Pokazuje rezultate 1 do 50 od 551

Tema: Prvašići 2018/2019

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,645

    Početno

    Citiraj bella77 prvotno napisa Vidi poruku
    Mene ovo isto zanima. Moj ne moze prevuci kozicu. bojim se da mu na silu ne napravi stetu.
    moj odnedavno (par mjeseci) može, al nije mu ugodno ni dalje. Al kako je i kod MM to došlo kasnije, nisam htjela ići na nikakve zahvate

  2. #2
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,579

    Početno

    a na kojem području ima 20-tak osnovnih škola, to je par općina u igri, a ne naselje, općina, od zapada grada do centra nema 20 škola u igri, ak misliš da si u pravu traži raniji polazak

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    201

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    a na kojem području ima 20-tak osnovnih škola, to je par općina u igri, a ne naselje, općina, od zapada grada do centra nema 20 škola u igri, ak misliš da si u pravu traži raniji polazak
    Pa nemam pojma govorim o općini Susedgrad, što sve spada pod ovo područje ne znam?
    Samo na području Malešnice i Španskog imaju 4 škole, Prečko ima 2, Gajnice ima 2, a što još tu spada ne znam, on mi je rekao da on pokriva 20tak škola.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    201

    Početno

    Citiraj yin&yang prvotno napisa Vidi poruku
    Pa nemam pojma govorim o općini Susedgrad, što sve spada pod ovo područje ne znam?
    Samo na području Malešnice i Španskog imaju 4 škole, Prečko ima 2, Gajnice ima 2, a što još tu spada ne znam, on mi je rekao da on pokriva 20tak škola.
    Sada sam išla brojati , ima 11 škola na području Stenjevca i Vrapča, što spada pod Susedgrad. Možda sam krivo zapamtila što je rekao.

  5. #5
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,579

    Početno

    Citiraj yin&yang prvotno napisa Vidi poruku
    Pa nemam pojma govorim o općini Susedgrad, što sve spada pod ovo područje ne znam?
    Samo na području Malešnice i Španskog imaju 4 škole, Prečko ima 2, Gajnice ima 2, a što još tu spada ne znam, on mi je rekao da on pokriva 20tak škola.
    hoćeš reć da si ti sa zapada, Gajnice imaju 3, Podsused 1, Vrapće 2, Malešnica i Špansko skupa 4+ona kod Toza, Kustošija, Prečko 2. sve skupa 14 . Po tome ispada jako veliko područje, pa predaj ako misliš to što misliš.

    prečko ne spada pod Susedgrad nego sve zapadnije od Kustošije, prečko spada pod Trešnjavku
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 13.03.2018. at 13:31

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    201

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    hoćeš reć da si ti sa zapada, Gajnice imaju 3, Podsused 1, Vrapće 2, Malešnica i Špansko skupa 4+ona kod Toza, Kustošija, Prečko 2. sve skupa 14 . Po tome ispada jako veliko područje, pa predaj ako misliš to što misliš.

    prečko ne spada pod Susedgrad nego sve zapadnije od Kustošije, prečko spada pod Trešnjavku
    Da, mi smo na Malešnici, upisujemo OŠ Malešnica. Predala sam ja sve što trebam već, sada čekamo testiranje.

  7. #7
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    moj odnedavno (par mjeseci) može, al nije mu ugodno ni dalje. Al kako je i kod MM to došlo kasnije, nisam htjela ići na nikakve zahvate
    ma ne razmisljam o nikakvim zahvatima. Doci ce s vremenom. Samo da ga tamo ne maltretiraju. Ja mu kazem da "vjezba" i trudi se on, al to sve ide sporo...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •