Jutro svima! Kavica se pije

Danas mi je 3dc i slabo mi je koliko krvi gubim.
Jučer smo bili na kratkom izletu tako da nisam imala vremena za tugovanje.

Jedva čekam nakon godišnjih ponoviti papa test da vidim kakva je situacija. Ono što me raduje je da su mi se ciklusi ustalili i sve manje je spottinga. Ovaj put sam mislila da je spotting ali zapravo je M došla kroz par sati. Prije 5-6 ciklusa bilo mi je normalno da se pojavi tjedan prije M i bude ga baš dosta.

Mona, nemoj razmišljati o poslu. Njega će uvijek biti a stalni ugovor ne daje nikakvu garanciju, samo ti moraju isplatiti otpremninu i na tvoje mjesto ne smiju zaposliti novog 6 mj.
A nije i da bi tebi dali otkaz kao i njoj, možda su samo iskoristili priliku jer im i prije nije šmekala.
Ja sam trenutno nezaposlena. Nikada nisam radila baš u struci i od ove jeseni se planiram malo više u tome angažirati jer ne želim kasnije žaliti.