Pokazuje rezultate 1 do 50 od 135

Tema: Usisavac - iskustva

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj kudri prvotno napisa Vidi poruku
    Trebamo novi usisavac. Nemamo novaca za one od 1000 eura. Nesto prihvatljivo i kvalitetno. Razmisljam o onom bez vrecica jer me potraga za istima ubija u pojam. Muz kaze da je to njesra.
    Ja imam ovoga bez vrecica, i mrzim ga iz dna duse. Do te mjere da je MM preuzeo usisavanje. Sto, eto, nije los rezultat... #uzminjega

  2. #2
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Ja imam ovoga bez vrecica, i mrzim ga iz dna duse. Do te mjere da je MM preuzeo usisavanje. Sto, eto, nije los rezultat... #uzminjega
    slažem se s ovim, i ja sam svoj vodeni mrzila iz dna duše, i jedva sam čekala da mu se nešto desi, da ga se riješim.
    veliki minusi:
    - čitava zgrada je čula kako usisavam
    djeca su ga se bojala
    nema s njim brzog usisavanja, tipa. da popsisaš mrvice ispod stola nakon doručka, jer ga moraš napuniti, poslije toga isprazniti i oprati, pa se treba osušiti.
    jer ako slučajno ostaviš vodu u njemu, usmrdi se.

    od kad imam ovog na vrećice, preporod!

    s bag idu i na elektrolux.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •