Nisam.kaze muz da ako nema predvidenih pojaseva da po zakonu mogu sjedit na meni.Ma mislim.on je lud.
Nisam.kaze muz da ako nema predvidenih pojaseva da po zakonu mogu sjedit na meni.Ma mislim.on je lud.
U pravu je. Nema ni jedno sigurno mjesto za koje mozes zakopcati AS ako to nije predvidjeno. A ugradnja pojaseva ne bi sigurno zadovoljila uvjete sigurnosi, a i bila bi preskupa.
Mozes ti zavezati AS oko sica onim sigurnosnim trakama, ali to je dobro samo u voznji. Ne i u sudaru.