Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
Ja sam na Juraninom tragu. Kod nas se slatko jede uglavnom vikendom. Iznimno ce pojesti slatko i kroz tjedan, no to je rijetko. Nije to stvar zabrana nego nase ideje uravnotezene prehrane. Ne mislim da je nuzno svaki dan jesti slatko. Stariji je umjeren po naravi i nikada se ne prezderava nigdje, mala je neumjerena i ta ce na rockasu strpati 67 stapica istodobno u usta. Meni veliki problem predstavaljaju parkovi jer roditelji njezinih vrsnjakinja stvarno svaki dan u park donose cipseve i smokice i zapravo se nalazim u nelagodnoj poziciji jer mi nije prihvatljivo da se jede junk svaki dan, a ovako ju izoliram od ostalih:/
Pa evo, meni se to isto čini, jedno dijete je prihvatilo obiteljski ritam, a drugo će grabiti svaku priliku, iz iste kuće.

Očito nas ima više kojima to jako smeta, al nismo u istom parku

Baš sam znatiželjna što će biti na proljeće, kad i drugi izađu s djecom van. Zadnjih mjeseci s izuzetkom snježnih dana, samo mi hodamo po vani i ništa ne nosimo. To je meni baš bitno. Al se prepričava ispočetka i ispočetka kako smo išli biciklom po kiflicu u pekaru neki dan prije snijega.