-
Inicijativa-skola stranog jezika
E ovak zanima me jel tko isao na ucenje jezika u tu skolu...i jel ste zadovoljni sa dobivenim znanjem. I zanima me ovako nastava se odrzava dva puta tjedno po dva sata i mjesecno je 770kn. A jedan stupanj traje cca 2 mjeseca..dakle za jedan stupanj mi treba 1540kn. Jel to ok cijena.koliko se krecu stupnjevi u drugim skolama
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma