Pokazuje rezultate 1 do 50 od 157

Tema: Hitno! Dijete se samoozljeđuje, molim savjet

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    a u mojoj srednjoj školi, koliko ja znam nitko...kužiš...

    potpisala bi sve što je BusyBee napisala...ovo je ozbiljan simptom, ne bi ga nikako prepuštala vremenu ili odrastanju...treba vidjeti što se događa i u to treba uključiti stručnjake...koliko hitno, ovisi naravno i o težini povrede...vidjela sam puno samopovređenih ruku, shvati se odmah koliko je hitno voditi dijete nekud, radi li se o otpuštanju boli i napetosti, "samo" privlačenju pažnje, treba vidjeti da li to još netko u društvu radi pa se klincu učinilo da je to dobar način za riješit neki problem ili stvarno o dubokoj patnji...

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,404

    Početno

    Citiraj Bubica prvotno napisa Vidi poruku
    a u mojoj srednjoj školi, koliko ja znam nitko...kužiš...

    potpisala bi sve što je BusyBee napisala...ovo je ozbiljan simptom, ne bi ga nikako prepuštala vremenu ili odrastanju...treba vidjeti što se događa i u to treba uključiti stručnjake...koliko hitno, ovisi naravno i o težini povrede...vidjela sam puno samopovređenih ruku, shvati se odmah koliko je hitno voditi dijete nekud, radi li se o otpuštanju boli i napetosti, "samo" privlačenju pažnje, treba vidjeti da li to još netko u društvu radi pa se klincu učinilo da je to dobar način za riješit neki problem ili stvarno o dubokoj patnji...
    X

    Bolje puhati na hladno.

    Moj mlađi sin se samoozljeđivao u ranijoj dobi (drugi razred osnovne) jer je bio frustriran zbog disleksije. Grizao je ručne zglobove do krvi, ali to ni blizu nije bilo tako ozbiljno kao rezanje. Psiholog je pomogao.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •