Pokazuje rezultate 1 do 23 od 23

Tema: Ruganje

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    saf avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    642

    Početno

    Izgraditi djetetu samopouzdanje je moj najveći strah od neuspjeha.
    Možda zato što moje samopouzdanje nije nešto, tako da moram raditi na 2 fronte istovremeno, na sebi i na njoj.

    Za depilaciju je prerano, raspitivala sam se već. Sad će navršiti 9 godina, a i to su navodno one dlačice koje "otpadnu" prije nego izrastu one tvrdokornije.
    Barem su meni tako rekle mame starijih djevojčica i moj frend google

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,382

    Početno

    Citiraj saf prvotno napisa Vidi poruku
    Izgraditi djetetu samopouzdanje je moj najveći strah od neuspjeha.
    Možda zato što moje samopouzdanje nije nešto, tako da moram raditi na 2 fronte istovremeno, na sebi i na njoj.

    Za depilaciju je prerano, raspitivala sam se već. Sad će navršiti 9 godina, a i to su navodno one dlačice koje "otpadnu" prije nego izrastu one tvrdokornije.
    Barem su meni tako rekle mame starijih djevojčica i moj frend google
    Što se depilacije tiče - slažem se da je 9 godina prerano, to bi bilo više štete nego koristi.

    A što se samopouzdanja tiče - nema ti bolje motivacije da poboljšaš vlastito samopouzdanje nego izgradnja djetetovog. Usput ćete izgraditi lijep odnos povjerenja. Iskreno joj reci koje su tvoje dileme (na način koji može razumjeti) i zašto misliš da se ne bi trebala depilirati niti skrivati noge. Možda će joj trebati vrijeme prilagodbe...

    Moj mlađi sin ove godine odbija nositi kratke hlače, možda zato jer su mu narasle prave muške dlake po nogama (starijeg sina to uopće ne dira niti brine). Valjda se treba naviknuti na svoje novo muško tijelo. Pustila sam ga na miru, nek bira odjeću kako mu odgovara. To znači da cijeli mjesec nosi tanke ljetne hlače, ali duge. Ali drugi tjedan ide na more s bratom i bermude su na njegovom popisu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •