Originally Posted by iva777 Cure moram javiti i ovdje. Beta 13dnt 180 Beta 15dnt 488 Napokon peta sreca ( 1.put kod Lucija) Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk Cestitam iva777, big I kod mene napokon sreca cetvrta ( 2.put kod Lucija) sreca neopisiva nakon 7 godina pokusavanja
Originally Posted by Mala0209 Cestitam iva777, big I kod mene napokon sreca cetvrta ( 2.put kod Lucija) sreca neopisiva nakon 7 godina pokusavanja Mala0209 cestitam ti od srca! )))) Jos uvijek nisam svjesna . Odlazak kod Lucija je za mene bio pun pogodak! Definitivno najbolja odluka! [emoji173] Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Forum Rules