta treba ali ona bez beda bude sama u sobi i igra se po 2h i uopće ne pođe u prizemlje...
    nešto kao Lillina mala, samostalna i zrela i što je najbitnije - odličan spavač tako da bi ja i MM landrali vani od njene godine i po a baby-phone se nijednom nije oglasio svekrvi u prizemlju...

    MB,meni je torba kao prvašiću bila toliko teška da sam pala na nos... zato malu neću upisat u školu odma sa 6god (kad sam ja krenula), možda uhiti 20kg do 7god...sumnjam....

  29. #10429
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    joj, skulirana, svaka cast
    ja bih bila u krevetu nakon vadjenja zuba
    aj ti ipak malo lakse danas

  30. #10430
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    24,893

    Početno

    http://atletski-klub-forca.hr/skola-trcanja/

    sve savrseno dobro proslo jos mi je i rekla: A sto si tako brzo dosla!

    Cure
    ako vas ima u zapadnom dijelu grada mi imamo i jesensku skolu trcanja koja pocinje za 10ak dana 4.10. pa vas pozivam da se prijavite ako ste zainteresirane. Vidite po meni da je napredak vidljiv dodjite i pridruzite nam se.jamcim da ce vam ce zivot potpuno promijeniti nabolje.

    posebno pozivam one koje zive na Jarunu jer smo u hladnije dane kod veslaca na Jarunu
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 23.09.2016. at 21:59

  31. #10431
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,600

    Početno

    ola
    evo me, sve odradila, posao, sastanke, cascenje, kupila cipele te sad odvjezbala
    power 10 - naporno
    deset vjezbi po 30 sekundi, 4 serije, bez pauze:
    squat thrusters (5 kg)*10, mountain climbers*30, jumping jacks*30, box jumps*10, jump lounges*10, jump rope*30, renegade rows (5 kg)*10, preskok utega*30, squat hold (30s), elbow plank hold (30s)
    sutra berem grozdje
    a sad jedva cekam u krevet s knjigom
    Posljednje uređivanje od summer : 23.09.2016. at 22:51

  32. #10432
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,246

    Početno

    Ginger super za nalaz !

    Summer meni se Black Fire stvarno težak čini, još ga sigurno ne bih radila u te sate! Mašina si!

    Danas nisam nista odvježbala, neopisivo sam umorna, nemam snage ni za što.
    Kako se ranije smraci, stalno sam pospana.

  33. #10433
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    24,893

    Početno

    J-la bome i mene umor smlavi u zadnje vrijeme.sad cu malo buljit u TV i odoh spat.

    summer cudo jedno!

    Ginger odlicno za nalaz!

    Ivana sretno sutra s duzinom i 19km a i meni s tih 15km progresivnog sa stalnim ubrzavanjem prema kraju.sutra cu malo i odmorit jer dj3ca idu preko dana kod mojih i u zoo.

  34. #10434
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,097

    Početno

    Lili, super za curicu, moj ce bit tako samostalan s 15

    Danas: dr. cathy: warm up, biceps & legs x 2, yoga

  35. #10435
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Ginger, super za nalaz

    Ja sam sredila friz, sve spakirala i sutra put juga.

    Prijavljujem zuzka lifted but #3, i 5 min abs #32. Predobro! Nije mi se dalo po rasporedu pa sam se onda odlucila za nju.

  36. #10436
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,529

    Početno

    Ginger odlično za tvoj oggt!

    ja sam sinoć opet u 21.30 zaspala
    bila na putu, na nogama cijeli dan
    ali sam se malo I počastila,
    neplanirano
    cipelama, haljinom, majicom i trakom za trčanje, i tak..

    danas imam baš puno obaveza, od čišćenja tavana do rođendanske zabave popodne
    prije svega ću ubaciti BR u raspored jer sam dva dana na restu...

    što se kila tiče, sad sam na 61
    I to je za mene taman, nisu mi obrazi upali
    iako s 59 tijelo izgleda baš po mom ukusu
    :nikad zadovoljna:

    Sani meni se činiš kao da imaš dovoljno kila
    onako, baš kako treba
    ja kad sam bez uh ludilo mršavim
    otpadaju doslovno s mene...

  37. #10437
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,623

    Početno

    Jos jedan neuspjesan pokusaj zadnje duzine, ajme, poludit cu!!! Za ne vjerovat jutros se djecak probudi u 6 i gleda, gleda, ne moze zaspati, a inace taj prije 9 ne zna za sebe! Sutra je zadnji pokusaj, dolazi mi brat pa cemo moci u miru ici. Stvarno se sve urotilo protiv zadnje vrijeme...

    Lili sretno!
    Ginger, super za nalaz!
    Sani, meni si isto super izgledala pocetkom ljeta. Jesi jos mrsavila? Dobar provod na jugu!
    Idem spremati klopu za rođendansku zabavu, danas i sutra festamo.

  38. #10438
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Ivana s, kad sutra ujutro kreneš i rasturis tu duljinu jedva čekam tvoj prijavak
    vidim fešta se za vikend, želim vam dobar provod i da vam klopa ispadne fiiina. Meni je to uvijek najveća frka, da NETKO ne ostane gladan ldschool:
    mi sinoć stigli na svoje odredište , pokušala nagovorit mm da idemo na baranjski pm (trku 6 km) , neće
    zato ja sad pijem kavicu , pa na progresivnih 1:20 uz Dravu. Ovdje se duže spava, pa se nadam Vratit u usnulu kucu

  39. #10439
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Ivana s bit ce sutra

    Ginger super za dobar nalaz!

    Sani lipo se provedite!

    Summer

    Jucer 5 km u drustvu, laganing 6:10 pace. Danas ce bit ili rest ili utezi/girja zavisi kako ce se dan poslozit.

  40. #10440
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,836

    Početno

    summer, jesi skoro gotova s programom?
    što ti se čini, jel ima rezultata s obzirom da dugo vježbaš?
    meni se vidjelo od kombiniranja s pilatesom a nisam ni vježbala 6 tjedana (ili 8?)

    svakako bravo za sve odvježbano, naročito trkačice

    ja bome od svog održavanja imam muskulfiber
    jučer je bio upper fix na rasporedu, osjetim ruke dobrano i super mi je što konačno koristim i traku za vježbanje, obično mi samo stoji i skuplja prašinu

    zasad su bila 2 workouta snage, baš me sad kopka kakvi su ostali, zanimljivo mi je

  41. #10441
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,727

    Početno

    summer, jos jedne cipele? Ti si moj idol! Daj link - ecco?

    skuirana, odmori 2,3 dana da se razvije tzv. suha rana, nije to za zezat.

    Kod mene tisina, spava se... Vjezbati cu tek navecer, jedva cekam.

    Hladna su jutra, upalila sam grijanje da se kupaona zagrije

  42. #10442
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,727

    Početno

    ispravak, isteko mi edit:da se NE razvije suha rana

  43. #10443
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,836

    Početno

    ajme ne spominjite cipele, moj se šuster već hvata za glavu kad ja dođem, sve cipele poderem u roku keks, veli da imam snažan hod

    morat ću i ja u kupnju

  44. #10444
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    24,893

    Početno

    [QUOTE=Jadranka;2920381]Lili, super za curicu, moj ce bit tako samostalan s 15 [QUOTE]
    Možda i neće nego te ugodno iznenadi

    Sani i kjb uživajte cure na putu, zabavite se!
    Flopice i summer bravo za shoppinge!

    ajme ivana s mogu zamislit kako si se osjećala miša mu, al zato te sutra neće ništa spriječiti, sretno!

    MB super za trk u društvu!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 24.09.2016. at 17:02

  45. #10445
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    24,893

    Početno

    Eh da prijavak: jutros subotnjih 15 km progresivno, sa 5:20 je trebalo spustit na 4:50 (svakih 3 km povećanje pejsa) ne znam koliko sam uspjela baš precizno jer sam trčala sama al sam baš zadovoljna istrčanim.

    Išla jutros tramvajem i zakasnio mi par minuta, pa su moji iz grupe već otišli tako da sam sama trčala, al bilo je masu mojih Forcaša po nasipu kao i drugih trkača.

    To je već postala takva gomila da se teško mimoići po nasipu, pa preferiram otrčat prema Jarunu
    strahovitom brzinom se povećava trkačka zajednica u Zagrebu

  46. #10446
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,097

    Početno

    [QUOTE=Lili75;2920484][QUOTE=Jadranka;2920381]Lili, super za curicu, moj ce bit tako samostalan s 15
    Možda i neće nego te ugodno iznenadi
    Bome, otisao je s tatom na tri dana baki i didi... i skoro se uopce ne javlja. Hm! Nije mi ni to drago

    Super trk!

    Ja danas extra laganini yogu: pregnancy yoga: birth preparation.

  47. #10447
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    24,893

    Početno

    Ideees Jadranka birth preparation pa ti si fakat blizu.kad je ono termin?

    A cuj mi zene, mame nikad zadovoljne

  48. #10448
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,097

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ideees Jadranka birth preparation pa ti si fakat blizu.kad je ono termin?
    Za tjedan - dva korigirani za tjedan, originalni za dva... dakle racunam maksimalno za tri

  49. #10449
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Super si to otrcala, lili. A na nasipu je fakat postalo prometno ko na kolodvoru.
    Jadro, pa ti si fakat blizu..
    Prijavak: slavonskih 14 km, 5.57.
    Ivana s, drzim fige da sutra uspijes odraditi 19 km.

  50. #10450
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,600

    Početno

    deaedi, ove: http://hr.ecco.com/hr-hr/ladies/prod...y-269513-01001
    inace, imam i jedne tvoje u kolekciji, replayice sto si prodavala na burzi

    ispunjen dan
    berba grozdja, druzenje s rodjacima, sve vani na suncu, savrsen dan
    onda sweet 16
    u 16 minuta 128 cucnjeva (5 kg thruster) i 128 skokova udalj
    sad spremam robu za put i u nicemu nisam mrsava!!!

    sutra, ako bude po mom, plaza pa polazak
    more je jos 23, ko zna sta ce biti sljedeci vikend

    uzivajte u odmoru, slavljima, trcanju i vjezbanju

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •