Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
Ja sam se dosta igrala s mužem i igre gdje se tučemo previše osobno doživljavam. Ne mogu nikako prihvatiti da me lupi po glavi ni u wii-u.
ahahahahahahaha, suze mi idu