Stranica 29 od 40 PrviPrvi ... 19272829303139 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,401 do 1,450 od 2015

Tema: Odbrojavanje 1/2016

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Mala28 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    181

    Početno

    Evo i mene na odbrojavanju
    Danas sam 3 dnt
    Cuvam jednu blasticu

  2. #2
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Bila sam sad kod doktora,kaze da nema potrebe za estradiolom, punkcija je u petak ujutro.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #3
    KitKat82 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    Citiraj MonaLi prvotno napisa Vidi poruku
    Bila sam sad kod doktora,kaze da nema potrebe za estradiolom, punkcija je u petak ujutro.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Odlicno! Drzim fige!

  4. #4
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Mona sretno sutra.

  5. #5
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Hvala, malo me strah ali bit ce to brzo gotovo


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #6
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Hoce li te uspavati? Ipak imas puno folikula. Nadam se da si dobila bolovanje bez obzira sto mozda nece biti transfera, moze biti hiperstimulacija.

  7. #7
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Monali sretno sutra!

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  8. #8
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Da da, uzela sam anesteziologa pa nek me uspava
    U ponedjeljak idem po bolovanje, od danas... mislim da ce mi dati 14 dana, nema druge šifre, hmmm

    Iva - hvala ti


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    Citiraj MonaLi prvotno napisa Vidi poruku
    Da da, uzela sam anesteziologa pa nek me uspava
    U ponedjeljak idem po bolovanje, od danas... mislim da ce mi dati 14 dana, nema druge šifre, hmmm

    Iva - hvala ti


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Draga ima i šifra za 21 dan. Ja sam trenutno na bolovanju. Pa pitaj odmah za 21 dan ak ce ti trebati.
    Sretnoooo ❤

  10. #10
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,248

    Početno

    Mona, saljem hrabrost i sreću!

  11. #11
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Jel ta šifra jos aktualna? Navodno nije...hmmm

    Cure imam 14 jajnih stanica, weeeeee


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #12
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Jel ta šifra jos aktualna? Navodno nije...hmmm

    Cure imam 14 jajnih stanica, weeeeee


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #13
    KitKat82 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    Citiraj MonaLi prvotno napisa Vidi poruku
    Jel ta šifra jos aktualna? Navodno nije...hmmm

    Cure imam 14 jajnih stanica, weeeeee


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    MonaLi cestitam! Bit ce puno lijepih zametaka

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    Citiraj MonaLi prvotno napisa Vidi poruku
    Jel ta šifra jos aktualna? Navodno nije...hmmm

    Cure imam 14 jajnih stanica, weeeeee


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Je aktualna je ta šifra, ja sam prije dva dana bila kod svoje gin i rekla mi je da je šifra aktivna.

  15. #15
    Narancica000 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    687

    Početno

    Mona braaaaaavo!!! Drzimo sad fige da i dalje ide sve po planu
    Kad ces znati koliko ih se oplodilo?

  16. #16
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,723

    Početno

    Je, aktualna je, ja sam bila prije 2 mj na takvom bolovanju

    Super za broj js, ne kužim koji je to problem u Petrovoj bio.

  17. #17
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Bravo Mona. Sad nek se lijepo oplode i pravilno dijele i bit ce puno blastica.

  18. #18
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Narancice - hvala znat cu sutra i onda ce me svaki dan zvati da mi jave kako napreduju.

    Vrci- jel mi vjeruješ da stalno o tome razmišljam i nije mi jasno :/

    KiKat - nadam seeee

    JUHU - super hvala ti, valjda nece ova moja raditi probleme.

    Chiara - a onda je iduci ciklus tvoj


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #19
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    MonaLi odlican broj js! vibram za tulum u labu !

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  20. #20
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Evo novosti, 9 oplođenih


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  21. #21
    KitKat82 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    Citiraj MonaLi prvotno napisa Vidi poruku
    Evo novosti, 9 oplođenih


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Cestitam!

  22. #22
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Super Mona, cestitam! Jao kako bi pridavila onu dr u Petrovoj, uf...

  23. #23
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Jelda? Ne kužim kak ona misli raditi sa pcos curama...
    samo da sutra potvrdi biolog da se lijepo dijele


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. #24
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    MonaLi super! Nadam se da ces danas sutra otic im malo natrljat nos tamo papirima i napisat prituzbu.. neke stvari su nedopustive.

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk

  25. #25
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj jejja prvotno napisa Vidi poruku
    MonaLi super! Nadam se da ces danas sutra otic im malo natrljat nos tamo papirima i napisat prituzbu.. neke stvari su nedopustive.

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk
    potpis

    da sam u poziciji kao MonaLi, reagirala bih ne samo radi sebe, nego i radi drugih žena koje će slično doživjeti

    MonaLi i sve druge cure sretno ~~~~~

  26. #26
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Mona, super!
    bez brige, zna Patrik posao
    al stvarno, kaj je toj dr bilo u glavi?
    i kakvo ti je uopce objasnjenje dala?

  27. #27
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Jejja - trenutno ležim i mirujem. U Petrovu se vise za nista ne bi vraćala ali ako ostanem trudna ko zna, mozda je odem pozdraviti

    Ginger - rekla je da je Estradiol 1400 i da je to previsoko i da je bolje da prekinemo i iduci ciklus damo duplo manji stimulaciju. Ja sam pitala dal se ikako moze nastaviti ona je rekla da da ali da je ona odlučila da ne zeli. I to je to, kraj razgovora :/


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  28. #28
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    A jel rekla sta se moze desit ne znam, npr da ti pol folikula sami od sebe pocnu rast i ti se npr keksnes s muzem i hopala sestorke. Okej preuvelicavam ali ono.. Uz sve to pisu ti iskoristen postupak preko hzzo a ti si ga na ktaju svojim novcima platila. Mozda bi se dalo dobit povrat od hzzo-a ako dokazes da nije bilo potrebe prekidat postupak, mozda ce znat pametnije od mene. Svasta mi kroz glavu prolazi i znam da ti je muka od njih ali zbog sebe i drugih im ja ne bi dala da im to samo tako sad prodje.

    Ti sad samo odmaraj i puno pij i prati koliko piskis.

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk

  29. #29
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Nije me nista upozorila niti spominjala odnose i to. I bas sam odmah pomislila kako me sad sa svim tim pusta bez nekih uputa za dalje. Kaj da sam blesava i da sam se isla seksnuti?
    Rekla je da mi nece to pisati kao iskorišten postupak, da ćemo za 2 mj pokušati opet. E sad ne znam u kojem roku ona to mora prijaviti HZZO ako se ipak predomisli?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  30. #30
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Ne uzdaj se u obecanje da ti nece obracunati prekinuti postupak.. Nisam sigurna ali vjerujem da mjesecno salju izvjesca. Sacuvaj racune i sve papire za svaki slucaj pa ako ona to ipak proslijedi kao potroseni postupak vidjet cemo s curama da ti pomognu napisati zalbu i traziti povrat novca.
    Iskreno vjerujem da ti nece trebati postupak za 2 mj

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk

  31. #31
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Heheh čuvat cu račune pa ako se zakomplicira sa Petrovom reagirat cu. A kako ja mogu saznati jel ona to prijavila ili ne?
    Hvala ;*


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  32. #32
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Mozes nazvati hzzo da ti provjere koliko imas pravo postupaka. Ili posaljes mail s upitom da vidis da li je postupak racunat.

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk

  33. #33

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    Drage cure evo nakon 15 dana čekanja moja Beta jutros 2831. Ja sam u šoku

  34. #34
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Juhu cestitam! Pa to nije beta,to je beturina!

  35. #35

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    Citiraj MalaMa prvotno napisa Vidi poruku
    Juhu cestitam! Pa to nije beta,to je beturina!
    Hvala draga

  36. #36
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Ajde da i ja prijaviim svoje odrojavanje.
    Po prvi puta sa dvije blastice u busi od danas.

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  37. #37
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,736

    Početno

    Pak, draga palac gore

  38. #38
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Pak sretno!

  39. #39

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Ja odbrojam 3 dana do transfera. Nisi li ti za temu nakon transfera? Ja jedva cekam da dodem do nje

  40. #40
    Mala28 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    181

    Početno

    Citiraj maritas prvotno napisa Vidi poruku
    Ja odbrojam 3 dana do transfera. Nisi li ti za temu nakon transfera? Ja jedva cekam da dodem do nje
    ups kriva tema
    znaci ovdje je do transfera

  41. #41

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Maritas, ja odbrojavam 2 dana do transfera, onda cemo biti blizu sa terminom!

  42. #42

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Ti imas sutra punkciju?
    Oces imati anesteziju?
    Ja još nisam o tome razgovarala sa doktorom. Strah me anestezije (da nesto nesvijesno ne napravim prije kao npr pojedem nesto) i da se zakomplicira, a strah me i boli. Dosta dobro podnosim bol, ali nakon prosle sam imala bolove još 4 dana. Vjerojatno sam bila u grcu i neopustena, pa su me otvorili na silu. Bol od punkcije nisam osjetila jer mi je najbitnije bilo kolko ce biti folikula.
    Ima nesto izmedju anestezije i boli?

  43. #43

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Citiraj maritas prvotno napisa Vidi poruku
    Ti imas sutra punkciju?
    Oces imati anesteziju?
    Ja još nisam o tome razgovarala sa doktorom. Strah me anestezije (da nesto nesvijesno ne napravim prije kao npr pojedem nesto) i da se zakomplicira, a strah me i boli. Dosta dobro podnosim bol, ali nakon prosle sam imala bolove još 4 dana. Vjerojatno sam bila u grcu i neopustena, pa su me otvorili na silu. Bol od punkcije nisam osjetila jer mi je najbitnije bilo kolko ce biti folikula.
    Ima nesto izmedju anestezije i boli?
    Ne, transfer, napisala si da brojis 3 dana do transfera, a ja 2 pa mi sad nije jasno da li si mislila na punkciju?
    Punkcija je bila, a sutra vraćamo 5 dana stari embrij. Nisam ni ovaj put uzela anesteziju, dobili smo 7 js. Uzela sam samo injekciju i bilo je gadno ali izdrzljivo. I mene jos boli, ali ne znam da li bi anestezija nesto vise pomogla da naknadno ne boli...
    Posljednje uređivanje od mala-bebica : 02.07.2017. at 11:43

  44. #44

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Citiraj mala-bebica prvotno napisa Vidi poruku
    Ne, transfer, napisala si da brojis 3 dana do transfera, a ja 2 pa mi sad nije jasno da li si mislila na punkciju?
    Punkcija je bila, a sutra vraćamo 5 dana stari embrij. Nisam ni ovaj put uzela anesteziju, dobili smo 7 js. Uzela sam samo injekciju i bilo je gadno ali izdrzljivo. I mene jos boli, ali ne znam da li bi anestezija nesto vise pomogla da naknadno ne boli...
    joj da. krivo napisala. smotana. ja jos cekam punkciju.
    mozda bi anestezija pomogla da se opustim, pa bi bila manje ukočena i poslije bi me manje bolilo. punkcija je trenutna bol, a ono poslije je trajalo danima.
    jesu ti sve jajne stanice uspjele doci do danas?
    sretno sutra

  45. #45

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Na žalost, nisu sve, ali recimo da mi je najvažnije da imamo ovu jednu savršenu što do sada nije bio slučaj i sve nade polažem u nju...
    Koliko ste ih prvi put dobili bez anestezije? Zaboravila sam
    Posljednje uređivanje od mala-bebica : 02.07.2017. at 15:42

  46. #46
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Ja sam bila na tri punkcije uz anesteziju. Posle ako me bolilo sam dobila kod dr. intravenozno neki analgetik. Nis me nije bolilo posle tog onda.

    Biram punkciju uz anesteziju uvijek, jer onda i dr. lakše i brže radi, a ja sam ful opuštena bez trzanja. Ako možete uzeti anesteziju, uzmite. Definitivno sam za nju. Ionako samo kratko spavate.

  47. #47

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    onda još vise navijamo sutra za tebe
    ide puregon i orgalutran na dan stoperice? vise se ne sjecam, a sutra idem za zg i ostat cu koji dan, pa da znam da li da nosim pen i ostatan puregona

  48. #48

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Citiraj maritas prvotno napisa Vidi poruku
    onda još vise navijamo sutra za tebe
    ide puregon i orgalutran na dan stoperice? vise se ne sjecam, a sutra idem za zg i ostat cu koji dan, pa da znam da li da nosim pen i ostatan puregona
    Hvala!
    Samo puregon ide kad i stoperica

  49. #49
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,723

    Početno

    Ovisi o tome kad se daju lijekovi i o procjeni doktora. Kad sam se pikala ujutro, taj dan sam davala gonale, kad sam se pikala popodne, imala sam taj dan samo štopericu

  50. #50

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Uzet cu onda za svaki slucaj. Taman jedna doza puregona je ostala. Nekako cu rjesit da ostane u hladnom.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •