VIB , jako mi je zao... tvoja bol je toliko jaka. ali moras biti jaca,mislim da je normalno da imas crne misli,kao i ja.
Ne razumijem kako ni jedan doktor i u tvojem i u mojem slucaju nije primjetio problem s posteljicom, pa Boze moj to je nesto sto non stop gledaju,mjere, usporeduju itd.pa kako se onda nesto ovakvo desava??!
Nejde mi u glavu a nitko mi ne daje odgovore. Mi jos nismo dobili konacni nalaz obdukcije,tako da neznam sto je uzrokovalo problem s posteljicom,nadam se da cemo saznati uskoro. Ovo neznanje me ubija.
Ako je istina to sto ti je doktorica rekla da je V. vjerojatno osjecala bol onda je i Mia.i to me bas cini tuznom. Ispada da dok sam se ja 8mj veselila njenom dolasku ona je 8mj patila?! Uf....
jucer mi je zakrulilo u trbuhu, osjecaj kakav bi imala kad bi se Mia ritnula,refleksno sam stavila ruku na trbuh i pomislila na nju. Trebalo mi je par sekundi da shvatim sta se dogodilo i da Mie ustvari nema. Plakala sam ko malo dijete.
Isto tako sam evo bas danas bila u ducanu i ugledala trudnicu s prekrasnim okruglim trbuscicem i srce mi je doslovno preskocilo otkucaj, shvatila sam da osjecam ljubomoru,zavist i ljutnju a zenu niti neznam
Posto je sve jos frisko,moja obitelj ne zove ni ne smeta,vjerujem da mi daju mir i vremena da dodem sebi, ali imala sam ulet i to od svekrve tipa: Tesko nam je (nama?) ali ne isplati se plakati i tugovati vjecito,treba zaboraviti i krenuti dalje,a i jos si mlada pa kaj sad,imati ces jos djece.
Molim??? Sta bi trebala zaboraviti Miu?! Pa tek smo ju pokopali,da se pravim da nije postojala?!
E bas sam ostala zatecena da joj nisam ni stigla nista odgovoriti.

Lijepo je sto pamtis V., sjetis je se i na neki nacin povezujes na taj nacin, vidis ju u malim stvarima oko sebe,tipa pticice na grani, vidim da ti to donosi spokoj i drago mi je radi tebe. Od srca ti zelim da sto prije ostanes trudna i da napokon sreca i veselje udu u vas dom
A ja cu zahvaljivati Bogu na Teu.