Jelena prvotno napisa Ja sam se dosta igrala s mužem i igre gdje se tučemo previše osobno doživljavam. Ne mogu nikako prihvatiti da me lupi po glavi ni u wii-u. ahahahahahahaha, suze mi idu
Pravila foruma