Pokazuje rezultate 1 do 50 od 89

Tema: KBC Rijeka zamrzavanjem jajnih stanica umjesto embrija krade šanse da imate dijete

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj IS1784 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima. Inace se ne pridruzujem diskusijama na forumima, ali ovdje osjecam duznost da kazem svoj stav o KBC RI. Ne znam da li su sve od vas ikad onuda prosle, ali po komentarima ne bih rekla. Osobno dokle god imam mogucnost i drzavnu potporu nikad ne bih promijenila KBC. Duze sam vec tu, prosla vise postupaka, zasad neuspjesnih, ali ne odustajem, niti mislim da su doktori iz RI za to krivi. Imam samo rijeci hvale za sve njih, pa cak i za vas prozivanu profesoricu, iako nije moj doktor nekoliko puta sam se susrela s njom kroz postupke. Evo upravo sam bila na prvom stimuliranom IVF-u i doktor mi je sam rekao da cemo upisati 12. Naravno da ne upisujem na samom pocetku kad ne znam koliko cemo ih dobit, ali NITKO nije trazio niti predlozio manji broj. Guzve jesu da kao i svugdje, ali nikad se ne ceka zbog lijekova, prema meni su svi uvijek ljubazni i daju potporu kroz svaki postupak i rijeci utjehe i nade. Prema tome, KBC RI bravo!!!!!
    IS1784, hvala na podijeljenom bogatom iskustvu sa humane reprodukcije u KBC Rijeka!

    Mnoge stvarne žene koje ovdje pišu ne dijele tvoje oduševljenje.

    Kako je prošao ovaj 1. (prvi) postupak?
    Posljednje uređivanje od Inesz : 12.02.2018. at 09:30

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •